Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miejski azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski azyl

Sima 14:48, 15 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Szaleństwo w pracy i prawie wcale nie mam czasu na zdjęcia ogrodu a nawet pielenie. Chwasty są gigantyczne - pomidory też co mnie cieszy

Dziękuje za dobre słowa Kasiu i Marzeno
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Sima 14:56, 15 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Kochani rozsyłam wici po znajomych i stwierdziłam czemu by nie dać znać też na Ogrodowisku .

Szukam teraz kilku dziecięcych modeli do prywatnego dwu miesięcznego projektu fotograficznego. Zdjęcia w okolicach Wrocławia.
W zamian za poświęcony czas i zgodę na użycie zdjęć przekażę profesjonalnie obrobione pliki (i doradzę jak wydrukować lub w tym pomogę).

Jak byście znały chętne na zdjęcia maluszki w wieku od 3 dni do 7 lat i ich rodziców to dajcie znać na priv
Prze dwa najbliższe miesiące będę korzystać z pogody i robić zdjęcia.

ps. Nie pisze nic o urodzie modeli, bo wszystkie dzieciaki są piękne
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Makao_J 20:41, 15 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Przyszłam. Poczekam do jutra. Obowiązkowo zrób foty i mamutowca i cedra. A cedr to jaki masz?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Sima 21:03, 15 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Himalajski Golden Horizon

Jutro coś cyknę
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Mala_Mi 12:04, 16 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Compacta Bright Rose - moje objadły ślimaki.. małpy jedne


Moje wnusie za daleko, a już mają praktykę w modelingu

Dzięki za wizytę u mnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 12:29, 16 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Witam. Lawenda zawsze piekna jaka by nie byla. W tym roku kupilam nowa lawende bo poprzednia zmarzla. Piekny gatunek bardzo ladnie kwitnie.

Wrzosy u mnie przezimowaly o dziwo nie byly przykryte zima kazdego roku okrywam agrowloknina. W tym roku pozno je przycinalam i ladnie rosna.
Jak moglas przenawozic? Nie syp nawozu tylko podlej. Ja podlewam plynnym nawozem do kwasnolubych i to wszystko, podlewalam juz dwa razy no i sa okorowane.

Pokaz jakie sa. Wrzosy tez musza sie zaaklimatyzowac w ziemi to troche trwa. Pewnie, ze jakis tam zmarnieje, ale to mozna dosadzic.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Makao_J 13:19, 16 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Sima napisał(a)
Himalajski Golden Horizon

Jutro coś cyknę

No to czytam że on dość wrażliwy na przeciągi i mrozy jest. Tylko na terenach o ciepłych zimach daje radę - więc u mnie odpada.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Sima 11:06, 17 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Ania, jest wrażliwy, ale jestem gotowa zaryzykować. Mój cedr pochodzi od szkółkarza z Polski i jest w naszym klimacie od nasionka. Zobaczymy ile w tym marketingu a ile prawdy. Na razie zachowuje się ok.

Posadziliśmy go na wystawie południowej, jest osłonięty górkami z wrzosami i macierzanką. Obok rośnie duży świerk, a dalej jest sąsiadki zagajnik brzozowy, który trochę chroni tą część ogrodu. Nasze tuje maja już po prawie dwa metry więc też trochę zabierają wiatru.

Drzewko wybieraliśmy głównie z powodu koloru igiełek

____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Sima 11:15, 17 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
A o to Cedr Himalajski Golden Horizon



____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Sima 11:41, 17 lip 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Poniżej Mamutowiec - piękne i gigantyczne drzewo nawet w Polskich warunkach. U mnie jest narazie mały, ale przyrosty ma zacne Podsadzony jest kostrzewą siną - idealnie zgrywają się kolorystycznie




____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies