Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

13:03, 06 sty 2017
Ja siałam, złotokap, kielichowca wonnego, tuje, aksamitki, dalie, smagliczki, skalnice, żagwiny, bratki i zawsze mi wschodziły, złotokapy powydawałam, kielichowiec nawet kwitł, ale to nie moja bajka, więc też się pozbyłam,nie wzeszły mi palmy, nasiona trzeba było naciąć i może za mało bardzo twarde były.
Raczej wszystko z sukcesem prócz palm. Potem ukorzeniałam, szybciej większe rośliny. Miałam swego czasu dużo bukszpanów, trzmielin, ale jak to ja myślałam, że nie wykorzystam wszystkich i też rozdawałam, a teraz kupuje hehe

Tak się rozwijała u mnie ta pasja. Teraz na razie kupuje, bo asortyment zupełnie mi się zmienił na trawy, bukszpany, żurawki, hortensje paniculata, których wcale nie miałam, więc i nie miałam z czego sadzonkować, chciałam aby już je było widać w ogrodzie.
13:08, 06 sty 2017
Z drugiej strony to ile mogę kupić w jednym roku i ile razy wciskać mężulkoi kit, że to kupione dawno tylko z tyłu stało w doniczkach i czekało, a co chwile gdzieś się skakało po ogrodniczych hehe.

Sianie wychodzi taniej
Nowalijka 13:12, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Monika, to gratuluję takich plonów.Ja na razie raczkuje, zobaczymy co z tego wyjdzie w tym sezonie. Ale tuje wyhodowałas z nasion? Nie do wiary.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 13:15, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
MonikA napisał(a)
Z drugiej strony to ile mogę kupić w jednym roku i ile razy wciskać mężulkoi kit, że to kupione dawno tylko z tyłu stało w doniczkach i czekało, a co chwile gdzieś się skakało po ogrodniczych hehe.

Sianie wychodzi taniej

Ci mężczyźni. Skad ja to znam? Mój mąż przerażony jest że nadchodzi wiosna bo znów parapety będą zastawione doniczkami
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
13:20, 06 sty 2017
miałam podbne do szmaragdów z tym, że bardzo wąskie, ze 200 sztuk dałam kuzynce zostawiłam sobie 6szt, bo dla mnie za wąskie, mam je przy kole na basen, w tym samym czasie zamawiałam 300szt przez allegro po 1zł takie 10cm wysokie, teraz sama zobacz jakie duże, oczywiście byłam głupia i mogłam trochę gęściej posadzić, te które zostały odsprzedałam jak miały 1m po 7zł szt.
Teraz na front muszę kupić duże, dużo drożej!
13:21, 06 sty 2017
Nowalijka napisał(a)

Ci mężczyźni. Skad ja to znam? Mój mąż przerażony jest że nadchodzi wiosna bo znów parapety będą zastawione doniczkami


Jak pojechałam na jesień po wiśnie pissardzi to przyjechałam z dwiema bo nie mogłam wybrać, która ładniejsza
Nowalijka 13:25, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
MonikA napisał(a)


Jak pojechałam na jesień po wiśnie pissardzi to przyjechałam z dwiema bo nie mogłam wybrać, która ładniejsza


czyli Twoje ogrodowe rozterki i moje ogrodowe szaleństwo nadają na tych samych falach
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
asiak 13:40, 06 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
MonikA napisał(a)


Jak pojechałam na jesień po wiśnie pissardzi to przyjechałam z dwiema bo nie mogłam wybrać, która ładniejsza


I dobrze zrobiłaś Też bym tak zrobiła
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Nowalijka 13:42, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Reasumując-kolejna pozytywna wariatka.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
14:11, 06 sty 2017
No raczej hehe

Na prezent pod choinkę, powiedziałam, że chce wolną rękę co do zakupów ogrodowych, ale i tak mi prezent kupił

Będę znów oszukiwać, i biegać pod jego nieobecność.

Dobrze, że nie pisze tego w swoim wątku, bo on czasem podczytuje, a niech żyje sobie w nieświadomości.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies