Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

eVka 10:41, 06 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Szalejesz w ogrodzie Ja też się czaję na róże Pastella, chce je na wiosnę sadzić u siebie.
Widziałam je u Kasi (LeŚnicZaNka) i są piękne
____________________
eVka 10:49, 06 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

Aurelia kupiłam w casto tam była planowana bo były szyldy ale czy to akcja ogólnopolska czy tylko ten oddział wysprzedawał to już nie wiem. Były jeszcze szczepione na pniu małe sosny po dwie dychy. Żałuję że nie kupiłam.


W Leroy była i tezbyła mega wyprzedaż -70% ale do Casto nie dotarłam musze dziś odwiedzić
____________________
sylwia_slomc... 11:01, 06 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Bergenie bardzo lubię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
12:55, 06 lis 2017
Nowalijka napisał(a)

Przyznam że nie pomyślałam że ten żwirek może nie odpowiadać hortensjom. Sprawdzę jutro etykietkę na worku z kamykami. Pewnie będzie trzeba go stamtąd zabrać. Teresko lawendy od Ciebie rosną jak szalone (wszystkie). Dla juk szykuję na wiosnę rabatę. Myślisz ze powinnam pod juki zmieszać ziemie z piachem? Gdzieś tak wyczytałam.
Dziękuję za odwiedziny.


Juki lubią piasek i słońce susza im nie groźna, jak już się dobrze zakorzenią to ciężko je wyplewić
Nowalijka 13:03, 06 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bergenie bardzo lubię

Sylwia ja tez je uwielbiam. Nie myślałam nawet ze są różne odmiany. Zakochałam się w nich na dobre po obejrzeniu jednego z odcinkow Mai w ogrodzie...Ten ogród był piękny z tą masą bergenii.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 13:05, 06 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
effka napisał(a)


W Leroy była i tezbyła mega wyprzedaż -70% ale do Casto nie dotarłam musze dziś odwiedzić

To ja dla odmiany odwiedzę Lm. Kupiłaś cos w LM?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 13:08, 06 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
effka napisał(a)
Szalejesz w ogrodzie Ja też się czaję na róże Pastella, chce je na wiosnę sadzić u siebie.
Widziałam je u Kasi (LeŚnicZaNka) i są piękne

Jest piękna. Może wieczorem jak uda mi się dostać do kompa to wrzucę moją pastellę i inne zdobycze.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 13:09, 06 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
MonikA napisał(a)


Juki lubią piasek i słońce susza im nie groźna, jak już się dobrze zakorzenią to ciężko je wyplewić

Monia dzięki za podpowiedz. Musze na wiosnę zdobyć piasek. Wtedy będę je przesadzać.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
13:14, 06 lis 2017
Możesz piasek zmieszać z rodzimą, jak nie za ciężka ziemia, one to naprawdę twarde sztuki.
Magleska 19:56, 06 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Witam się pięknie przyleciałam za Effką i zaczynam czytać ,coby troszkę się rozeznać ...na razie wiem ,że piesek ,działeczka blisko domu ,ale powolutku się
zapoznam . zaznaczam i pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies