Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

mrokasia 20:32, 30 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Madziu, rzeczywiście ogród Ci rośnie i rabaty tłuścieją. Miło czytać jak piszesz, że rabata zaczyna wyglądać tak jak chciałaś.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 20:32, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
effka napisał(a)

Matko, co ja napisałam! Sama na początku nie wiedziałam o co kaman

Ewa i tak zrozumiałam

effka napisał(a)

Aha, no powiem Ci extraśne są te donice. Choiny i petunio-surfinie...idealny duet. Oj korci korci. PRzeciez ja zbankrutuje! Dobrze, że spora podwyżka w pracy była, będzie więcej na chciejstwa ogrodowe


Nie ma za co, na zdrowie Ławki jeszcze są u tego sprzedawcy Są takie tanie, że nie ma co się zastanawiać tylko kupować
Plany masz zacne, kibicuję!
Mi się marzy jeszcze na drugi taras ten zestaw biały stół z krzesłami od kompletu z ławeczką...


Ewa ach ile mi się rzeczy marzy jeszcze do ogrodu ….niestety totolotek jakiś niełaskawy dla mnie …..ale pomalutku dojdziemy do etapu ,że tych chciejstw będzie coraz mniej
Donice staruszki jeszcze raz dziękują za uznanie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:38, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
malinia napisał(a)
Ta lawenda na ostatnim zdjęciu to ile ma lat? Gigant <3


ona ma 3 lata -jeszcze mam 2 takie giganty w skalniaku ,bo pozostałe po mocnym cięciu jeszcze się nie pozbierały
tu jest ich pełno ,ale to chyba inna odmiana -w zeszłym sezonie były śliczne ,a teraz jeszcze ich nie widać -są pomiędzy miskantami
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malinia 20:41, 30 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
No właśnie ja też mam dwa rodzaje te co kupiłam pierwsze powoli nikna... A te co w zeszłym roku idą w siłę dokupilam ich przy tarasie teraz i nie wiem czy nie za gęsto hihi
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Magleska 20:41, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
sylwia_slomczewska napisał(a)
Rewelacyjnie to wygląda I powiem Ci więcej jeszcze bym kilka takich ścianek po ogrodzie ztrobiła u CiebieŚwietne tło robią i przegrodę i zasłonę i od razu sa domkiem dla owadów


Sylwuś cieszę się ,że Ci się podoba

musisz przyjechać i na żywo podpowiedzieć ,gdzie taką ściankę jeszcze ustawić

tylko na tą chwilę już drzewo się skończyło ….ale trzeba jeszcze dokupić ,żeby się sezonowało do kominka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:47, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
Anda napisał(a)


A to Linaria purpurea? Sliczna jest

Taras masz fantastyczny. Nic tylko siedziec

Ewuś nie pamiętam nazwy ,ale wygoglowałam i może faktycznie to jest to
jutro po pracy mam zamiar podjechać po jakieś kwiatuchy do wiśniowej ,to sprawdzę ich nazwę
taras już powoli zaczyna mi się podobać -jeszcze poduchy ,dywan i będę zadowolona ….chyba bo wiesz jak to jest ….kobieta zmienna jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:00, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
mrokasia napisał(a)
Madziu, rzeczywiście ogród Ci rośnie i rabaty tłuścieją. Miło czytać jak piszesz, że rabata zaczyna wyglądać tak jak chciałaś.


Kasiu powiedzmy ,że pół ogrodu już mi się podoba ,a druga połówka jeszcze do dopracowania ….ale najpierw musi trochę się rozrosnąć ,żebym wiedziała co i gdzie przesadzić

np. ta rabata z wiśniami mi nadal nie gra -co prawda tam jest pełno róż i innych kwiatów -więc muszę uzbroić się w cierpliwość ….

jakoś trudno mi to bordo rozjaśnić -jutro wybieram się po kwiatuchy po pracy ,to może coś wypatrzę



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:05, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
malinia napisał(a)
No właśnie ja też mam dwa rodzaje te co kupiłam pierwsze powoli nikna... A te co w zeszłym roku idą w siłę dokupilam ich przy tarasie teraz i nie wiem czy nie za gęsto hihi


Malwina ja tam lubię mieć od razu efekt -wolę co roku coś wysadzić nie lubię czekać hihi

lecę zobaczyć co kupiłaś ,bo dawno nie byłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:14, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
AgnieszkaW napisał(a)
Pięknie, Madziu. wszystko już tak ładnie urosło, ogród nabrał 'masy'. Buziaki

Aguś dziękuję z komplementy cieszę się ,że zajrzałaś do mnie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malinia 21:17, 30 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Magleska napisał(a)


Malwina ja tam lubię mieć od razu efekt -wolę co roku coś wysadzić nie lubię czekać hihi

lecę zobaczyć co kupiłaś ,bo dawno nie byłam

Ostatnio to ciągle coś kupuje ;D
Jeszcze czekam na Lady U
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies