Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Helen 05:49, 19 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Ja chociaż nie Iwonka, to się wypowiem, do red barona fajnie wygląda jeżówka green jewel albo w innym tonie jeżówka raspberry truffle albo czyściec humello i przywrotnik ostroklapowy.
Też mam i jest to trudna trawa,

A, i Renia z Osiedlowego ogródka zestawiła jeszcze obok red barona, chyba stipy lub inne jasnozielone trawy i rudbekię cherry brandy piękne zestawienie.
____________________
Helen - Hortensjowo
Johanka77 05:50, 19 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)


Asia
dziękuję za odwiedzinki bardzo cieszę się ,że Ci się podoba mój busz
bardzo często zaglądam do Ciebie i innych moich ulubionych ogrodów ,ale niemoc ogrodowa mnie dopadła i jakoś nie mogę się zmobilizować do powrotu na pełną parę ....
nie mam więcej zdjęć skalniaka -jeszcze tylko te 2 znalazłam
Asia -niemoc kiedyś nam minie i na nowo zaczniemy szaleć
też masz teraz więcej do ogarnięcia -bo i ogród przy domu i letnisko -jest co robić

Buziaki


Nie widać niemocy, Madzia! Pięknie masz!
Wypielone rabatki...

Ja mam łany chwastów
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 10:37, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewuś
tak jak piszesz -ten rok faktycznie jest dziwny i niełaskawy .....
pod wieloma względami .....
a zdrowie ech .....temat rzeka -czasem wydaje mi się ,że jestem nie do zajechania z pracą ,a przychodzi czas ,że długo muszę dochodzić do formy ....
nie śpię po obecnych lekach .....mam nadzieję ,że jak mi zejdą z dawkami ,to odzyskam mój sen

ogród był i jest dla mnie największą odskocznią od wszelkich problemów .....
a jak podoba się nie tylko dla mnie ,to już wogóle w piórka obrastam i cieszę się niesamowicie
Buziaki

Jest tak jak piszesz...
Ogród masz cudowny
____________________
Urszulla 10:57, 19 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Magleska napisał(a)


Ula
cieszę się -moje rdesty tak się rozpanoszyły ,że spokojnie ,jak będziesz chciała ,to się podzielę jeszcze
zawilce mam i różowe-odnalazły się i też się panoszą ,więc też mogę Ci dać ....

trawy w ogrodzie uwielbiam -jak dla mnie są mało obsługowe-najgorzej wiosną pościnać i posprzątać -jedynie w tym momencie ich nie lubię ....chociaż mają swoje minusy -wykopać i podzielić kępę to mordęga ....

lecę zaraz do Ciebie patrzeć co podziałaś

5 bieg mówisz ......nie szalej .....na spokojnie zrobisz
jakbyś się nudziła ,to wiesz ,że kawa zawsze aktualna
Buziaki


Madziu, wszystko jest jasne
Wreszcie pada i mam przymusową przerwę od ciężkiej pracy w ogrodzie, dobrze mi zrobi. Więc przyszłam zobaczyć czy na forum wlazłaś
Porcja energetycznych zdjęć mnie wciągnęła.
Czytam co tam inni proponują do Red Barona, jeżówki super Ja się zastanawiam czy odnalazłby się na liliowcowej.
Ach, ukopałam tego łososiowego liliowca do Twojej pomarańczowej rabaty, uwielbiam ją on jest taki stonowanie delikatny i się na pewno wpasuje.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Waclaw 16:09, 19 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)


Asia na takich dalekich kadrach może i chwastów nie widać ,ale uwierz są
dam tylko jedno fotkę z bliska różanki na nowej części
to taki najgorszy kawałek -udaję ,że nie widzę
bo narazie muszę się oszczędzać -a godzina i tak nie taka wczesna -ostatnio wstaję po 2 nad ranem i do 5 nie śpię -pózniej może godzinka i tyle-biorę leki po których ,nie mogę spać .....


tyle chwastów to nic.
Bezsennych nocy współczuję.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
galgAsia 16:44, 19 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia co robisz rdestom, że tak u Ciebie szaleją? Moje są takie całkiem byle jakie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
SlonecznyOgrod 22:07, 19 sie 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pięknie masz w ogrodzie i taka zielona trawka , no u Ciebie to chyba stale pada...
U mnie tylko upały i 0 deszczu.

Jak sie w ogrodzie tak dużo pracuje to i czasami przyjdzie czas na niemoc, teraz to można sobie pozwolić, wiosna by było gorzej

Buziaki
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
ElzbietaFranka 23:36, 19 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936







Witam Madziu

Zobacz tak mnie oglądanie zaciekawiło, że przybyłam do lipca.
Pięknie masz nie opowiadaj dziołcha głupot. Wszyscy mają chwasty nie tylko ty. Ja w zeszłym tygodniu 4 dni pieliłam i przycinalam. Wywiozłam kilka taczek ziela.
Coś tam od kilku dni robię, ale mogłabym więcej. Pogoda okropna takie upały, lepiej w domu siedzieć niż po dworze. Jeszcze te komary tak tną nawet w dzien. Byłam nad morzem i lenia zlapalam.

Druga fotka skarpa moja ulubienica u ciebie. Masz piękne te klony moze i ja się skusze. Miałam już dwa ale chyba nie mam ręki do nich nie lubią mnie. Może kupuje nie takie jak powinnam a jak się twoje nazywają to kupię.

Wczoraj na wsi popadało więc kilka dni odpoczynku od podlewania.
W Wawie okropna susza wszystko schnie nawet topole.

Pozdrawiam Madziu i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magleska 04:47, 20 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
Helen napisał(a)
Ja chociaż nie Iwonka, to się wypowiem, do red barona fajnie wygląda jeżówka green jewel albo w innym tonie jeżówka raspberry truffle albo czyściec humello i przywrotnik ostroklapowy.
Też mam i jest to trudna trawa,

A, i Renia z Osiedlowego ogródka zestawiła jeszcze obok red barona, chyba stipy lub inne jasnozielone trawy i rudbekię cherry brandy piękne zestawienie.


Helen
bardzo Ci dziękuję za pomysły -jak narazie najbardziej siadł mi pomysł jeżówki i tej rudbekii cherry brandy ......
idę szukać Renii wątku
Buziaki

Johanka77 napisał(a)


Nie widać niemocy, Madzia! Pięknie masz!
Wypielone rabatki...

Ja mam łany chwastów


Asia uwierz ...... tylko na fotkach nie widać
Buziaki

effka napisał(a)

Jest tak jak piszesz...
Ogród masz cudowny

Ewcia dziękuję i wice versa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:48, 20 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18722
Urszulla napisał(a)


Madziu, wszystko jest jasne
Wreszcie pada i mam przymusową przerwę od ciężkiej pracy w ogrodzie, dobrze mi zrobi. Więc przyszłam zobaczyć czy na forum wlazłaś
Porcja energetycznych zdjęć mnie wciągnęła.
Czytam co tam inni proponują do Red Barona, jeżówki super Ja się zastanawiam czy odnalazłby się na liliowcowej.
Ach, ukopałam tego łososiowego liliowca do Twojej pomarańczowej rabaty, uwielbiam ją on jest taki stonowanie delikatny i się na pewno wpasuje.


Ula
skoro ukopałaś mi liliowca ,to teraz koniecznie musisz na kawę przyjechać
rdestu Ci dam
Buziaki

Waclaw napisał(a)

tyle chwastów to nic.
Bezsennych nocy współczuję.


Wacław powoli przestawiam się na inne tory w nocy cisza spokój ,mogę na forum siedzieć bezkarnie ....o takiej porze fotki szybko się wgrywają -ale nie mam nowych ,poza tym dopiero co były i nie ma więcej co focić .....chyba ,ze portrety
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies