Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony zielonym pogania :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zielonym pogania :)

DorKa 14:46, 03 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zana napisał(a)
Asia, wszystko fajnie idzie, no może oprócz tych tujek, ale może się wyliżą. Murek ekstra, bramy też.
U nas też ciągle pada, już nie mogę słuchać tego deszczu, dół psychiczny murowany.


Patrzcie tylko coś oprócz ogrodomaniactwa nas łączy. Wszystkie daleko od siebie mieszkamy a u każdej pada
Miłego suchego weekendu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 19:55, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
isia33 napisał(a)


150 km to sporo, ja do mamy mam 180km. Z Tbg jakoś mi nie po drodze, wszystkie sprawy załatwiam w ST.


Dobrze że pomimo sporej odległości w realu to na O mamy blisko
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 19:55, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Dubelek
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 20:03, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Misia napisał(a)
Witam się u Ciebie Asiu przeczytałam wszystko (na szczęście mniej niż wątek Anbu który zacznę czytać jeszcze raz, z zeszytem na notatki ) Piękna okolica u Ciebie, widoki... miodzio... zazdroszczę pozytywnie mi daleko do gór i takich obrazków.

Ogród zapowiada się ciekawie, plan bardzo ciekawy i skarpy też fajnie wyszły, u mnie wszystko na płasko a bardzo podobają mi się różnice poziomów. Super wyszedł murek oporowy i altana tez fajna

Odę podglądać

Przyszło mi do głowy jeszcze, że może w tej dużej rabacie koło altany "ukryć" jakąś małą ławeczkę? Ale to takie moje nieśmiałe przemyślenia





Witaj Misiu. Dziękuję za miłe słowa . Te moje różnice poziomów przyprawiają mnie czasem o nerwicę ale mam nadzieję ze z pomocą jakoś to ogarnę...
Plan bardzo mi się podoba tylko realizacja troszkę zajmie ale po powutku. Jak to mówią nie ważne jak się zaczyna tylko jak konczy.
Nieśmiałe przemyślenia na wagę złota, więc się nie krępuj Tym bardziej że marzy mi się ławeczka: )
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 20:07, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Zana napisał(a)
Asia, wszystko fajnie idzie, no może oprócz tych tujek, ale może się wyliżą. Murek ekstra, bramy też.
U nas też ciągle pada, już nie mogę słuchać tego deszczu, dół psychiczny murowany.

Dzięki Anula. Tuje trochę podciely mi skrzydła
Jutro ponoć ma być słoneczko więc podglądam je dokładnie. Teraz nie chce wchodzić w rabate bo okropne bajoro

Oj depresja jak ta lala. Do tego mam ciężki czas w pracy...
Czekam na słoneczko
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 20:07, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
No nie. Znowu dubel. Nie cierpię pisać z telefonu
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 20:10, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
DorKa napisał(a)


Patrzcie tylko coś oprócz ogrodomaniactwa nas łączy. Wszystkie daleko od siebie mieszkamy a u każdej pada
Miłego suchego weekendu


Przynajmniej możemy łączyć się w ból, hihihi.
Tobie też życzę sloneczka żeby udało się zrealizować plany: )

____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 20:11, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
DorKa napisał(a)


Patrzcie tylko coś oprócz ogrodomaniactwa nas łączy. Wszystkie daleko od siebie mieszkamy a u każdej pada
Miłego suchego weekendu


Przynajmniej możemy łączyć się w ból, hihihi.
Tobie też życzę sloneczka żeby udało się zrealizować plany: )

____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 22:20, 03 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
To się ujawnię u Ciebie mnóstwo świetniej pracy wykonaliscie, gratulacje. Fajnie, że masz projekt od Asi, teraz tylko się go trzymać. Murek bardzo fajny, ogrodzenie profeska. Zazdroszczę ogrodzenia, ja dopiero zamówiłam z paneli stalowych 3D, a bramkę i furtkę bardzo podobne do twoich

Trzymam kciuki za szmaragdy, mogę posadziłam dwa tygodnie temu, więc jesteśmy na podobnym etapie.

Pozdrawiam
____________________
Lulilaj 19:45, 04 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
effka napisał(a)
To się ujawnię u Ciebie mnóstwo świetniej pracy wykonaliscie, gratulacje. Fajnie, że masz projekt od Asi, teraz tylko się go trzymać. Murek bardzo fajny, ogrodzenie profeska. Zazdroszczę ogrodzenia, ja dopiero zamówiłam z paneli stalowych 3D, a bramkę i furtkę bardzo podobne do twoich

Trzymam kciuki za szmaragdy, mogę posadziłam dwa tygodnie temu, więc jesteśmy na podobnym etapie.

Pozdrawiam


Witam u mnie
Z ogrodzsnia jestem mega zadowolona.Cieszę się że Ci się podoba. Też myśleliśmy o panelach ale cenowo było dużo drożej. Za to brama to pomysł M (wyłącznie Jego) trafiony zresztą w dziesiątkę.teraz tylko czekamy na elektryka zeby założył napęd i żebyśmy mogli ja zamykać
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies