Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

mikina34 22:04, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Magdo od skundlonego ogrodu (swoją drogą pojechałaś z koksem ) przeczytała Twój wpis dwa razy, nie myśl sobie po prostu masz syndrom zmęczenia tematem, odpuść na chwilę, ogród nie zając i daj psu spokój, przecież jest taka kochana I uszy do góry, kto da rade jak nie Ty trzymam kciuki, jeszcze będę się Ciebie radzić co z czym i do czego...I wyśpij się, o
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowalijka 22:59, 21 lut 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Chyba nie będę oryginalna
1. Porządeczek jak ta lala
2. Kwadraty wygrywają
3. Pięknie przystrzyzone trawy
4. Niesamowite widoki
5. Kamieni zazdroszczę...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylwia_slomc... 00:01, 22 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Madziula
a jakby tak sobie z tymi przelotami poradzić
na moim trawniku Ci narysowałam

ta po prawej oczywiście ciągnie się dalej w stronę domu, ale chodziło mi o kształt trawnika, bo wtedy masz te kwadraty, a jednocześnie psica ma przelot
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 08:35, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
deszczowymaj napisał(a)
Madziu przeczytałam Twój wywód w całości
i muszę Ci powiedzieć,że Skundlony ogród..w życiu czegoś takiego nie słyszałam ale dzięki,pośmiałam się trochę

Nie przejmuj się niemocą,każdego z nas czasami dopada..przecież ogród masz piękny a to co pozostało do zrobienia to są drobne niuanse no i wiadomo ,że czworonoga trzeba brać pod uwagę..bo inaczej zniszczy psina wszystko



Joasiu dziękuję za pocieszające słowa
Wczoraj przeglądałam artykuły ogrodowe.......zaczęłam czytać o różnych stylach ,dopasowaniach do domu ,terenu ,okolicy ..

...i za cholerę nic nie pasowało do mojego .........angielskie,francuskie,naturalistyczne,wiejskie ,skandynawskie ,nowoczesne ,japońskie,,śródziemnomorskie itp.......
Stąd pomysł na skundlony ogród ( poprzez pomieszanie stylów )

Tak jak w życiu ,gdy rasowa suka p...i się z bezrasowcem ....powstaje tzw.rasowy kundel
I bez urazy wielbicieli innych psów ( sama wszystkie kocham ,obojętnie ,czy rasowe ,czy kundelki )

I stad moja niemoc ,bo nadal nie wiem ,czy chcę rasowo ,czy kundelkowo

Ale się rozpisałam znowu .......


Ps. Chciałam odwiedzić Twój wątek ,ale jakiś nieaktualny chyba ....idę doczytać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:43, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
mikina34 napisał(a)
Magdo od skundlonego ogrodu (swoją drogą pojechałaś z koksem ) przeczytała Twój wpis dwa razy, nie myśl sobie po prostu masz syndrom zmęczenia tematem, odpuść na chwilę, ogród nie zając i daj psu spokój, przecież jest taka kochana I uszy do góry, kto da rade jak nie Ty trzymam kciuki, jeszcze będę się Ciebie radzić co z czym i do czego...I wyśpij się, o


Monia .......jak nie myślę o ogrodzie ,to smutek zajmuje moje serce cały czas ...... wolę nawet sie wkurzać na ogród ,niż tak cały czas tęsknić za Mamą .....
serce mi pęka , guła w gardle stoi ,smutno i źle po prostu , że Jej już nie ma dopiero 3 miesiące minęły) .......jutro skończyłaby 65 lat .....


Ogród stawia mnie do pionu ,nawet jak się na niego wkurzam .....
Dziękuję za wsparcie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:44, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Nowalijka napisał(a)
Chyba nie będę oryginalna
1. Porządeczek jak ta lala
2. Kwadraty wygrywają
3. Pięknie przystrzyzone trawy
4. Niesamowite widoki
5. Kamieni zazdroszczę...

Elu ......dziękuję za tyle pochwał
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malinia 08:48, 22 lut 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
ja to sobie chyba zrobię listę wątków zakazanych ;-D żeby w depresje nie wpadać ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Magleska 08:48, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madziula
a jakby tak sobie z tymi przelotami poradzić
na moim trawniku Ci narysowałam

ta po prawej oczywiście ciągnie się dalej w stronę domu, ale chodziło mi o kształt trawnika, bo wtedy masz te kwadraty, a jednocześnie psica ma przelot


Sylwuś kochana dziękuję
Zaraz spróbuję to rozrysować wg Twoich wskazówek ......
Muszą być przeloty dla psa .....bo bez nich wyniszczy mi wszystko .......a nie chcę mieć samej trawy do końca płotu .....

.
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:54, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
malinia napisał(a)
ja to sobie chyba zrobię listę wątków zakazanych ;-D żeby w depresje nie wpadać ;D

Czyli ,że ja depresyjnie wpływam? ...

..przepraszam ,ale nie zawsze taka jestem.......teraz mam smutny czas w życiu ......


Dlatego pragnę wiosny i ciężkiej pracy w ogrodzie



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BKosimkArt 08:55, 22 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
eeeech to takie smutne i niezrozumiałe, śmierć i w ogóle, przykro mi jak czytam takie słowa więc ściskam Cię mocno! :*
Madziu rozumiem Cię doskonale, gdyby nie ogród, praca w nim lub choć nawet myślenie to człowiek by zwariował z własnymi myślami, ja siedząc w domu, nie mając pomocy ze strony babć i dziadków (przy dzieciach itp.) zaczynam miewać depresję, ale jak tylko wyjdę popracować to od razu mi lepiej... Oby do wiosny Madziulko!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies