Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krokusowy zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Krokusowy zakątek

AgaCzek 22:48, 02 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Moje arbuzybw gruncie tez kiepskie ale zobaczymy co dalej. W zeszłym roku długo były malutkie a potem pięknie ruszyły. Daj im czas
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Muszelka 23:21, 02 lip 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Przeczytałam cały wątek. Podziwiam przemyślane, piękne rabaty i warzywnik.

Arbuzami, melonami mnie zachęciłaś do działania. W przyszłym roku posieję odmiany, które polecasz.
Pozdrawiam
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
AgaCzek 08:48, 03 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Wielkie dzięki. Melony jeszcze nie sprawdzone smakowo - ale będę dawać znać
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
AgaCzek 11:57, 18 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
A u nas warzywka mają się dobrze. Niestety większość melonów seledynów przejrzała i nie nadawała sie do jedzenia. Został ostatni jeszcze zielony- może bedzie Ok - zobaczymy. Malaga jeszcze niedojrzałe

Pomidorki w tym roku za to obrodziły niesamowicie - 3 gatunki juz pożeramy ze smakiem- za to czarne na ra UE nie chcą nam dojrzeć




____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
malgol 12:23, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Oj dawnooo mnie u Ciebie nie było więc szybko musiałm nadrobic zaległości. Piękne te warzywa u Ciebie, normalnie do pozazdroszczenia U mnie za dużo cienia i nie chcą rosnąć
I ogród jak dojrzał i się zagęsił, pięknie sąsiadko
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AgaCzek 08:44, 19 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Witaj Malgol- mnie tez tu dawno nie było i ogród trochę zaniedbany bo niedawno urodziłam. Do dojrzałości niestety mu jeszcze daleko- marzą mi sie większe drzewka takie jak ra wiśnia osobliwa na przodzie- musimy poszukać - może snów sie trafi taka okazja jak przy wisience.

Zmarnowaliśmy kilka melonów - przejrzały nam- zebraliśmy je 2 dni po tym jak kolor zmienił sie z zielonego na zolty- na obrazku były żółte- a teraz juz wiemy ze trzeba je wąchać i zbierać niezależnie od koloru- te które były zielone i pachniały były przepyszne . Teraz został ten drugi gatunek - jeszcze nie pachną i nam nadzieję ze tym razem nie przegapię dojrzewania.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
malgol 09:52, 19 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
AgaCzek napisał(a)
Witaj Malgol- mnie tez tu dawno nie było i ogród trochę zaniedbany bo niedawno urodziłam.


No to gratulacje!!!!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AgaCzek 20:45, 20 lip 2018


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Wielkie dzięki!
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
AgaCzek 20:05, 21 lut 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Oj dawno mnie nie było
W ogrodzie ogrom nowości:

Po pierwsze to od pewnego czasu nie mam gdzie parkować auta bo w garażu stoi... i w sumie to powstaje szklarnia. Wpadłam na dobre z tymi warzywno - owocowymi przygodami i stwierdziłam, że już bez szklarni a raczej szklarenki nie da rady i zażyczyłam sobie od męża właśnie taki prezent pod choinkę

Prezencik ma 5,67m2 i wymiary 210x270cm wysokość bez fundamentu 191cm


Nasiona pomidorków też kupione - czekają na wysianie no i oczywiście na to, by szklarnia zajęła już swoje miejsce w ogrodzie.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Gardenarium 13:40, 22 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
AgaCzek napisał(a)
Moje arbuzybw gruncie tez kiepskie ale zobaczymy co dalej. W zeszłym roku długo były malutkie a potem pięknie ruszyły. Daj im czas


Będzie szklarenka, posadź w szklarence. My w zeszłym roki mieliśmy wielkie arbuzy w namiocie foliowym a nawet melony też obrodziły. Smaczne były.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies