Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:45, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Dobry pomysł z tą grawitacją

Dzięki Położę węża pod rodkami i dereniami przy małej wjazdowej i niech leci ciurek
____________________
anbu 14:50, 26 wrz 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
effka napisał(a)

Niestety, tak to bywa z tymi zakupami i to nie tylko internetowymi bo stacjonarnie tez zdarzaja się mega wpadki.

Podsumuwując, napisałam do A. i od razu mi odpisali:

"Witam

bardzo dziękuję za kontakt w tej sprawie oraz przesłane zdjęcie.

Sadzonki miskantów bierzemy od znanego producenta i prawdopodobnie otrzymaliśmy niewłaściwą odmianę. Mamy już drugą reklamację na tą odmianę miskanta, dokładnie z tego samego okresu co Pani zakup.

Również zawiedliśmy się na dostawcy, gdyż to my tracimy na naszej opinii, a dochodzenie pomyłki nie jest warte zachodu.

Na obecny moment mogę zaproponować Pani wysyłkę poprawnej odmiany Kleine Fontane już kwitnącej, lub zwrot pieniędzy.

Przepraszamy najmocniej za zamieszanie oraz czekamy na kontakt z Pani strony."


Przynajmniej tyle.


Też do nich napiszę. Tym bardziej ze podejrzewam jedną hostę też kupioną u nich o to, że nie jest tą hostą którą chciałam. No i te miskanty
Chyba lepszy zwrot pieniędzy, bo teraz to chyba nie zdążą się ukorzenić
____________________
Ania Ogród Ani :)
eVka 15:01, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anbu napisał(a)


Też do nich napiszę. Tym bardziej ze podejrzewam jedną hostę też kupioną u nich o to, że nie jest tą hostą którą chciałam. No i te miskanty
Chyba lepszy zwrot pieniędzy, bo teraz to chyba nie zdążą się ukorzenić

No pozytywnie się zaskoczyłam odpowiedzią, tym bardziej, że nie wystosowałam w mailu do nich żadnych roszczeń tylko po prostu opisałam sytuację. Myślałam też, żeby mi wysłali te KF ale nie mam już miejsca na kolejne miskanty...
Mam jeszcze inne pomylone miskanty od nich, własnie gracki, które okazały się być KF ale już nie będę pisać, bo pomyślą, że naciągaczka jestem
____________________
Toszka 15:22, 26 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
W pomyłkę od producenta uwierzę. Znam analogiczną sytuację z zeszłego roku, gdzie szkółkarz zamówił rozsady kilka miesięcy wcześniej. Dbał, pielęgnował, chuchał i dmuchał, a potem...zonk i niefajna sytuacja z nabywcami
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
eVka 15:25, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)
W pomyłkę od producenta uwierzę. Znam analogiczną sytuację z zeszłego roku, gdzie szkółkarz zamówił rozsady kilka miesięcy wcześniej. Dbał, pielęgnował, chuchał i dmuchał, a potem...zonk i niefajna sytuacja z nabywcami

Niestety, myślałam, że oni sami produkują.
____________________
eVka 15:49, 27 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Melduję, że A. zwrócił mi pieniążki za pomylone KF, profesjonalne podejście do klienta.
____________________
Wiolka5_7 16:33, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
effka napisał(a)
Melduję, że A. zwrócił mi pieniążki za pomylone KF, profesjonalne podejście do klienta.

Super !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 18:09, 27 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Super !

Takie sytuacje jednak wracają wiarę w ludzi.
____________________
eVka 18:11, 27 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dzisiaj piątek, weekendu początek, wobec tego porcja jesiennych fotek mojego kawałka raju...

____________________
eVka 18:13, 27 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies