Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 11:20, 19 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Margerytka40 napisał(a)
Madziu jaki porządeczek. I ile kory


Asia kory od groma ,a i tak mi zabrakło .....
w kolejnym miesiącu może jeszcze z pół auta dokupię i wtedy już starczy .....
mam nadzieję ,że będę mieć mniej plewienia w tym sezonie .....oby

działasz coś dziś ? u mnie już stopniało ,ale jakoś nie mogę się zmotywować ,żeby wyjść do ogrodu ....

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 11:24, 19 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Wiolka5_7 napisał(a)




U mnie bez śniegu ,za to nocą -3 i tak do środy ,a od środy temp. wiosenne,hurra !


Szczęściara ... u mnie cały tydzień kolejny po 2 stopnie ...dopiero od piątku cieplej

...trochę mi szkoda ,bo cały tydzień wolnego zleciał ,a ja niewiele wykonałam z zaplanowanych prac ,


....nic na tą pogodę nie poradzę ,więc nie będę narzekać
ale bardzo chciałabym już ,żeby było ciepło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 12:04, 19 mar 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Madziu u Ciebie porządeczek pod kancik! Ja rozsypałam nawóz i wiórki rogowe na posprzątanych rabatach i też wysypałam korą i przynajmniej widać, że choć trochę zrobiłam. Na dużą rabatę pod płotkiem i okrągłą posypię tylko ziemią popieczarkową, bo tam za chwilę i tak skrawka ziemi nie będzie widać z pod roślinek. Została mi do ogarnięcia rabata z domkiem i jedna do przeróbki i oczywiście część warzywna. I odkurzanie kamyków , i porządek z trawnikiem, golenie bukszpanów i iglaków i...oj jakoś dużo tego jeszcze
A ty masz już nawet donice wiosenne!!!Pięknie!
Szybko się z tym wszystkim uporałaś,a wiadomo zawsze jakaś robota ciągle jeszcze czeka. Jak nie ma , to i tak sobie wymyślimy
Buziaki!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
wiklasia 12:29, 19 mar 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ależ porządeczek.
U mnie jeszcze pozimowy, wczesnowiosenny rozgardiasz.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Margerytka40 13:04, 19 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


Asia kory od groma ,a i tak mi zabrakło .....
w kolejnym miesiącu może jeszcze z pół auta dokupię i wtedy już starczy .....
mam nadzieję ,że będę mieć mniej plewienia w tym sezonie .....oby

działasz coś dziś ? u mnie już stopniało ,ale jakoś nie mogę się zmotywować ,żeby wyjść do ogrodu ....

Buziaki


Nic mi się nie chce przy takiej pogodzie. Okna by pomyć ale też za zimno.
Też samochód kory zamówiłam ale jeszcze czekam z dostawą. Chciałam by dali mi taką z tamtego roku, zleżałą już i trochę przekompostowaną, nie świeżą. Tę mają na samym spodzie wielgachne pryzmy i trzeba czekać aż się dostaną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 18:48, 19 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
anpi napisał(a)
Madziu u Ciebie porządeczek pod kancik! Ja rozsypałam nawóz i wiórki rogowe na posprzątanych rabatach i też wysypałam korą i przynajmniej widać, że choć trochę zrobiłam. Na dużą rabatę pod płotkiem i okrągłą posypię tylko ziemią popieczarkową, bo tam za chwilę i tak skrawka ziemi nie będzie widać z pod roślinek. Została mi do ogarnięcia rabata z domkiem i jedna do przeróbki i oczywiście część warzywna. I odkurzanie kamyków , i porządek z trawnikiem, golenie bukszpanów i iglaków i...oj jakoś dużo tego jeszcze
A ty masz już nawet donice wiosenne!!!Pięknie!
Szybko się z tym wszystkim uporałaś,a wiadomo zawsze jakaś robota ciągle jeszcze czeka. Jak nie ma , to i tak sobie wymyślimy
Buziaki!


Ania porządeczek taki na pierwszy rzut oka jak się przyjrzeć ,to jeszcze dopieszczenia brakuje ....i pogody brak ,aby dopieszczać

też masz już dużo zrobione i tak jak mówisz ,nawet jak zrobione ,to wymyślimy sobie robotę od nowa

Buziaki
ps. pamiętaj o tych nazwach sms-kiem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:50, 19 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
wiklasia napisał(a)
Ależ porządeczek.
U mnie jeszcze pozimowy, wczesnowiosenny rozgardiasz.


Asia na pierwszy rzut oka już tak ,ale jeszcze troszkę drobiazgów do pracy zostało
dziękuję ,że zajrzałaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:52, 19 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Margerytka40 napisał(a)


Nic mi się nie chce przy takiej pogodzie. Okna by pomyć ale też za zimno.
Też samochód kory zamówiłam ale jeszcze czekam z dostawą. Chciałam by dali mi taką z tamtego roku, zleżałą już i trochę przekompostowaną, nie świeżą. Tę mają na samym spodzie wielgachne pryzmy i trzeba czekać aż się dostaną


Asia moje okna też czekają na mycie ,ogólnie cały dom czeka na generalkę ,a ja jakoś nie mam zapału ......

pewnie w miarę szybko z tą korą do Ciebie dotrą -teraz sezon zaczęty ,więc powinna szybko schodzić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 18:57, 19 mar 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Madziu u mnie kora tak szybko sie przekompostowuje ze w sezonie musze dosypywac po kilkanascie workow na rabaty, ale za to warstwa humusu coraz lepsza. mam zastanawiajke czy powinnam nawozic rosliny: hortki, iglaki czy azalie. na pewno hakonki podleje preparatem magnezowo zelazowym, dobrze to zrobilo w ubieglym sezonie trawkom, mam nadzieje ze przezyly te zime.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosialuk 14:11, 20 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5296
Madzia rabatki z korą jak nowe, ale się napracowałaś.
Taki samochód kory zamawiasz w tartaku? A tak orientacyjnie ile to jest i jaki koszt? Jeśli chcesz oczywiście zdradzać takie detale.
Mam tartak niedaleko i może warto byłoby się zapytać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies