Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

Anda 18:57, 22 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Zakupy sliczne Z Avondale bedziesz zadowolona. Ma przepiekne liscie. Ja chcialam Avondale na pniu, ale nie dostalam. Mielismy jedynie wielopniowe. W okolicy tez tylko takie. Teraz mam po prostu kanadyjskiego gatunek na 2,1 cm.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agatorek 21:55, 22 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
SlonecznyOgrod napisał(a)

Moje pierwsze większe zakupy w tym roku, ale Ty Agnieszka już chyba większość szkółek wykupiłaś w tym roku sama wiem ile to uciechy
Judaszowiec wygląda cudnie, dereń zresztą też, muszę im miejsce znaleźć


Koniecznie takie, gdzie będą gwiazdorzyły. Bo będą, to na pewno

Moje największe zakupy (i pewnie ostatnie w życiu, jeśli eM będzie przy dostawie ) przyjadą w połowie maja.

Hiacynty masz bardzo ładne. Muszę koniecznie posadzić jakieś cebulowe na jesieni.
Hiacynty tez się sądzi jesienią?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
SlonecznyOgrod 22:09, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Dorota123 napisał(a)
Hortensja ogrodowa raczej nie przemarzła, jest duża szansa że zakwitnie. Tylko, że mają być jeszcze przymrozki. Dlatego maja w donicy siedzi jeszcze w budynku gospodarczym. Dobry masz pomysł ze zgromadzeniem wszystkich hiacyntów w pobliżu siebie. Uwielbiam ich za wygląd i zapach.

Oj mówię Ci Dorotka kiepsko ją widzę, tę moją hortensję...
Jeszcze dziczyzna się nią posilała w srogiej zimie...

Ty mądrzejsza, w donicy trzymasz

Hiacynty już w tamtym roku gromadziłam na kupkę ale jeszcze drugie tyle zostało, będzie lepszy efekt w masie
Ty u siebie też napisałaś , że tak robisz no i fanie, ma to sens
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
MiluniaB 22:10, 22 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Darcia fajne zakupy i fajnie, że je pokazałaś Lubię oglądać nowe nabytki.

Hiacynty w takiej grupie ładnie wyglądają. Ja jakoś nie mogę się do nich przekonać na rabacie i po przekwitnięciu w domu cebule idą do ogrodu mojej Mamy

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
SlonecznyOgrod 22:16, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Marta83 napisał(a)
Podglądam Twój ogród.Ładny,zadbany i duży Jak wy dziewczyny ograniacie tak duże ogrody

No to bardzo mi miło że się ujawniłaś Marta, witam serdecznie
Widzę, że też jesteś z Wlkp

Co do ogrodu no to tak... robię ile mam ochotę i kiedy mam ochotę , nie na siłę, ale lubię to, taka praca daje mi dużo satysfakcji więc widzisz nie ma nic za darmo ciągnę korzyści
No i nie musi być wszystko zrobione na już, wszystko z umiarem i miarę możliwości. Ja pracuję stacjonarnie więc mam ten czas codziennie


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:20, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Anda napisał(a)
Zakupy sliczne Z Avondale bedziesz zadowolona. Ma przepiekne liscie. Ja chcialam Avondale na pniu, ale nie dostalam. Mielismy jedynie wielopniowe. W okolicy tez tylko takie. Teraz mam po prostu kanadyjskiego gatunek na 2,1 cm.

A ja sobie właśnie pomyślałam, że wielopniowe lepsze...jak jedna gałąź przemarznie czy się złamie to są inne
Mam taką magnolię kupioną 2 lata temu na 1 pniu... masakra, bo górą przemarzła czy tez może okrycie z worka ja poszarpało i nie kwitnie , nie rośnie ale odbiła z dołu kilkoma rózgami, na szczęście
Masz kanadyjskiego 2,1m?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:21, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agatorek napisał(a)


Koniecznie takie, gdzie będą gwiazdorzyły. Bo będą, to na pewno

Moje największe zakupy (i pewnie ostatnie w życiu, jeśli eM będzie przy dostawie ) przyjadą w połowie maja.

Hiacynty masz bardzo ładne. Muszę koniecznie posadzić jakieś cebulowe na jesieni.
Hiacynty tez się sądzi jesienią?

Myślę myślę ale jeszcze nie mam miejsca
Oj, facet zawału może dostać , bo Ty za każdym razem masz wielkie
zakupy
Hiacynty jesienią będą w marketach to sobie kupisz i wsadzisz
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:23, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
MiluniaB napisał(a)
Darcia fajne zakupy i fajnie, że je pokazałaś Lubię oglądać nowe nabytki.

Hiacynty w takiej grupie ładnie wyglądają. Ja jakoś nie mogę się do nich przekonać na rabacie i po przekwitnięciu w domu cebule idą do ogrodu mojej Mamy


Ja też to lubię u kogoś
Ja hiacynty bardzo lubię w ogrodzie Posadzone przy drodze, przy wjeździe żeby było widać
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agatorek 01:30, 23 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
SlonecznyOgrod napisał(a)

Myślę myślę ale jeszcze nie mam miejsca
Oj, facet zawału może dostać , bo Ty za każdym razem masz wielkie
zakupy
Hiacynty jesienią będą w marketach to sobie kupisz i wsadzisz


Będę polować

Wiesz, co innego raz na jakiś czas karton z dwoma/trzema drzewkami lub z mini-sadzonkami, a co innego transport ze szkółki . Zastanawiam się, czy jeszcze traw nie domówić, skoro i tak będą już jechać.

Chociaż jak przyjechały do nas bukszpany (te duże kule i kilka-naście mniejszych), to najpierw był zdziwiony, a później sam pytał, czy więcej nie było (nie było ), bo tak ładnie wyglądają.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 08:25, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)
Prymulki mocno się rozrosły, wypuściły nowe sadzonki

Powojnik jak zwykle zaraz po wystartowaniu ma pąki

Nowy judaszek



Daria, pięknie masz ale że judaszowiec już kwitnie, szok. Cudny!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies