Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:43, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Kasia_CS napisał(a)
Przyszłam się pokazać po dłuuugiej przerwie - wolniutko się wybudzam, no i nie nadążam już totalnie za forum - czas ciąży był pod tym kątem łaskawy, było duuużo więcej czasu na hobby

Nie przejmuj sie z tym nadążaniem fajnie ,że jesteś .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 17:31, 22 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Mi przez myśl nawet przeszła rabata żwirowa w tym rogu pod tymi drzewami tylko zaczęłam się zastanawiać czy nie za dużo kamienia by było. Bo ona spora wyjdzie. z drugiej strony w tym klimacie masz ogród...

Wizje i chciejstwa mają to do siebie, że zmienne są ważne, abyś ty się z tym dobrze czuła w danym momencie. Trzymam kciuki i macham.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 18:25, 22 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729



Ps. Chciałam odwiedzić Twój wątek ,ale jakiś nieaktualny chyba ....idę doczytać


Madziu na mój wątek nie ma co patrzeć..nic tam nie ma..stare dzieje, nieaktualne

Teraz działam na większym terenie ..można powiedzieć,że dostałam w końcu do rąk własnych ogród (po babci) w którym wcześniej już poczyniłam jakieś tam nasadzenia..
a teraz jest tak,że mogę szaleć do woli jeszcze nie mieszkamy tam na miejscu,jestem raczej weekendowo ale już działam na ile czas pozwoli i cieszę się Bardzo,że w końcu mam swój własny wymarzony kawałek (miejsca na ziemi)
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 18:32, 22 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Pomysł z rabatą ( kamlotowo-żwirową) wydaje się być strzałem w dziesiątkę ..i Sylwii pomysł na krwawnika -super ..krwawniki są praktycznie niezniszczalne i bardzo szybko się rozrastają,także nawet jak psina po nich przeleci,nic im nie będzie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Johanka77 18:59, 22 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Hej! Czytam o dywagacjach trawnikowych. Chcesz mieć brzozy z żwirku?

Moja rabata brzozowa jest wysypana korą, a liście mi ją dodatkowo ściółkują. Na żwirku może być lekko upierdliwie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
la_estrellita 17:44, 23 lut 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
No nie, „skundlony ogród” padłam i leżę . Madziu, nie ważne jaki, ważne że śliczny . Widzę też, że kolejna rewolucja się szykuje. Będę podglądać bo doradzić nie umiem.
____________________
Agnieszka Gutlandia
malinia 18:04, 23 lut 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co jest ten ogród na daną chwilę i dla kogo jak na podziwianie to można szaleć i nawet cały ogród zagospodarować w rośliny .
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Magleska 19:12, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
inka74 napisał(a)
Mi przez myśl nawet przeszła rabata żwirowa w tym rogu pod tymi drzewami tylko zaczęłam się zastanawiać czy nie za dużo kamienia by było. Bo ona spora wyjdzie. z drugiej strony w tym klimacie masz ogród...

Wizje i chciejstwa mają to do siebie, że zmienne są ważne, abyś ty się z tym dobrze czuła w danym momencie. Trzymam kciuki i macham.

Iwonka dzięki ......
Wyjdzie faktycznie spora .....ale tak razi mnie w oczy ten trawnik..... .....i ten róg .....to chcę to pozmieniać

....a ,że koncepcja mi się zmieniła i chcę jednak iść w swój skundlony styl ....pomimo ,że ogrodowiskowy mi się podoba
to zachciało mi się zmian .....nie będzie szpalerków i sadzenia pod linijkę - bo to u mnie nie pasuje raczej .....linie rabat będą proste ,ale nasadzenia swobodne w dużych plamach ,żeby się przenikały .......
Jeszcze tylko pytanie ,czy mi to wyjdzie ....

Miłego wieczoru
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:16, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
deszczowymaj napisał(a)


Madziu na mój wątek nie ma co patrzeć..nic tam nie ma..stare dzieje, nieaktualne

Teraz działam na większym terenie ..można powiedzieć,że dostałam w końcu do rąk własnych ogród (po babci) w którym wcześniej już poczyniłam jakieś tam nasadzenia..
a teraz jest tak,że mogę szaleć do woli jeszcze nie mieszkamy tam na miejscu,jestem raczej weekendowo ale już działam na ile czas pozwoli i cieszę się Bardzo,że w końcu mam swój własny wymarzony kawałek (miejsca na ziemi)


Asiu .......Fajnie, że dostałaś ogródek i przynajmniej ,kiedy już zamieszkasz ,będziesz mieć zrobiony ogród ...

......mam nadzieję ,że jednak troszkę pokażesz co podziałałaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:21, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
deszczowymaj napisał(a)
Pomysł z rabatą ( kamlotowo-żwirową) wydaje się być strzałem w dziesiątkę ..i Sylwii pomysł na krwawnika -super ..krwawniki są praktycznie niezniszczalne i bardzo szybko się rozrastają,także nawet jak psina po nich przeleci,nic im nie będzie

Cieszę się ,ze ten pomysł zyskuje aprobatę ......na pewno kamory utrudniają mojej psicy niszczenie .....nie wiem tylko ,czy dam żwirek ....bo jak pomyślę ,o plewieniu w nim ,to mi słabo .....ale kamory mniejsze ,większe ,krwawniki ,trawska i brzozy będą ....
Zapowiada się trochę pracy na wiosnę ....ale się cieszę



Dziś mam wyjątkowo trudny dzień .... dziś moja Mama skończyłaby 65 lat ..... muszę się zająć planowaniem i szukaniem inspiracji .....bo i tak nic i nikt mi jej nie wróci ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies