Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Johanka77 09:04, 01 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Pięny poranek!
Ależ Ty masz widoki do okoła!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
MoniaF 12:47, 01 paź 2017

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
Śliczne zdjęcia wspaniałego ogrodu. A skalniak robi wrażenie
kerii 15:38, 01 paź 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Bardzo ładne Ci wyszły fotki z tego "marnego" aparatu Ja chyba tez muszę potrenować możliwości mojego a może to nie możliwości aparatu tylko umiejętności fotografującego

Obrazy fajne, pooglądałam stronkę ale nie mia tego co mi się marzy, chodzi za mną od dawna taka dużaaa abstrakcja zastanawiałam się nawet czy samej nie pochlapać, pomaziać po płótnie i będzie

A na zimowe długie wieczory to ja sobie zostawiam dzierganie gwiazdek, baniek, aniołków na choinkę i takich różnych dupereli na choinkę. Takie babciowe hobby choć babcią nie jestem i chyba na razie mi nie grozi
____________________
Jola Moja glebo terapia
kasja83 07:43, 02 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magleska napisał(a)

Jak miło mi Cię widzieć u mnie lecę kawę robić ......ogród tworzę od roku cały czas ,( w zimie nie .... )....gdy tylko mam wolne to w nim grzebię .....mam nadzieję ,ze wszystko się rozrośnie i będzie ładne (jest on moją odskocznią od wszystkich problemów )
Ps. Przedpłocie mam jeszcze nie ruszone -sama trawa i parking będę się na Twoim wzorować ....ale to przyszły sezon

Jak planujesz przedpłocie na przyszły sezon to i tak szacun-ja zanim dotrę za granice ogrodzenia to minie chyba tysiąc lat. Inspiracja Lindsay80 zacna-jedno z piękniejszych przedpłoci O
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
benia9185 11:20, 02 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Człowiek orkiestra ,ktoś wyżej napisał i zgadzam się w tym w 100%.Jestes niemożliwa Magdo! Tyle roboty odwalić w tak krótkim czasie to mistrzostwo świata!i Choć nie zawsze komentuję to obowiązkowo zaglądam do Ciebie i kibicuję wszystkim poczynaniom
____________________
Póki życie trwa...
eVka 15:35, 02 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hej, jejku ale stron do czytania, dopiero co wróciłam z urlopu, musze szybko narobić
____________________
Magleska 20:00, 02 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Johanka77 napisał(a)
Pięny poranek!
Ależ Ty masz widoki do okoła!

Dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:00, 02 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
MoniaF napisał(a)
Śliczne zdjęcia wspaniałego ogrodu. A skalniak robi wrażenie

Dziękuję bardzo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:05, 02 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
kerii napisał(a)
Bardzo ładne Ci wyszły fotki z tego "marnego" aparatu Ja chyba tez muszę potrenować możliwości mojego a może to nie możliwości aparatu tylko umiejętności fotografującego

Obrazy fajne, pooglądałam stronkę ale nie mia tego co mi się marzy, chodzi za mną od dawna taka dużaaa abstrakcja zastanawiałam się nawet czy samej nie pochlapać, pomaziać po płótnie i będzie

A na zimowe długie wieczory to ja sobie zostawiam dzierganie gwiazdek, baniek, aniołków na choinkę i takich różnych dupereli na choinkę. Takie babciowe hobby choć babcią nie jestem i chyba na razie mi nie grozi

Jeśli masz zdolności ,to próbuj z tym malowaniem ja niestety tylko mogę kolorować ,bo z wszystkich talentów świata -tylko umiem ciężko harować
Dziergać nie umiem ,kiedyś próbowałam wyszywać ,ale nie szło mi to
Co do bycia babcią .... to mam nadzieję ,że też mi narazie nie grozi ale za jakiś czas ,to kto wie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:08, 02 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
kasja83 napisał(a)

Jak planujesz przedpłocie na przyszły sezon to i tak szacun-ja zanim dotrę za granice ogrodzenia to minie chyba tysiąc lat. Inspiracja Lindsay80 zacna-jedno z piękniejszych przedpłoci O

To taki cichy plan ,a co z tego wyjdzie ....zobaczymy niestety mam tendencje do upychania i robienia misz-maszu , tyle kwiatków mi się podoba ....,
Ale za to dziś stworzyłam nową rabatę przy warzywniku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies