Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

ewsyg 13:34, 05 kwi 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Też mam tego lilaka Ludwika, lubię go za mocny kolor i drzewkowaty pokrój.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
zoja 14:03, 05 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
czyli przygotowana już jesteś
oby weszli i szybko skończyli
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
gobasia 14:52, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Ja też wołam... deszczuuu!!!
Bo nie dość ,że sucho to przez te wiatry pełno kurzu

Aurelko Moja rajska ma pączki kwiatowe ,a Twoja?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Aurelllia 21:14, 05 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gogo moja beczka na deszczówkę też pusta stoi i czeka i czeka i doczekać się nie może !!! Dobrze, że w tym roku nie siałam wczesnych do posiania warzyw takich jak marchew czy pietruszka korzeniowa bo by biedne były, albo ja bym musiała stać i lać całymi dniami ten warzywnik

Nowalijko liczę na to bardzo

Daria ten brak deszczu i ten wiatr to najgorsze co może być, bo od razu pustynia taka się robi....

Kerii to w podobnym czasie miałyśmy drzwi wymieniane, bo ja w listopadzie A robotników skróciki bardzo dobrze znam, jak jeden kładł nowe kafelki w kuchni to zaprawę z kubełka wylewał pod jaśmin......... ale jakoś udało mi się to zebrać potem a on mi się tłumaczył, że roślina tez wapna potrzebuje hahahhaha Dziewczyny to mi pisały, żeby im ścieżki teraz ze sznurka wytyczyć i mają chodzic tylko nimi - zastanawiam się czy faktycznie tak nie zrobić

Basiu oj mogę mogę Teraz tylko ta się zastanawiam czy nie za dużo jej tam wykopałam, bo ma tam iść kostka, albo płyty betonowe wokoł domu taka opaska, ale za nią taki wąski kawałek rabatki zostanie i teraz pytanie, czy nie za duży rów wykopałam.... ile to piachu teraz tam wejdzie pod tą kostkę.... ło matko ....

Kociamamo oj tak tak najlepsze rozwiązanie to deszcz w nocy My śpimy, a tutaj sobie ogródeczek podlewa a rano wita nas piękne słoneczko - marzenie

Ewo mam nadzieję, że się przyjmie, bo kupiłam go niestety z gołym korzeniem, a już miał pokaźne listki i pączki Podlewam wodą dużo prawie codziennie to jest szansa, że może tak

Zojka no jestem jestem Mogą wchodzić, ale jak to z robotnikami bywa jedno mówią a drugie robią, więc jeszcze czekamy

Gobasiu sucho jak pieprz.... jak grabię gdziekolwiek to się czuje jakbym na pustyni grabiła tak się kurzy.......
Moja była przesadzana w tamtym roku, to odchorowała to trochę i nie ma pączków, więc czekam na Twoją i pozachwycam się nimi u Ciebie



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anabuko1 21:56, 05 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
I ty Aurelko pracujesz na maxa.
Jak to wiosną.
Ja też wołam o deszcz.Jak grabiłam na nowym areale , to aż się kurzyło.
Trawa jeszcze prawie posiana.To tym bardziej potrzeba na deszcz wielka.
pozdrawiam .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 23:02, 05 kwi 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Musimy zaczarować deszcz, żeby padał w nocy i taki jak z konewki
A w dzień było pachnące czystością powietrze
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anpi 23:37, 05 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Hej Aurelko,zaglądam na bierząco i śledzę poczynania ogrodowe i kwitnąca wiosnęZ ograniczenia czasowego mało piszę.
U mnie tez rozkopy bo przekładanie kostki i mam przed domem kolorowe wzgórki ziemi ,piachu, cementu ,kostki itp.
O deszczyk nocny tez się upraszam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
mirkaka 07:29, 06 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Prac ziemnych nie zazdroszczę, ale jak trzeba to trzeba, wcześniej się zaczną to i wcześniej skończą
Susza i u mnie, zbiornik na deszczówkę 3000l pusty. Zaczynam podlewać wodą z wodociągów
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gosiek33 08:04, 06 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Deszczu nam trzeba, woda w rzece opada
A kilka lat temu były wiosenne roztopy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Aurelllia 14:07, 06 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Czy u was też jest tyle pająków ? Bo u mnie to plaga..........
Już nie wiem jak z nimi walczyć..... Moskitiery są w oknach w każdym, a te paskudy i tak włażą.... Normalnie mam plagę kątników domowych.... Codziennie jakiś wyłazi z kąta i lata po podłodze........ Fakt, że dostaje zaraz kapciem, bo ja niestety, ale się ich panicznie boję.........
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies