Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:44, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anuska2507 napisał(a)

Zdecydowanie częściej! Ale dobrze, że nadrobiłaś zdjęciowo

Były jakieś zmiany techniczne na forum i teraz wyświetla się inaczej na smartfonach. W wyświetlaniu na kompie też zaszło kilka zmian.

No mam wyrzuty sumienia... postaram się częściej zaglądać!

Właśnie wkurza mnie ten nowy sposób wyświetlania na telefonach, bo ja w 90% korzystam w smartfonie z internetu...
____________________
eVka 13:46, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)

Ok. To tyle wezmę. A zamaiwals telefonicznie czy jeździłam osobiście i patrzyłaś jaki ten kompost jest?

Tam trzeba wypełnic formularz oferty na zakup kompostu i podpisać umowę na zakup... troche papierologi jest ale dowiedz się jak to wygląda teraz, bo ja kupowałam w Ekosystemie z 4 lata temu. On był mega tani, z załadunkiem 20 zł plus swój transport. Ja bym na Twoim miejscu wzieła nawet 5 ton.
____________________
eVka 13:52, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwia_slomczewska napisał(a)

A nie nudzisz się? Bo u mnie jeszcze masa roboty czeka
Idzie zima, akurat teraz gdzie ja że dwa tygodnie będę miała z kim babcię zostawić by móc w ogrodzie porobić najpilniejsze....

Hej Sylwia hahah, no trochę mi nudno
No pokrzyżowała ogrodnikom ta pogoda plany, miałam rekreacyjnie sypać obornik na rabaty ale w to zimno nie wyjdę z domu za żadne skarby...
Pozdrawiam!
____________________
eVka 13:55, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)

Ok. To tyle wezmę. A zamaiwals telefonicznie czy jeździłam osobiście i patrzyłaś jaki ten kompost jest?

Zobacz, tu już w części opróżniona górka 7,5 t kompostu z wrocławskiej kompostowni.
Sypałam ja grubo na rabatę wjazdową bo chciałam zarówno trochę podnieść teren i użyźnić glebę.


2018r.
____________________
Dorii 14:19, 30 mar 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
effka napisał(a)
...
Foto z dzisiaj


Hej, jak to możliwe że u ciebie to nawet o tej porze roku jest pięknie? Foch normalnie

P.S
Też mnie denerwuje to nowe wyświetlanie na telefonie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Wiolka5_7 14:43, 30 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20464
U mnie już wyświetla się ok a wcześniej było wąsko
Magnolkę Ewcia okrywaj,bo szkoda pięknych kwiatów

Moja na szczęście jeszcze się nie spieszy, dobrze bo mrozy idą.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 15:12, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)

Hej, jak to możliwe że u ciebie to nawet o tej porze roku jest pięknie? Foch normalnie

P.S
Też mnie denerwuje to nowe wyświetlanie na telefonie

Hej Dorii, hehe dzięki dzięki, jakoś takoś to wygląda, muszę stipy przyciąć ale już chyba po mrozach to zrobię.

No, beznadziejny ten układ... utrudnia mi bardzo korzystanie z O.
____________________
eVka 15:14, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie już wyświetla się ok a wcześniej było wąsko
Magnolkę Ewcia okrywaj,bo szkoda pięknych kwiatów

Moja na szczęście jeszcze się nie spieszy, dobrze bo mrozy idą.

O widzisz, a to ciekawe od czego to zależy...

Okryję i zapalę pochodnie bo się boję, że mi padną, tyle kwiatów ma w tym roku, rekordowo.
Chce zrobić konstrukcje z 4 palików na 4 rogach rabatki i owinę je grubo włókniną po bokach i od góry, taki domek dla magnolii... Póki mała mogę cudować.
____________________
Dorii 15:15, 30 mar 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Zaintrygowana komentarzem Wiolki zaczęłam kombinować i po wybraniu menu strony(u mnie trzy pionowe kropeczki)zaznaczyłam wersja na komputer i teraz jest ok.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 15:49, 30 mar 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Zaintrygowana komentarzem Wiolki zaczęłam kombinować i po wybraniu menu strony(u mnie trzy pionowe kropeczki)zaznaczyłam wersja na komputer i teraz jest ok.


aaaa widzisz, juz kombinuję!
Rzeczywiście dużo lepiej, chociaż jakieś wiele litery niektóre mi się wyświetlają ale to i tak super.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies