Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

lindsay80 20:16, 25 wrz 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Obstawiam, ze te trawy to nie są miskanty Kleine Fontane. One zakwitaja bardzo wczesnie, nawet pod koniec czerwca. Twoje są bardzo podobne do gracków.
Co by to nie bylo, rabata bardzo gustowna!
____________________
Tu ma być ogród :)
eVka 20:32, 25 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Zupełnie jak moje Gracki
U mnie dziś też trochę popadało,super na te moje nasadzenia

U mnie też nowy system zbierania deszczówki super działa woda leci do studni aż miło...

Super zakupy poczyniłaś

Wiesz co, myślę że w A. mają nieźle namieszane z Miskant ami. Jak kupowałam gracki, wyglądały właśnie jak Kleine Fontanne i byłabym mega wkurzona bo chciałam gracki. A jak w zeszłym roku kupiłam Kleine Fontanne na przedpłocie to mi wysłali gracki.... Nosz jasna ciasna...
No nic, nie będę przesadzać kilkunastu miskantów, będą gracki na przedpłociu... Ale nie omieszkam do nich napisać, żeby sprawdzali rośliny które sprzedają.

Jak ja się cieszę Wiolu z tej deszczówki Mam poczucie, że robię coś dobrego i jest to bardzo miłe.
____________________
eVka 20:41, 25 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
lindsay80 napisał(a)
Obstawiam, ze te trawy to nie są miskanty Kleine Fontane. One zakwitaja bardzo wczesnie, nawet pod koniec czerwca. Twoje są bardzo podobne do gracków.
Co by to nie bylo, rabata bardzo gustowna!

No tak gracki jak nic. Tak je bardzo chciałam i byłam wkurzona, że nie mogę ich nigdzie kupić a teraz mam cały szpaler

Wielkie dzięki, cieszę się, że Ci się podoba.
____________________
Wiolka5_7 20:45, 25 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)

Wiesz co, myślę że w A. mają nieźle namieszane z Miskant ami. Jak kupowałam gracki, wyglądały właśnie jak Kleine Fontanne i byłabym mega wkurzona bo chciałam gracki. A jak w zeszłym roku kupiłam Kleine Fontanne na przedpłocie to mi wysłali gracki.... Nosz jasna ciasna...
No nic, nie będę przesadzać kilkunastu miskantów, będą gracki na przedpłociu... Ale nie omieszkam do nich napisać, żeby sprawdzali rośliny które sprzedają.

Jak ja się cieszę Wiolu z tej deszczówki Mam poczucie, że robię coś dobrego i jest to bardzo miłe.


Pomieszane to fakt
Ale za to masz oryginalne gracki,które teraz bardzo ciężko kupić

Ja też się cieszę z tej deszczówki koniec puszczania na darmo w ziemię....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:10, 25 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Pomieszane to fakt
Ale za to masz oryginalne gracki,które teraz bardzo ciężko kupić

Ja też się cieszę z tej deszczówki koniec puszczania na darmo w ziemię....

No w sumie tak, trafiło się jak ślepej kurze ziarno Będę sobie je rozmnażać i wsadzę w końcu w miejsca gdzie chciałam zawsze mieć gracusie.

Obie jesteśmy prodeszczówkowe!
____________________
Wiolka5_7 21:22, 25 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)

No w sumie tak, trafiło się jak ślepej kurze ziarno Będę sobie je rozmnażać i wsadzę w końcu w miejsca gdzie chciałam zawsze mieć gracusie.

Obie jesteśmy prodeszczówkowe!



Właśnie znowu pada i deszczówka się zbiera
W przyszłym roku muszę pomysleć o jakiejś pompie do studni i podlewać ogród
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
dzika_roza 21:28, 25 wrz 2019


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
O tak w Alb.cos namieszane.
Moje „gracki” juz kwitna
A 2letnie kleine fontane jeszcze nie, za to maja 180 cm...
____________________
...jestem sobie ogrodniczka...
Toszka 21:57, 25 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
effka napisał(a)
Słuchajcie, czy to jest Miskant Kleine Fontanne? Pytam bo on nie kwitnie, wygląda jak niższy Gracillimus... Rośnie u mnie od roku. Jest piękny ale jednak ciekawi mnie co to?


Jest opcja, że to odmiana Gracillimus Nana. Jesli jest niski. Ale może po prostu wystarczy dać im czas
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 07:38, 26 wrz 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
U mnie to samo Kupowałam Kleine Fontane w sklepie na literę "A" Też nie kwitną i wyglądają jak Twoje Myślałam, że nie kwitną może dlatego że są młode i maja jeszcze czas ale właśnie straciłam nadzieję
Nie pozostaje mi nic innego jak do nich napisać i im nagadać
____________________
Ania Ogród Ani :)
mrokasia 07:55, 26 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Kurcze, niefajne są takie pomyłki...człowiek czeka na pióropusze - nie ma, liczył, że coś nie przekroczy 1,2 a ma ponad 1,8, miało być białe a jest żółte... masakra .
Z tego co mówicie musiały im się dwie partie pomylić.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies