Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 18:49, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Johanka77 napisał(a)


Jak mi się ta perspektywa podoba!!!
Bardzo!









Jest i ONA!!! Mało mi!

Macham!

P.S.
Niemoc ogrodową mam i ja


Asia
dziękuję za odwiedzinki bardzo cieszę się ,że Ci się podoba mój busz
bardzo często zaglądam do Ciebie i innych moich ulubionych ogrodów ,ale niemoc ogrodowa mnie dopadła i jakoś nie mogę się zmobilizować do powrotu na pełną parę ....
nie mam więcej zdjęć skalniaka -jeszcze tylko te 2 znalazłam
Asia -niemoc kiedyś nam minie i na nowo zaczniemy szaleć
też masz teraz więcej do ogarnięcia -bo i ogród przy domu i letnisko -jest co robić

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:57, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
MiluniaB napisał(a)

Niemoc ogrodowa dopada każdego. U mnie trwała 2 lata

Piękne zdjęcia pokazujesz, trudno wybrać najładniejsze do zachowania.

Nowa skarpa bardzo fajna, warzywniak robi wrażenie. Podziwiam wszystkich, którzy się bawią w warzywka w skrzyniach.


Mirella
moja niemoc jeszcze trochę potrwa -muszę się pooszczędzać
cieszę się ,że fotki Ci się podobają -robione wcześnie rano i przed zachodem -wtedy wychodzą najlepsze-w pełnym słońcu nie umiem robić dobrych fotek
poza tym na takich kadrach nie widać chwastów -jak podchodzi się blisko ,to niestety dają po oczach

warzywka swoje są super -taki mam plan ,żeby warzywną część jeszcze powiększyć -eM obiecał dorobić mi skrzynie ,chciałabym jeszcze pergole na winogrona i więcej krzewów owocowych -na pewno więcej malin,porzeczek ,agrestu ....
szklarenka też mi się marzy -życie pokaże co i kiedy się zrobi
Buzaiki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:57, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Nowa12 napisał(a)


Też miałam zadać to pytanie bo nie rozpoznaję a pięknie teraz wygląda.

Agatka
to rozplenice hameln -tylko nie wiem czemu -jedne już zakotkowane ,a inne nie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:59, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Agania napisał(a)
Dawno nie byłam niemoc mam i ja, a Wy przynajmniej z basenu korzystacie
do woli
W Aganiowie może za rok będziemy opływać w luksusach

Nadrobiłam zaległości
Sylwia zostawiła jak zawsze dużo pamiątek, gdzie można wszystkie zmiany
na spokojnie podziwiać
Magdziu mój zachwyt zostawiam i całuję


Agatko
uwierz -ja w tym sezonie jeszcze ani razu nie skorzystałam z basenu
jedynie młoda i eM dla mnie ,to mogło by go nie być

ciesze się ,że zajrzałaś -ja do Ciebie zawsze na fotki wpadam ,chociaż nie piszę .....
Twoja słodka wnusia rośnie jak na drożdżach -śliczna dziewczynka i do Ciebie podobna
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 19:41, 18 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21812
Magdziu, rdesty od Ciebie zaczynają szaleć, zawilcem jestem zaskoczona bo myślałam że uschnął a ja go jeszcze wyściółkowałam. I właśnie ta ściółka chyba pomogła zachować wilgoc w upałach

Oglądam Twój ogród i myślę że mamy podobne warunki- nasłonecznienia i glinę. Wygląda na to że trawy to podstawa a reszta dodatki ha, ha oczywiście weź to pół żartem bo masz ogród pełen roślin. Drzewa też urosną

Ja też miewam przerwy nocne w spaniu. W pewnym wieku tak jest;( Szczególnie gdy mam wolne od pracy to się mniej zmęczę. Praca jednak bardziej wyczerpuje. Ale już niedługo wrzucam 5 bieg. Mam ostatni tydzień ogrodowy...zapierniczam jak motorynka bo na motor mnie nie stać
Ściskam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Wiolka5_7 19:50, 18 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Madziu masz przesliczny ogród ! fotki cudowne wcale nie widać Twojej niemocy
Ja też ostatnio miałam niemoc, jak mi pędraki zeżarły seslerie.... to minie i będziesz znowu szaleć ogrodowo

Miłego odpoczynku w pięknym ogrodzie
Pozdrawiam cieplutko buziaki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 19:55, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
deszczowymaj napisał(a)
Madziu pięknie masz ..wycackany ogród ..ani pół chwasta nie widać jaka niemoc ? kłamczuszku ? Aaa i jeczcze o 4 rano wstajesz co by do fotek ogród dopieścić?



Asia dziękuję za komplementy ..... dobre fotki co przekłamują rzeczywistość haha

niemoc trwa i będzie trwać ,bo przykazane mam się oszczędzać no cóż sks się ma ,więc trzeba się słuchać mądrzejszych

wstaję po 2 i do 5 nie śpię ,póżniej na godzinkę mi się jeszcze oko zamyka
efekt uboczny leczenia
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:02, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
sylwia_slomczewska napisał(a)
Odpoczywać miałaś, a tu widzę dospać nie możeszP Ja się prawie o tej porze kładę nie raz, choc ostatnie dni zauważam, ze chyba jesień idzie bo mnie się tryb zimowego spania zaczyna, czyli będzie mnie ścinało znowu w foteluWczoraj się zorientowałam, że o 21.00 już ciemno buuu niedługo znowu zmienią czas, jak ja tego zimowego nie lubię buuu. Napasłam oczy widokami, cudne foty w tym świetle


Sylwuś
niestety budzę się tak ,jak Ty się kładziesz spać i do 5 nie śpię -czytam forum ,seriale oglądam -jakaś masakra .....
foty cudne bo robione wcześnie rano i przed zachodem słońca-wtedy mi się udają -a dodatkowo ma to jakiś plus ....
na fotkach mi się dużo bardziej podoba niż jak idę na obchód poranny z kawą

też nie lubię zmiany czasu .....teraz jest 20.00 a już szaro i ponuro ech -wogóle nie nacieszyłam się w tym sezonie długimi ciepłymi jasnymi wieczorami ....

jeszcze chwila i lato nas opuści ech .....
chociaż jesień z pięknymi kolorami też lubię -byle było ciepło i bez deszczu

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:03, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
AngelikaX napisał(a)



Śliczne foto


Angelika
dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:10, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
mrokasia napisał(a)
Hej Madziula! Dawno u Ciebie nie byłam, teraz zaglądam a tu takie piękne fotki! Nie cytuję bo wszystkie bardzo mi się podobają .
Niemoc ogrodowa u Ciebie to chyba efekt tej gigantycznej pracy, którą wykonujesz od dwóch lat. Kiedyś trzeba odpocząć .


Kasiu
niemoc ogrodowa trochę u mnie potrwa
narazie musze się oszczędzać

cieszę się ,że fotki Ci się podobają
ja Twoje zawsze oglądam i podziwiam -może z czytaniem nie jestem na bieżąco ,ale obrazkowo zawsze .....i bardzo mi się podoba to co widzę
podookienna ,frontowa ,cienista -tak już nabrały ciała ,że szczęka opada z wrażenia ,a i nowa część już wygląda świetnie -a w przyszłym sezonie ,to dopiero będzie czad
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies