Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:08, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
anabuko1 napisał(a)

Pięknie


Aniu przepraszam ,że dopiero teraz ,ale bardzoooo dziękuję za komplementy

nadrobię i u Ciebie ,obiecuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:10, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję za miłe towarzystwo na spotkaniu u Sylwii. Było mi miło Was poznać na pamiątkę zostawiam kilka fotek.


Dorotko bardzo dziękuję za spotkanie u Sylwii ,za super fotki oczywiście też -cieszę się ,że mogłam poznać tak fajne osoby zakręcone na ogród tak jak i ja
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 21:12, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Madziu ja tez ostatnio zalatana. Byl u mnie dwa tygodnie temu Dzien Otwartej Furtki i tak sobie myslalam, ze po bede miec wiecej czasu. No i zaczely sie owoce
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Magleska 21:14, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
effka napisał(a)
Madziu, oficjalnie u Ciebie dziękuję Ci za spontaniczną wizytę u mnie. Jesteś niesamowicie pozytywna! Super nam się gadało, szkoda tylko że tak krótko.


Ewa cieszę się ,że choć tak krótko ,to mogłam zobaczyć Twój ogród na żywo masz prześlicznieeeeee

mam nadzieję ,że jeszcze będzie niejedna okazja na dłuższe pogaduchy

effka napisał(a)
Aha i pokaż basen, koniecznie, bo to świetny patent!


Ewa szczerze nie cierpię tego basenu ….ale w przyszłym sezonie na szczęście będzie miał inną miejscówkę
jak na razie musi być tu i uroku ogrodowi nie dodaje ….
patent -to po prostu obłożenie paletami trochę lepiej niż bez ,ale i tak szału nie ma


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:19, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Waclaw napisał(a)
Madziu, bardzo dziękuje za miłe spotkanie.
Wspaniale było. Twój ogród zrobił duże wrażenie.
Wszyscy goście tacy radośni. To lubię najbardziej.
Pamiątkę zostawię później


Wacław jeszcze raz dziękuję Wam ,że przyjechaliście za prezenty bardzooooo dziękuję też -już posadzone -nie obfociłam wszystkiego jeszcze ,bo dziś spędziłam z Anią i jej Emem bardzo fajny dzień u Kapiasa i w mojej ulubionej szkółce ….a wieczorem sadziłam wszystkie prezentowe dary

mam nadzieję,że znowu się spotkamy


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 21:21, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
A wg mnie ten basen obłożony deskami bardzo fajnie wygląda. I powiem, że trochę nie rozumiem tej powszechnej awersji do basenów w ogrodach. No może piękne nie są ale znowu czy aż tak szpecą??? To tak samo jak trend ukrywania pralek w łazience. Moim zdaniem sedes jest brzydszy niż pralka a nikt go nie próbuje ukryć w łazience... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
21:26, 15 lip 2019
Mnie też basen i trampolina irytuje w ogrodzie, ale muszę przeżyć ku radości dzieci.
Kim 21:53, 15 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
No Madziu nareszcie jesteś już zaczęłam się martwić

Mnie też basen na ogrodzie denerwuje
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Magleska 22:00, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana ogromne buziaki za cudowne popołudnie jeszcze raz, atmosfera była wspaniała, aż się ze smiechu popłakałam
A ogród po wiosennej metamorfozie bardzo się zmienił, jest ślicznie, spójnie ze skalniakiem, brzozowa świetnie wyszła i ogólnie zmiana bardzo na plus, ale wiem ile to roboty było i kibicuję kolejnym poczynaniom
Do nastepnego i jesteśmy w kontakcie


Sylwuś dla mnie te spotkania dają takiego pozytywnego kopa ,że już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań dziękuję Kochana za wszystko

miałam więcej się rozpisać ,ale już się nagadałyśmy
a tu ta dzisiejsza praca mojego em

i parę pstryczków
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:01, 15 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kasiolaaa napisał(a)
zdjecia boombowe ❤


Kasiu dziękujęęęęęę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies