Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:15, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
Urszulla napisał(a)
Magdziu, rdesty od Ciebie zaczynają szaleć, zawilcem jestem zaskoczona bo myślałam że uschnął a ja go jeszcze wyściółkowałam. I właśnie ta ściółka chyba pomogła zachować wilgoc w upałach

Oglądam Twój ogród i myślę że mamy podobne warunki- nasłonecznienia i glinę. Wygląda na to że trawy to podstawa a reszta dodatki ha, ha oczywiście weź to pół żartem bo masz ogród pełen roślin. Drzewa też urosną

Ja też miewam przerwy nocne w spaniu. W pewnym wieku tak jest;( Szczególnie gdy mam wolne od pracy to się mniej zmęczę. Praca jednak bardziej wyczerpuje. Ale już niedługo wrzucam 5 bieg. Mam ostatni tydzień ogrodowy...zapierniczam jak motorynka bo na motor mnie nie stać
Ściskam


Ula
cieszę się -moje rdesty tak się rozpanoszyły ,że spokojnie ,jak będziesz chciała ,to się podzielę jeszcze
zawilce mam i różowe-odnalazły się i też się panoszą ,więc też mogę Ci dać ....

trawy w ogrodzie uwielbiam -jak dla mnie są mało obsługowe-najgorzej wiosną pościnać i posprzątać -jedynie w tym momencie ich nie lubię ....chociaż mają swoje minusy -wykopać i podzielić kępę to mordęga ....

lecę zaraz do Ciebie patrzeć co podziałaś

5 bieg mówisz ......nie szalej .....na spokojnie zrobisz
jakbyś się nudziła ,to wiesz ,że kawa zawsze aktualna
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:21, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu masz przesliczny ogród ! fotki cudowne wcale nie widać Twojej niemocy
Ja też ostatnio miałam niemoc, jak mi pędraki zeżarły seslerie.... to minie i będziesz znowu szaleć ogrodowo

Miłego odpoczynku w pięknym ogrodzie
Pozdrawiam cieplutko buziaki


Wiola
cieszę się ,że mój chaos Ci się podoba ja uwielbiam Twój nowoczesny pięknie dopasowany spójny ład

nie wiedziałam ,że pędraki lubią seslerię hmm wredoty

niemoc na pewno minie .....już powolutku mam w głowie nowe pomysły
ale do września niestety mam się oszczędzać ,więc realizacja nie będzie szybka

tylko ,że te moje plany związane są najbardziej z częścią warzywną -bardzo mi się spodobało mieć własne warzywka i owoce ....i takie rabaty będę tworzyć ....
malinową ,agrestową ,porzeczkową .....
muszę tylko doczytać czy przy takich owockach mogą w nóżkach trawy ozdobne rosnąć

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:50, 18 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
kasiek napisał(a)
Jakie wspaniałe bogactwo traw, z każdym rokiem coraz bardziej staje się widoczny Twój kunszt tworzenia ogrodu
I basen jak fajnie obudowany

Kasiu
powolutku zaczyna być tak ,jak chcę -chociaż do ideału ,to jeszcze daleka droga ....
nowe pomysły czekają na siły ......
cieszę się z małych kroczków ....mam daszek na domku -od razu lepiej wygląda -teraz czekam na rynny i pojemniki na wodę .....
bardzo chciałabym powiększyć część warzywno-owocową -mam nadzieję ,że na jesień będę mogła już cos działać

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malgorzata_s... 21:43, 18 sie 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kochana kazałaś nie patrzeć na chwasty a ja z przekory oczy wytężam i ni chwaścika nie dojrzałam. Cudowne widoki,bogactwo roślinne i perfekcja. Madzia podziwiam baaaardzo
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
andzia458 22:53, 18 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Magda, gdzie ta Twoja niemoc jak wszystko takie wypieszczone i zadbane? Ogrodnika najęłaś?
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
eVka 23:05, 18 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, dziwny ten rok chyba dla każdego i dla kazdego z innego powodu. U mnie też nieciekawie ale cóż zdrowie mamy jedno i czas zacząć o nie dbać (piszę oczywiście o sobie). Będzie dobrze, musi no!

Dobrze, że mamy te nasze cudne ogrody, mnie mój odrywa od smutku dnia codziennego. Daje mnóstwo radości. Nie wyobrażam sobie już życia bez niego.

Zachwycam się fotkami wilczego ogrodu, skalniak zarósł niesamowicie. Naprawdę to jeden z nielicznych skalniaków, które tak bardzo mi się podobają. Świetne kompozycje!

Buziak ma dobranoc, obyś całą słodko przespała!
____________________
inka74 00:00, 19 sie 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Magleska napisał(a)

Genialne zdjęcia, ogród boski. Nie mogę się napatrzeć. Cudo;!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 04:15, 19 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kochana kazałaś nie patrzeć na chwasty a ja z przekory oczy wytężam i ni chwaścika nie dojrzałam. Cudowne widoki,bogactwo roślinne i perfekcja. Madzia podziwiam baaaardzo


Gosia
bardzo dziękuję za komplementy
do perfekcji daleko ,ale cieszę się ,że ogród sam się broni ,pomimo moich terazniejszych zaniedbań
mam jeszcze sporo planów poprawkowych ,ale to dopiero na jesień

Buziaki

andzia458 napisał(a)
Magda, gdzie ta Twoja niemoc jak wszystko takie wypieszczone i zadbane? Ogrodnika najęłaś?


Ania
ogród na fotkach -w dobrym świetle zawsze lepiej wygląda niż na żywo przynajmniej mój
ogrodnika nie najęłam -szkoda by mi było kasy płacić za pracę ,którą lubię
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:21, 19 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
effka napisał(a)
Madziu, dziwny ten rok chyba dla każdego i dla kazdego z innego powodu. U mnie też nieciekawie ale cóż zdrowie mamy jedno i czas zacząć o nie dbać (piszę oczywiście o sobie). Będzie dobrze, musi no!

Dobrze, że mamy te nasze cudne ogrody, mnie mój odrywa od smutku dnia codziennego. Daje mnóstwo radości. Nie wyobrażam sobie już życia bez niego.

Zachwycam się fotkami wilczego ogrodu, skalniak zarósł niesamowicie. Naprawdę to jeden z nielicznych skalniaków, które tak bardzo mi się podobają. Świetne kompozycje!

Buziak ma dobranoc, obyś całą słodko przespała!


Ewuś
tak jak piszesz -ten rok faktycznie jest dziwny i niełaskawy .....
pod wieloma względami .....
a zdrowie ech .....temat rzeka -czasem wydaje mi się ,że jestem nie do zajechania z pracą ,a przychodzi czas ,że długo muszę dochodzić do formy ....
nie śpię po obecnych lekach .....mam nadzieję ,że jak mi zejdą z dawkami ,to odzyskam mój sen

ogród był i jest dla mnie największą odskocznią od wszelkich problemów .....
a jak podoba się nie tylko dla mnie ,to już wogóle w piórka obrastam i cieszę się niesamowicie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:25, 19 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
inka74 napisał(a)
Genialne zdjęcia, ogród boski. Nie mogę się napatrzeć. Cudo;!


Iwonka
dziękuję za komplementy
magia fotek z aparatu i w odpowiedniej porze
jakbym wstawiła takie z mojego telefonu ,to już szału by nie było

wiesz ,że u Ciebie zaglądam na bieżąco .....nawet ,jak nie piszę ,to jestem i się zachwycam

Iwonka -może Ty mi podpowiesz .....jakie kwiaty pasują do trawy red baron -tak mi się umaniło zrobić rabatę z samego red barona -tylko nic na razie nie potrafię dopasować ,żeby dobrze to wyglądało ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies