Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Urszulla 12:43, 04 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Catalinasdiary napisał(a)
Upał przeokrutny, ledwo co wyjdę a już do cienia chce wracać. Gdzieś mi umknął czas na dzieleni i przsadzanie i znowu nie zrobię tego co zaplanowałam. No cóż. Biegam więc i podlewam to co mi się udało wsadzić. Jest jeden sukces. Prace przy domu przesunęły się na tył więc mogę wyczyścić gruz z frontu i mam miejsce na stół i leżaki


To duży postęp ja też te maleństwa wszystkie podlewam bo upał je załatwi. Na szczęście od dziś lżej pogodowo.

Ciekawe jak się tam stipa sprawdzi czy będzie po zimie odbijać. Mi się stipa kojarzy jako łażąca i nieokiełznana trawka. Zobaczysz.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Catalinasdiary 13:12, 04 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
To prawda, to przeogrmny sukces bo na froncie stała betoniarka eM pokazywał mi, że bronił roslinek i uchronił szpaler hortensji.

Co do stipy, jest tam od końca lata, jedna przetrwała w kępie i jest zielona, reszta... nie wiem czy gdzieś się wysiała lub wyjdzie. Szczezre to oczekuję właśnie tej burzy stipy tam. Byłoby bajkowo,
Urszulla napisał(a)


To duży postęp ja też te maleństwa wszystkie podlewam bo upał je załatwi. Na szczęście od dziś lżej pogodowo.

Ciekawe jak się tam stipa sprawdzi czy będzie po zimie odbijać. Mi się stipa kojarzy jako łażąca i nieokiełznana trawka. Zobaczysz.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
la_estrellita 16:39, 04 maj 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Wiesz..., ja też ciągle liczę to, co miałam zrobić a nie zdążyłam. Mam nadzieję, że jak zdobędę nieco więcej ogrodniczego doświadczenia to nauczę się również lepiej planować pracę tak aby się że wszystkim wyrabiać (no, przynajmniej trochę ).
____________________
Agnieszka Gutlandia
Catalinasdiary 16:51, 04 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
wydaje mi się, że tej wiosny to był czas tylko na oczyszczenie rabat i podcięcie krzewów. Na dzielenie roślin pogoda zbyt letnia
la_estrellita napisał(a)
Wiesz..., ja też ciągle liczę to, co miałam zrobić a nie zdążyłam. Mam nadzieję, że jak zdobędę nieco więcej ogrodniczego doświadczenia to nauczę się również lepiej planować pracę tak aby się że wszystkim wyrabiać (no, przynajmniej trochę ).
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
mrokasia 17:01, 04 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Catalinasdiary napisał(a)
wydaje mi się, że tej wiosny to był czas tylko na oczyszczenie rabat i podcięcie krzewów. Na dzielenie roślin pogoda zbyt letnia


A ja dzielę. Trudno, będzie co ma być.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Catalinasdiary 17:32, 04 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ja też
mrokasia napisał(a)


A ja dzielę. Trudno, będzie co ma być.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 20:50, 04 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ciachnęłam wierzbę hakuro i okazało się, że zjadł ją robal i to było powodem jej pokładania się przy ulewach i wietrze. Dziś ją wywaliłam i nawet mi nie szkoda.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 20:56, 05 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Z porannego obchodu
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 21:05, 05 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Niektóre róże, wsadzane miesiąc temu, mają pąki <3
OTHELLO

J.CARTIER

BONICA

PEACE ALBO GHITA (NIE WIEM GDZIE KTÓRĄ WSADZIŁAM )
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 21:11, 05 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
A tak wygląda różanka, którą tworzę. Wyrasta odętka, bodziszki, orliki, lilie i szałwie. Mam tak niedobitki bukszpanów zebrane z ogrodu. Róże w kolorach od jasnego różu do bordo. Zamówiłam seslerię h., wsadzę ją jako przód rabaty. Z trawek są tu również carexy frosted curls.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies