Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:25, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Johanka77 napisał(a)
Hej! Czytam o dywagacjach trawnikowych. Chcesz mieć brzozy z żwirku?

Moja rabata brzozowa jest wysypana korą, a liście mi ją dodatkowo ściółkują. Na żwirku może być lekko upierdliwie

Asiu ....Brzozy będą w kamieniach ..... a czy w żwirku też .....hmmm nie wiem ....

.jak pomyślę o plewieniu w żwirku ,to mi słabo .....do liści na szczęście mam odkurzacz .

...raczej myślę o kamiennej rabacie ..... muszę poszukać inspiracji na pinterescie jakiejś z brzozami ,kamieniami ,trawami i krwawnikiem

Trochę prac się zapowiada na wiosnę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:27, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
la_estrellita napisał(a)
No nie, „skundlony ogród” padłam i leżę . Madziu, nie ważne jaki, ważne że śliczny . Widzę też, że kolejna rewolucja się szykuje. Będę podglądać bo doradzić nie umiem.

Kogo moje oczy widzą fajnie ,że obudzilas się z zimowego snu
W skundlonym ogrodzie małe rewolucje będą .....
Nazwa oddaje mój styl
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:36, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
malinia napisał(a)
przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co jest ten ogród na daną chwilę i dla kogo jak na podziwianie to można szaleć i nawet cały ogród zagospodarować w rośliny .

Malinia Na co .....przede wszystkim ...do czerpania z niego przyjemności

bo nic mnie tak nie odpręża ,jak utyranie się w pracach ziemnych ...

Do podziwianiu są inne ogrody , mój jest w ciągłej budowie ,a że daje mi to radość ...to w czym i komu przeszkadza ,że znowu sobie pozmieniam .... .....metodą prób i błędów .....jak mi nie wyjdzie .....to będę zmieniać do skutku

A czasami,albo nie czasami ,ale często ....... wolę się poradzić mądrzejszych głów ,żeby przystopowaly moje nie zawsze dobre pomysły

każdy ma inne wizje na swoje miejsce na ziemi ..... moje wizje w ciągu 3 lat zmieniły się kilka razy hihi i mój ogród dlugoooo jeszcze nie uznam za skończony
Miłego wieczorku

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 19:42, 23 lut 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madziu masz piękny ogród, gustowny i taki z duszą i rób tak serce Ci podpowiada i byś to Ty dobrze się w nim czuła, by to Tobie się podobało. Trudno pogodzić ogród i psa, sama coś o tym wiem. Też się ciągle wkurzam bo coś tam zniszczą, podepczą czy obsikają ale to przecież ja zdecydowałam się na nie i zaprosiłam do swojego życia i teraz trzeba ponieść konsekwencje. Ale ich miłość i oddanie rekompensuje wszystkie szkody i bez nich jakoś tak pusto i czegoś brakuje. Więc naprawiam szkody, zagarniam, wycinam. Trochę się pozłoszczę i zaraz zapominam. A ogród... musi go starczyć i dla mnie i dla nich
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 20:03, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Margerytka40 napisał(a)
Madziu masz piękny ogród, gustowny i taki z duszą i rób tak serce Ci podpowiada i byś to Ty dobrze się w nim czuła, by to Tobie się podobało. Trudno pogodzić ogród i psa, sama coś o tym wiem. Też się ciągle wkurzam bo coś tam zniszczą, podepczą czy obsikają ale to przecież ja zdecydowałam się na nie i zaprosiłam do swojego życia i teraz trzeba ponieść konsekwencje. Ale ich miłość i oddanie rekompensuje wszystkie szkody i bez nich jakoś tak pusto i czegoś brakuje. Więc naprawiam szkody, zagarniam, wycinam. Trochę się pozłoszczę i zaraz zapominam. A ogród... musi go starczyć i dla mnie i dla nich

Asiu dziękuję za komplementy .....cieszę sie ,że mój odstający od dekalogu -skundlony ogrod Ci się podoba

Kocham moją psicę bardzo .....i pomimo ,że wiele mi niszczy ,to nigdy bym jej nie zabroniła korzystać z ogrodu ..... pozloszczę sie czasami ,powrzeszczę na pół wsi .......ale tak jak napisałaś - jej miłość i oddanie rekompensuje mi wszelkie straty .....

A zmiany w ogrodzie są mi potrzebne ,żeby zacząć się cieszyć życiem ......na razie jeszcze jest mi trudno ......
Mam nadzieję ,ze jak już ruszę z łopatą ,to endorfiny szczęścia z przepracowania zrobią swoje ....
Dziś spędziłam 2 godziny na porządkach na cmentarzu - powywalalam wszystkie stare kwiaty ,nowe postawiłam ..... znicze pozapalałam ..........tylko tyle mogłam zrobic na te już nieobecne urodziny ....


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agania 20:10, 23 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przyleciałam zobaczyć Twoje hiacynty zatopione w korku, a tu zmiany, zmiany na wiosnę się szykują)....Ramonę podrap za uszkiem od cioci Agatki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 20:14, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Agania napisał(a)
Przyleciałam zobaczyć Twoje hiacynty zaotione w korku, a tu zmiany, zmiany na wiosnę się szykują)....Ramonę podrap za uszkiem od cioci Agatki

Bo hiacynty już dawno temu pokazywane teraz nie ma co , bo przekwitły
A Rawenę vel Ramonę podrapię ,bo właśnie leży obok mnie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agania 20:20, 23 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Głaskaj, głaskaj, sorrki , że przekręciłam jej imię, ale pieszczoty każdy lubi
całuję Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 20:23, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Agania napisał(a)
Głaskaj, głaskaj, sorrki , że przekręciłam jej imię, ale pieszczoty każdy lubi
całuję Was

Agatko nawet nie wiem ,czy Ramona by nie było dla niej lepsze hihi ,bo to urwis straszny ,zresztą wiesz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 20:27, 23 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)

Asiu ....Brzozy będą w kamieniach ..... a czy w żwirku też .....hmmm nie wiem ....

.jak pomyślę o plewieniu w żwirku ,to mi słabo .....do liści na szczęście mam odkurzacz .

...raczej myślę o kamiennej rabacie ..... muszę poszukać inspiracji na pinterescie jakiejś z brzozami ,kamieniami ,trawami i krwawnikiem

Trochę prac się zapowiada na wiosnę


Ok. Czyli o duże kamienie Ci chodzi. To zmienia posta rzeczy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies