Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

anna_t 14:12, 06 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Ela patrzę na twoją działkę i normalnie tez mnie ręce świerzbią uhh uwielbiam rewolucje trochę Ci zazdroszczę że możesz zrobić demolkę, ja walczyłam z pustym polem i nie mogę się doczekać kiedy zarosnę
Ppoza tym co już pisały Iwona i Ewa czyli dokładny plan działki to załóż sobie zeszyt ogrodowy. spisz wszystkie rośliny jakie masz, opisz docelowe wymiary i ich wymagania glebowo-wodne. jak nie znasz nazw to my tu pomozemy a Tobie rozjaśni się w głowie i zobaczysz jak dużo będziesz od razu wiedzieć
i błagam...pierwsze co zrób na wiosnę to wywal te wszystkie płotki, obrzeża...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Ewa777 16:46, 06 sty 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Cześć Elu Zauważyłam u Iwonki Twój wpis. Zaintrygowało mnie to, że jesteś z Gdańska, tak jak ja Przeczytałam Twój wątek i poznałam Twoje radości i rozterki związane z ogródkiem. Zaznaczę Twój wątek i będę do Ciebie zaglądać i w miarę swojej wiedzy pomagać Podpowiem Ci, że zaczęłyśmy organizować spotkania ogrodowiczan z Pomorza. Jest to okazja, żeby się poznać, dzielić się wiedzą, ale też roślinkami Zachęcam do takich spotkań
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nowalijka 16:59, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Ratunku, Aniu a co ja dam w miejsce tych obrzezy i plotkow?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 17:04, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witaj Ewo.Cieszę się że do mnie zajrzalas.Fajne musza byc takie spotkania. Spotykacie sie w stałym miejscu czy w roznych? Odwiedzilam ekspresowo Twoj ogrod. Piekny. Pozazdroscic.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
asiak 17:09, 06 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Nowalijka napisał(a)
Ratunku, Aniu a co ja dam w miejsce tych obrzezy i plotkow?


Możesz nic nie dawać... same kanciki. Myślę, że Ani chodziło wyłącznie o plastikowe elementy
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Nowalijka 17:18, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Bylam dzis na dzialce. W nos mroz szczypal,sloneczko swiecilo... Bylo pieknie.



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
anna_t 18:49, 06 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Nowalijka napisał(a)
Ratunku, Aniu a co ja dam w miejsce tych obrzezy i plotkow?

nic to juz staroswieckie jest,nikt juz tak nie robi
obrzeża rabat można z krawężników lub kostki zrobić ale to kasa i dużo pracy więc lepiej kanciki schludnie i ładnie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Nowalijka 19:18, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Wiesz co piszesz,w koncu masz piekny ogrod. Ok, pozbede sie ich poda mi sie kostka, stara cegla... Ale tak jak piszesz - droga. Namietnie zbieram kamienie. Co spacer to kamien. Obloze nimi oczko. Co Ty na to?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
ElzbietaFranka 19:47, 06 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Ta smogliszka to siana, ale fioletowa jest najladniejsza jest jeszczs biala. Sieje od kilku lat, ale lubi sie tez sama wysiewac. Mam ja w calym ogrodzie. Bo kazda wiosne sieje, bo boje sie, ze z poprzedniego roku sie nie wysiala.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowalijka 19:52, 06 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Elu wysiewasz do gruntu i w jakim miesiacu?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies