Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

SlonecznyOgrod 21:19, 16 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria
ta przystawka też myje pod ciśnieniem ,tylko chyba faktycznie trochę mniejszym niż ta dysza do auta ....płyn muszę kupić jakiś -pewnie jakiś typowy do bruku ....nie mam faworyta .....

i myślę ,że każdy ma jakieś kawałki w ogrodzie ,które omija wzrokiem i kadrami ....
mnie drażni ,bo mam to centralnie z przodu domu i nie mam jak ukryć .....ćwiczę więc mą cierpliwość

Ja też ćwiczę cierpliwość haha

A Ty jeszcze ludzi dobijasz tymi odświeżonymi rabatami i znów trzeba ćwiczyć cierpliwość zobaczysz teraz wszyscy się rzucą na korę, bo efekt jest super!

A te kamyczki to są te co zdjęłaś ze skalniaka, przesiewałaś je?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Wiolka5_7 08:15, 17 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
Madziu pięknie obsadziłaś donice bratkami i te gałązki fajnie pasują
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 08:33, 17 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Noo też te gałązki wpadły mi w oko
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 16:00, 17 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
SlonecznyOgrod napisał(a)

Ja też ćwiczę cierpliwość haha

A Ty jeszcze ludzi dobijasz tymi odświeżonymi rabatami i znów trzeba ćwiczyć cierpliwość zobaczysz teraz wszyscy się rzucą na korę, bo efekt jest super!

A te kamyczki to są te co zdjęłaś ze skalniaka, przesiewałaś je?


Daria
nie dopbijam nikogo ja po prostu mam taki porypany charakter ,że padam na pysk ,a muszę zrobić to co zaplanowałam .....jakiś wrodzony pseudopedantyzm mam
pseudo ,bo w domu nie przeszkadza mi bajzel ,a na ogrodzie niestety tak

dziś ogarnęłam warzywnik ,krzewy owocowe ,nawet posiałam już rzodkiewkę ,pietruszkę i cebulę .... została mi wertykulacja ,kanty ,czyszczenie bruku ...

kamyczki zdjęte ze skalniaka są wokół domku rozsypane ,nie przesiewałam ich ,po prostu na wierzch sypnęłam nowe i nie widać ,że wymieszane z ziemią ....
a ta hołda kamieni to jest do przyszłej wiaty .... i do podosypywania przy skrzyniach warzywnych

ps. fajne te obręcze masz -możesz mi też wysłać link od nich ,plisss
Buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:07, 17 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu pięknie obsadziłaś donice bratkami i te gałązki fajnie pasują


Wiola dziękuję bardzo .... tak trochę na łatwiznę -w zeszłym sezonie też tak miałam ,tylko inne kwiatki chciałam niebieskie i bordowe ,ale nie było ,więc są białe

starczyło mi też bratków na jedną doniczkę na taras


chciałabym jakieś fajne donice kupić ,ale narazie się spłukałam przez korę i w tym sezonie będą wszystkie stare,chyba ,że zażyczę sobie na dzień matki prezent donicowy



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:08, 17 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Basieksp napisał(a)
Noo też te gałązki wpadły mi w oko


Basiu dziękuję to gałązki derenia

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sarenka 16:17, 17 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magleska napisał(a)


Daria
nie dopbijam nikogo ja po prostu mam taki porypany charakter ,że padam na pysk ,a muszę zrobić to co zaplanowałam .....jakiś wrodzony pseudopedantyzm mam
pseudo ,bo w domu nie przeszkadza mi bajzel ,a na ogrodzie niestety tak

dziś ogarnęłam warzywnik ,krzewy owocowe ,nawet posiałam już rzodkiewkę ,pietruszkę i cebulę .... została mi wertykulacja ,kanty ,czyszczenie bruku ...

kamyczki zdjęte ze skalniaka są wokół domku rozsypane ,nie przesiewałam ich ,po prostu na wierzch sypnęłam nowe i nie widać ,że wymieszane z ziemią ....
a ta hołda kamieni to jest do przyszłej wiaty .... i do podosypywania przy skrzyniach warzywnych

ps. fajne te obręcze masz -możesz mi też wysłać link od nich ,plisss
Buziaki





O kurcze, ale pędzisz to już jest odpowiedni czas na sadzenie cebuli i wysiew nasion? U mnie niestety zimno, ale może w weekend coś cieplej będzie...chciałabym powycinać trawy, warzywnik przekopać itd... no i posadzilabhm cebulę...
____________________
Magda W samym sloncu
Magleska 16:20, 17 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
sarenka napisał(a)


O kurcze, ale pędzisz to już jest odpowiedni czas na sadzenie cebuli i wysiew nasion? U mnie niestety zimno, ale może w weekend coś cieplej będzie...chciałabym powycinać trawy, warzywnik przekopać itd... no i posadzilabhm cebulę...


Megi wykorzystuję swój zaległy urlop wolę teraz podziałać jak i tak siedzę w domu
od poniedziałku zwolnię znowu

też nie wiem ,czy nie za szybko siałam ,ale rzodkiewka i pietruszka podobno lubią chłody -najwyżej będę dosiewać znowu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ajka 17:39, 17 mar 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
O, to znaczy, że już powinnam ruszyć z siewem rzodkiewki? U nas tak zimno i mokro, że nie mam ochoty na nic.

Ja też z chęcią naustawiałabym doniczek na tarasie z kwiatami, ale te doniczki są tak kosmicznie drogie, że ociągam się z tym co roku
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magleska 19:50, 17 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
ajka napisał(a)
O, to znaczy, że już powinnam ruszyć z siewem rzodkiewki? U nas tak zimno i mokro, że nie mam ochoty na nic.

Ja też z chęcią naustawiałabym doniczek na tarasie z kwiatami, ale te doniczki są tak kosmicznie drogie, że ociągam się z tym co roku


Ania możesz jeszcze poczekać praca w ogrodzie ma być przyjemnością ,a nie katorgą
ja już wysiałam ,ale naprawdę niewiele-kilka rządków -tak na próbę

doniczki te ładne są niestety drogie -też bym chciała nowe ,ale mam ważniejsze wydatki na tą chwilę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies