Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 10:28, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
JulkAd napisał(a)

Julka, dziękuję, że zaglądzasz ! no nie wiem czy mój ogródek może byc dla kogoś marzeniem, ale cieszę się, że jest kilka osób którym się podoba....


nie mów, nie mów ja już chciałabym mieć tak zagospodarowany ogród jak Ty ...a rabata z hortensją taka jak u Ciebie to właśnie moje marzenie


Julka,
to sadź i pielęgnuj ! zobaczysz jak to wszystko rośnie !!! sama w to nie wierzyłam
Horti też daje czadu ! swoją tnę co roku i jaka wielka
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:29, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Joaska napisał(a)
Anula fajnie sie ogląda taką przemianę ogrodu piękne zmiany, a zakątek z horti faktycznie bardzo "wydoroślał"


dzięki Asiu za odwiedziny!
oj warto robic dokumentację foto, bo potem się nie pamięta tych zmian.... sama zapomniałam jak to wyglądało.....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:31, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Agacia napisał(a)
Wow, Anula, te zdjęcia mówią same za siebie - kawał dobrej roboty! Limka w rogu tak ładnie urosła...te zdjęcia autentycznie napawają mnie otuchą I jak ładnie udało Wam się wyprowadzić tuje! Ciekawa jestem, starzy właściciele widzieli ogród po zmianach?


Agaciu,
nie wiem czy właściciele widzieli...do mnie nie przyszli, choc kupując dom zapraszałam (chciałam pokazac zmiany wewnątrz domu). Wszytsko można , to kwestia czasu, kasy, pomysłu i pracy
a ja wiedziałam czego chcę i to dało mi powera!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:32, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
andziulka napisał(a)
Anula, widzę duże zmiany w Twoim ogrodzie. Kawał dobrej roboty. Jest super. Jak nazywają się hosty przy wejściu. kupowałaś przez internet? Właśnie takich szukam


Andziulka
dziękuję ! zmiany są i cieszą

hosty kupiłam w pobliskiej szkółce (z braku czasu tylko takie odwiedzam) a nazywają się Morning Light . Nie kupuję w necie , bo muszę zobaczyc, dotknąc roślinkę! kupiłąm kiedys w necie cebulki krokusów - przyszła taka malizna, że się załamłam... nigdy więcej !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:34, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
BEATA_S napisał(a)
Fajne before/after.......... równiez uwielbiam takie metamorfozy ! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... , prawda Aniu?
Tylko my wiemy ile pracy musiałaś włożyć , żeby tak wyglądało.


oj Beatko, fajnie się teraz ogląda takie porównania, ale od tej różdżki prawie mi garb wyrósł...
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ana 11:05, 01 paź 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Anula, genialne zdjęcia pogladowe, jhak z brzydkiego kaczatka zrobiłas tajemniczy ogrod Jestem pod wrażeniem, bo pewnie większość z nas po wejściu do ogrodu w stanie sprzed 4 lat załamałaby ręce A Ty po prostu wzięłaś się do pracy
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
seliza 11:11, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
anula_wn napisał(a)


Julka, dziękuję, że zaglądzasz ! no nie wiem czy mój ogródek może byc dla kogoś marzeniem, ale cieszę się, że jest kilka osób którym się podoba....


nie mów, nie mów ja już chciałabym mieć tak zagospodarowany ogród jak Ty ...a rabata z hortensją taka jak u Ciebie to właśnie moje marzenie


Julka,
to sadź i pielęgnuj ! zobaczysz jak to wszystko rośnie !!! sama w to nie wierzyłam
Horti też daje czadu ! swoją tnę co roku i jaka wielka


Anula, a kidy tniesz hotri? i jak bardzo? i tylko te z kwiatami czy bez też?,

P.S. Przemiany cudne. też ostatnio zajrzałam do zdjęć z mojego archiwum...u mnie jeszcze nic takiego (choć może na wiosnę juz będzie w miarę, ale tak za dwa lata myślę, że już będzie efekt), ale i tak widać zmiany...

Pozdrawiam i buziole ślę
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
anula_wn 11:32, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Ana, właśnie o Tobie myślałam ! zalogowałam się, myśląc, że napiszę do Ciebe
dziękuję kochana za ciepłe słowa
Wiesz, ja tak strasznie chciałam mieć ogród, że to co zobaczyłam mnie urzekło i się zakochałam BYło jak było, ale ja wiedziałam, że jak się zadba to będzie pięknie !
buziam!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 11:36, 01 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
seliza
hortensję tnę na wiosnę. Więc bez kwiatów, zanim ruszy.
Najpierw ucięłam sporo, teraz coraz mniej, ale 50-60 cm na pewno! zostrawiam krzaczek ok.100cm. Teraz chcę wyprowadzic wyżej, na drzewko, bo od dołu już jest ciasno i rh nie mają miejsca

Przy studni mam 4 krzaczki i je wiosną przytnę do wys. 50 cm (bo sa młodsze) aby była jedna wysokośc. Ale tam też chcę duże, bo będzie taras i potzrebuję się otulic roślinkami

pozdrawiam!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Milka 14:50, 01 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anula_wn napisał(a)

Anulka zmiany to jedno ale odreanimowanie tych tujek to drugie ... wiesz, że takie porównania są mi szczególnie drogie ... bo może wydaje się, że na zdjęciach są roslinki a na nich jest wiara ... motywacja i bach bach po łapach dla brzydkich ogrodów ... ten przeobrażony z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia ogród powstał ... jest i to nie jest spektakularny efekt 2 tygodni .... tylko praca kilku lat ... 4 jak przeczytałam ... ...

wiem też już, że roślinkom nie wystarczy ziemia i atmosfera ... potrzebują witaminek i wody ... zatem ... witaminki ... woda ... roślinki i praca ... systematyczna i można żyć pięknie

z samego rana w piękny słoneczny poranek ... wielkie brawa !!! ...


Iza,
wszystko dzięki nawozom, dobrej ziemi, podcinaniu itd.... wszystko wymaga pracy i czasu - ale warto ! dla efektu
ściskam w poniedziałek i życzę cudnego tygodnia ! mnie czego obłędnie pracowity....


i w tych słowach widac już dojrzałość ogrodniczki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies