Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Catalinasdiary 12:20, 19 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
W końcu znalazłam klona shirasawy Jordan, pięknie świeci przy nowej altanie.

Migdałek przekwitł, niestety zawsze muszę go do zera ściąć bo liście obsychają.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Mgduska 17:22, 19 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No i mam tawułę szarą, wiesz?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Catalinasdiary 17:30, 19 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Widziałam, bardzo tam pasuje będzie Pani zadowolona. Ja uważam że ona jest ładna przez cały rok. Tnę ją zawsze po kwitnieniu, wtedy wypuszcza nowe przyrosty i ma więcej kwiatów w następnym sezonie.
Mgduska napisał(a)
No i mam tawułę szarą, wiesz?
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Mgduska 19:34, 19 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Catalinasdiary napisał(a)
Widziałam, bardzo tam pasuje będzie Pani zadowolona. Ja uważam że ona jest ładna przez cały rok. Tnę ją zawsze po kwitnieniu, wtedy wypuszcza nowe przyrosty i ma więcej kwiatów w następnym sezonie.


O, to dobrze wiedzieć Mi też się podobają ta drobne listki, a w miejscu, gdzie ją posadziłam zielona kępka bardzo mi się przyda - na tej wysokości przesuwa się głowa sąsiada
____________________
Sałatka pokrzywowa
Catalinasdiary 09:39, 20 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
To zdecydowanie warto się przed sąsiadem trochę oslonić
Mgduska napisał(a)


O, to dobrze wiedzieć Mi też się podobają ta drobne listki, a w miejscu, gdzie ją posadziłam zielona kępka bardzo mi się przyda - na tej wysokości przesuwa się głowa sąsiada
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Kawa 13:29, 20 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
magnolia piękna i ten klonik tez
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Catalinasdiary 16:28, 20 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Żeby te nowe rosły tam samo dobrze Na klonika od roku się czaiłam i w końcu udało mi się go kupić.
Kawa napisał(a)
magnolia piękna i ten klonik tez
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 14:44, 24 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
U mnie dalszy ciąg akcji DEMOLKA.
Moja antypatia do jałowców coraz mniejsza, wyleciały kolejne 2, zostały 2.
Zaczęło się w środę od podkrzesania świerka (po lewej), to ujawniło prawdziwy stan jałowca (po prawej)
a to co było w środku

w sobotę poleciał cały, w sumie to dwa, drugi był przy magnolii, ale stan dokładnie taki sam

a w niedzielę zaczerliśmy poprawiać podest wokół basenu


Nie muszę chyba dodawać że w sobotę lało, a my wywoziliśmy te kłujące ***** do gminy.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
mrokasia 15:03, 24 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wow!!! Fajnie .
Jałowcom będzie dobrze w jałowcowym niebie, dołączą do moich .
A swoją drogą, chyba każdy musi mieć na początku swojego jałowca. Byli u mnie w sobotę znajomi. Budują dom, oglądali ogród i najbardziej to im się mój płożący, żółty jałowiec spodobał . W rozmowie wyszło, że w ogóle jałowce im się podobają, bo tyle jest różnych odmian no i zajmować się później nie trzeba . Mówię, że kłują, że szybko i brzydko się starzeją. Jak grochem o ścianę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Catalinasdiary 15:09, 24 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Sama jestem w szkou że tyle miejsca zyskałam. Swoją drogą wiem już co tu chcę ale po rozmowie ze szkółką nogi mi lekko się ugięły, moje drzewo wynisłoby mnie 650zł
No jasne że wiele osób ma jałowce, tanie to to, małe jak się kupuje. Ale nie wiedzą co czynia ;p Z drugiej strony każdy robi tak żeby się jemu podobało.
Mój znajomy też się buduje i już się zgłosił do mnie z prośbą o wsparcie z ogrodem.
mrokasia napisał(a)
Wow!!! Fajnie .
Jałowcom będzie dobrze w jałowcowym niebie, dołączą do moich .
A swoją drogą, chyba każdy musi mieć na początku swojego jałowca. Byli u mnie w sobotę znajomi. Budują dom, oglądali ogród i najbardziej to im się mój płożący, żółty jałowiec spodobał . W rozmowie wyszło, że w ogóle jałowce im się podobają, bo tyle jest różnych odmian no i zajmować się później nie trzeba . Mówię, że kłują, że szybko i brzydko się starzeją. Jak grochem o ścianę .
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies