Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Basilikum 19:03, 08 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przylaszczki piekne
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 21:30, 08 mar 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Mala_Mi napisał(a)



Ty miałaś akurat pecha. bez komentarza. Z pechem w najgorszym wypadku mój ogród i moje życie na 5 lat szla trafi. Bez pecha 3 miesiące i 5000zł.... No ale cóż miałam pecha.

Edit można mieć pecha i dostać raka, można mieć pecha i wpaść pod auto bo się zagapiło, można mieć pecha i nie wygrać w totka. Ale zostać oskarżonym i odpowiadać za coś co się nie zrobiło ..to już nie pech, to czyste sku...o.

Nie ukrywam ale ciśnienie mi skoczyło po raz kolejny.



Ania przestań się pieklic. Tylko zauważyłaś w moim wpisie "Ty miałaś akurat pecha" chyba więcej coś napisałam. Odpisałam na priv.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
barbara_kraj... 21:46, 08 mar 2020


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Aniu, czasem bywam, gdyby nie fb, bywałabym częściej.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Mala_Mi 21:54, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)



Ania przestań się pieklic. Tylko zauważyłaś w moim wpisie "Ty miałaś akurat pecha" chyba więcej coś napisałam. Odpisałam na priv.

To jest tylko słowo pisane które się interpretuje..
Interpretacja. Nic się nie stało miałaś po prostu pecha.. trudno...

Albo przekręciłaś ten cholerny licznik i akurat ty miałaś pecha, inni pokręcili i się im udało..

Sorki.. z mojego punktu widzenia tak to wygląda.. a że wkurw mam niezły to ....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 22:18, 08 mar 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Mala_Mi napisał(a)

To jest tylko słowo pisane które się interpretuje..
Interpretacja. Nic się nie stało miałaś po prostu pecha.. trudno...

Albo przekręciłaś ten cholerny licznik i akurat ty miałaś pecha, inni pokręcili i się im udało..

Sorki.. z mojego punktu widzenia tak to wygląda.. a że wkurw mam niezły to ....





Trudno Ania wkur. Wiem co myślałam, co napisałam może źle przecinki, kropki postawiłam. Może pisać nie potrafię myśl co chcesz, interpretuj też jak chcesz.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 22:32, 08 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Aniu, a na pewno przylaszczki pisało? Bo ja widziałam je w markecie i u nas pisało zawilce, a też myślałam, że przylaszczki i dopiero jak porównałam kwiatusie to faktycznie uznałam, że nie. Ale ja dopiero z przylaszczkami debiutuję to może jakieś inne są też
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 22:58, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)



Trudno Ania wkur. Wiem co myślałam, co napisałam może źle przecinki, kropki postawiłam. Może pisać nie potrafię myśl co chcesz, interpretuj też jak chcesz.

Spoko.... nie ma sprawy rozumiem, że nie miałaś nic złego na myśli.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:59, 08 mar 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu, a na pewno przylaszczki pisało? Bo ja widziałam je w markecie i u nas pisało zawilce, a też myślałam, że przylaszczki i dopiero jak porównałam kwiatusie to faktycznie uznałam, że nie. Ale ja dopiero z przylaszczkami debiutuję to może jakieś inne są też


ha, ha, ha tak się spieszyłam ze nie czytałam co tam pisze. Wpadłam jak po ogień, a teraz stoją pod pod chałupą tka jak postawiłam wracając..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 23:28, 08 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ja mam przegląd (znaczy się mój samochód) za tydzień i już zapowiedziałam eMowi że trzeba się wrzchanić do kanciapki i sprawdzać co wybijają w system.

U mnie w ogrodzie na tyle mokro, że nie da się robić. Liczę na tą zapowiadaną w tym tygodniu wiosnę. Jak była pogoda to babciowałam. Ale nie żałuję bo te chwile ze Szkrabem tak szybko mijają.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 05:48, 09 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
Mala_Mi napisał(a)

Tylko nie posadzone..Zmiana pomysłu gdzie posadzić. A to oznacza tylko jedno. DEMOLKA
Ogólnie to wycinałam byliny. Połowa wyciepana. Potem hortki...potem róże i demolka zostanie do zimy. Nawet foty tam nie robiłam bo kosmos
Kiedyś puste rabaty mnie denerwowały a teraz cieszą bo tak czysto pusto i spokojnie.

Liście z rabat to wygrabiasz czy zostawiasz ?
Tak mnie ten bałagan wkurza u mnie ...
A te niebiesciutkie to zawilce greckie chyba...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies