Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Catalinasdiary 19:58, 06 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Po tłumaczenia odsyłam na wątek Anbu, bo ja stąd te mądrości brałam. Ania ma równieź porządne notatki, jak poprosisz to się nimi podzieli ogólnie są to naturalne opryski, które mają na celu eliminować choroby i wspierać roślinę. Ja dopiero zaczynam więc za wiele w temacie nie powiem. A o mleczu mówiła ostatnio Anda.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Anda 22:35, 06 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Dziewczyny, zajrzyjcie tutaj
https://www.ogrodowisko.pl/watek/303-wywary-odwary-napary-i-gnojowki-do-opryskiwania-roslin

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
la_estrellita 23:18, 06 maj 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Anda napisał(a)
Dziewczyny, zajrzyjcie tutaj
https://www.ogrodowisko.pl/watek/303-wywary-odwary-napary-i-gnojowki-do-opryskiwania-roslin



Dziękuję
____________________
Agnieszka Gutlandia
Rench 07:55, 07 maj 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Catalinasdiary napisał(a)
Niektóre róże, wsadzane miesiąc temu, mają pąki <3
OTHELLO

J.CARTIER

BONICA

PEACE ALBO GHITA (NIE WIEM GDZIE KTÓRĄ WSADZIŁAM )


Będzie różanka piękna
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Makusia 09:42, 07 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Nadrobiłam Twój wątek- róże, hortensje w pąkach- szaleństwo
U mnie hortensje ładnie zielone, ale do pąków, to jeszcze im brakuje
Podziwiam za wytrwałość w opryskach naturalnych- mi ich niestety nie straczyło, ale gnojówkę robię również .
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Catalinasdiary 10:04, 07 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Rench, na to liczę. Mam tam 13 róż jak narazie i to będzie ich pierwszy sezon w tym składzie. Jestem ciekawa jak zagrają. Mam leonarda, othello, j.cartiera, old port, k.hume, s.d.jamain, lavender lassie, fishermans friend, baron girod i parę nn.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 10:09, 07 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
No cieszę się jak głupia z tych pąków, bo ostatnie dwa lata w ogrodzie to było głównie użyźnianie ziemi, porządkowanie ogrodu i przenoszenie porozrzucanych wszędzie roślin. Teraz mam jako tako ogarnięte, co prawda z racji pogody niektore rzeczy ruszę dopiero w sierpniu. Wiesz, te hortensje jeszcze mają schowane te pąki, ja ich bardzo szukałam . A opryski to jest chwila resetu dla głowy
Makusia napisał(a)
Nadrobiłam Twój wątek- róże, hortensje w pąkach- szaleństwo
U mnie hortensje ładnie zielone, ale do pąków, to jeszcze im brakuje
Podziwiam za wytrwałość w opryskach naturalnych- mi ich niestety nie straczyło, ale gnojówkę robię również .
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 22:48, 07 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
I ostatni rododendron zakwitł Myślałam, że jednak będzie ciemniejszy.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 22:53, 07 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Czekam aż róże się rozrosną, bo wg ich nie widać. Tak, są tam gdzie bambusowe patyczki Wsadzałam słabe sadzonki latem 2017 więc nie wiem czy coś z nich będzie. Dosadziłam carex ice dance. Derenia mocno ciachnęłam wiosną, by się ładnie zaokrąglił.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Zana 23:34, 07 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ja dzisiaj dostrzegłam pąki na moich balkonowych hortensjach drzewiastych. Normalnie się zszokowałam!

Ja róże dostrzegam i to bez okularów. Fajne masz te podpory, z pająki mi się skojarzyły. Czy ten jeden dereń nie jest za blisko róży?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies