Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

20:42, 06 sty 2017
sylwia_slomczewska napisał(a)

tez sadziłam takie maleńkie tyle, że po 70 groszy kupiłam i teraz po trzech sezonach są już mojego wzrostu niektóre


Ja kupowałam 10 lat temu. Ale już były przycinane, wystają z 50cm ponad płot betonowy na 3 płyty.
20:46, 06 sty 2017
sylwia_slomczewska napisał(a)

Mój już wie, że jak do marketu jedziemy to rośliny na bank będą nawet zimą Już się przyzwyczaił he he, nie miał wyboru Teraz tylko pyta ile zapłaciłam, ale wie , że staram się kupić dużo , a tanio więc bez pretensji

Mnie też po zakupach o to pyta, nie zawsze mówię prawdę, często zaniżam twierdząc, że wyprzedaż hehe szczególnie jak nie uda mi się zdobyczy ukryć
Nowalijka 20:55, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Ja zawsze wszystkie kwiaty mam z wyprzedaży!!!!))))))))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 08:05, 12 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Chciałabym zapytać Was czy rozmnażal ktoś rozchodnika z nasion?
Pytam bo przyniosłam wczoraj ze spaceru suche kwiatostany i zastanawiam się czy jest sens, czy w ogóle jest to wykonalne.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Basilikum 08:32, 12 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
z nasion to nie slyszalam, Danusia pisala niedawno artykul o rozchodnikach i rozmnazaniu zobacz na strone glowna
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nowalijka 08:44, 12 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Izabela dzięki za podpowiedź, zaraz tam zerkam.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 08:58, 12 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Basilikum napisał(a)
z nasion to nie slyszalam, Danusia pisala niedawno artykul o rozchodnikach i rozmnazaniu zobacz na strone glowna

Przeczytalam polecony artykul,niestety nie ma tam mowy o tym, że rozchodnik można rozmnażać z nasion. Cóż, wobec tego moje kwiatostany lądują do śmietnika.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Basilikum 09:00, 12 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
z podzialu bedzie o wiele szybciej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nowalijka 23:10, 12 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dziewczyny, poddaję się, nie zrobię planów tej cholernej działki. Nie potrafię, rysuję kolejne kwadraciki, kółeczka, prostokąciki i jak już (wydawałoby się), że koniec nie trzyma się to kupy. zero proporcji i zgodności z umiejscowieniem drzew... i innych elementów stałych. Nie mam kiedy podejść na działkę i wymierzać ją. Nie wyobrażam sobie też wymierzać ile cm od płotu stoi drzewko, od tego drzewka domek, od domku płotek....
Przepraszam Cię Iwonko ale nie ugryzę tego, chyba, że podpowiecie mi krok po kroku jak się za to wziąć. Wiem, beztalencie ze mnie jakich mało, wstyd mi, ale nie mam takiego zmysłu.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
anna_t 23:13, 12 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ja bym działkę dobrze wymierzyla i domek na niej. A resztę pi razy oko
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies