Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

paniprzyroda 22:41, 07 mar 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Super zakupy, szkoda, że u nas takich rarytasów na rynku nie ma, z chęcią przytuliłabym śnieżyce
Plany planami, a jak ogród napakowany to bez demolki się nie obejdzie. Mam ochotę napisać, byś oszczędzała siły bo wszystkiego na raz nie da się zrobić, ale sama mam podobnie Buziaki zostawiam
____________________
Dwa ogrody
agapant 23:02, 07 mar 2020


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1305
Zakupy super ale kawowy w takim kubeczku, pycha. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
ElzbietaFranka 23:09, 07 mar 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Aniu teraz trzeba mieć oczy w zadku facet mógł się pomylić. Weszły przepisy i policjanci muszą kontrolować nie ma się co dziwić. Niestety przekręty są nagminne i sprzedają też samochody jako paroletnie z drogomierzem przekręconym, a w rzeczywistości stary grat.

Ty miałaś akurat pecha. Rzeczywiście przejechać 30 tys. km to nie lada sztuka w kilka dni wręcz nie możliwe. Prawdopodobnie tylko jakiś biegły pomoże, i powie że nic nie było majstrowane.

Aniu poza tym piękne łupy, też będę od poniedziałku polować może coś kupię.
A jak tam twoje wieloryby? Moje pływają pod powierzchnią już czują wiosnę.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 11:15, 08 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Co tam jeszcze kupilas oprocz ciemiernikow?? Nie moge rozpoznac, w komorce mala fotka. Kawka w ogrodzie to jest to sliczny sprzet masz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 14:16, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)
Aniu teraz trzeba mieć oczy w zadku facet mógł się pomylić. Weszły przepisy i policjanci muszą kontrolować nie ma się co dziwić. Niestety przekręty są nagminne i sprzedają też samochody jako paroletnie z drogomierzem przekręconym, a w rzeczywistości stary grat.

Ty miałaś akurat pecha. Rzeczywiście przejechać 30 tys. km to nie lada sztuka w kilka dni wręcz nie możliwe. Prawdopodobnie tylko jakiś biegły pomoże, i powie że nic nie było majstrowane.

Aniu poza tym piękne łupy, też będę od poniedziałku polować może coś kupię.
A jak tam twoje wieloryby? Moje pływają pod powierzchnią już czują wiosnę.

Pozdrawiam



Ty miałaś akurat pecha. bez komentarza. Z pechem w najgorszym wypadku mój ogród i moje życie na 5 lat szla trafi. Bez pecha 3 miesiące i 5000zł.... No ale cóż miałam pecha.

Edit można mieć pecha i dostać raka, można mieć pecha i wpaść pod auto bo się zagapiło, można mieć pecha i nie wygrać w totka. Ale zostać oskarżonym i odpowiadać za coś co się nie zrobiło ..to już nie pech, to czyste sku...o.

Nie ukrywam ale ciśnienie mi skoczyło po raz kolejny.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:17, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Co tam jeszcze kupilas oprocz ciemiernikow?? Nie moge rozpoznac, w komorce mala fotka. Kawka w ogrodzie to jest to sliczny sprzet masz

Przylaszczki.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:18, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agapant napisał(a)
Zakupy super ale kawowy w takim kubeczku, pycha. Pozdrawiam

Jeszcze nie posadzone, ale cieszą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:21, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)
Super zakupy, szkoda, że u nas takich rarytasów na rynku nie ma, z chęcią przytuliłabym śnieżyce
Plany planami, a jak ogród napakowany to bez demolki się nie obejdzie. Mam ochotę napisać, byś oszczędzała siły bo wszystkiego na raz nie da się zrobić, ale sama mam podobnie Buziaki zostawiam




Wywaliłam kilka paskud.. teraz pora przeszarpać krzaki.. ale po pierwszym stwierdziłam, że z eMusiem we dwójkę nie damy rady. Może i damy, ale lepiej wezwać posiłki.. poczekam aż synuś się pojawi W trójkę będzie łatwiej..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:25, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Upolowałaś ciemierniki cudne Ja jednego kupiłam i liczę, że się wysieje
Koniec dnia początkiem porządków ogrodowych podobnie jak u mnie do domu nogi dosłownie wlokłam, jutro pewnie nie dam rady chodzić tyle km po ogrodzie nabite. Fajny prezent na dzień kobiet kazał kupić i do tego pamiętał

Pilnowałam niosąc by nasionka z doniczek nie spadły Może się przyjmą i wyrosną nowe
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 18:17, 08 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Aniu, obiła mi się o uszy ta akcja z licznikami. Ciekawy Twój przypadek, współczuję problemów.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies