Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Johanka77 22:27, 02 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Czekam na te foty
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
alis 22:36, 02 cze 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Madziu, wielkie wooow Brawo TY, niesamowita jesteś, ogród coraz piękniejszy. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
MirellaB 22:55, 02 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152



A co to za czerwone kwiatki?

Krwawniki jakiego będą koloru?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anbu 07:43, 03 cze 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Magda podziwiam za poszerzanie przestrzeni ogrodowej
____________________
Ania Ogród Ani :)
wiklasia 08:04, 03 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
działasz, działasz
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gosiek33 08:07, 03 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)









Pełnia szczęścia - i pies i drewno na opał i piękna przestrzeń
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 13:39, 03 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Magda!!
pięknie masz
te berberysy i mnie się tam bardziej podobają
ile przestrzeni jeszcze!!!???
szalejesz kochana szalejesz!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 14:07, 03 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wooow ale perspektywa Ci się otworzyła za warzywnikiem! Z ciasnego kącika taka przestrzeń! Pięknie pięknie masz w ogrodzie, nie wiadomo gdzie patrzeć i co pisać Przesadzasz, dosadzasz i zawsze Ci świetne kompozycje wychodzą!
____________________
Magleska 20:46, 03 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
inka74 napisał(a)
Teraz to u ciebie areału do obrobienia bardzo dużo. Dobrze, że zdecydowaliście się na połączenie działek i zdjęcie płotu. Ale fajnie. Zazdroszczę przestrzeni na chciejstwa. Ilości pracy do zrobienia już nie , ale dacie radę. Ja to czasami patrząc na zmiany u ciebie to myślę, że ty nadprzyrodzone siły masz. Normalnie Superogrodniczka


Iwona .....a już myślałam ,że mam ogród skończony to wina ema -on się uparł ,że po co ta działka stoi odłogiem i tak trzeba co jakiś czas kosić ,a tu wszystko ściśnięte ….poza tym uparł się na wiatę -tu miejsca brak ,więc jedynie na tamtej działce da się zrobić

a z tymi nadprzyrodzonymi siłami ,to tak nie do końca ….w domu bałagan ,obiadu brak ,bo matka kopie

dziś skończyłam wybieranie kamyczków -jak kopciuszek na kolanach ….gorąco było jak nie wiem co -dobrze ,że jutro do pracy ...bo powoli mam dość tych ogrodowych remontów

chyba skuszę się na ten mały kawałek na trawę z rolki


em obiecał dorobić obrzeże ,bo tylko poukładałam na ziemi

kupę roboty mi doszło ,ale pomału ...na razie muszę odpocząć -w takich temperaturach nie da się pracować

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:06, 03 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
kaz742011 napisał(a)
Powiększony ogród = więcej miejsca na nowe chciejstwa . Czy masz już plan jak to nowe miejsce zagospodarujesz ?


Kasia plan mam częściowy -życie zweryfikuje co i kiedy da się zrobić

na pewno dojdzie wiata na auta razem z miejscem na drzewo i ogrodnicze przydaśki …
,więc prawie pół działki odpadnie ….przy warzywniku jeszcze ze 2 lub 3 skrzynie ...
a na reszcie więcej drzew owocowych ,maliny ,porzeczki ,kompostownik i trawa …
rabata tylko pod płotem i raczej małoobsługowa ,bo i tak zbytnio nie będę jej widzieć …czyli drzewa i trawy

tu przy wiśniach -jeśli przeżyją -tylko miskanty memory planuję -mam ich mnóstwo i muszę zabrać ze zwężonej rabaty ,bo to potfory rosną

a pod płotem ,gdzie misz-masz drzewny dziś dałam Morning lighty -dzieliłam siekierą i nawet bez problemu mi poszło -dobroci tylko w dołkach -na razie zamierzam wszystko przykryć tekturą i zasypywać skoszoną trawą -jak się ochłodzi -pewnie na jesień -to dopiero przekopię całą tą rabatę ….
jakoś długo zdjęcia się wgrywają dziś ….

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies