Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

eVka 09:41, 06 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa hihi -poszłam specjalnie cyknąć 4 fotki z przeróbek

a tam- na pewno coś podziałam ,też nie wierzę ,że wytrzymam hihi ale na razie chcę wykończyć tu
biała -nie skończone jeszcze

fotki realne bez kadrowania i w pełnym słońcu





jutro jeszcze mnie czeka sporo pracy w niej -czyli tetris pozostałych bylinek

Przepięknie Ci wyszła biała. Brawo za konsekwencję. Uwielbiam białe naparstnice, róże i ostróżki. Do tego hosty, niskie trawy i narecznice i jest bosko!

Ciekawa jestem co wymyślisz na nowej działce! Extra, że cały czas coś się dzieje.
____________________
kaz742011 20:46, 07 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Biała rabata wygląda rewelacyjnie.
Reszta też nie odstaje.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Gardener27 22:01, 10 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Madziu masz dar do robienia rabat, te kompozycje bardzo mi się podobają.

Przepiękne masz choiny kanadyjsie w skrzyniach, zupełnie nieświadomie ale też jedną sobie posadziłem do doniczki czyli zgapiłem

Ławeczka w brzozach to świetny pomysł, pewnie lubisz tam przesiadywać.

Widzę że bramy na nową część ogrodu otwarte, zwolnij kochana bo jeszcze trochę i tam miejsca zabraknie przy Twoim temperamencie ogrodowym.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anabuko1 14:27, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Magleska napisał(a)

Monia dzieje się pomalutku dziś cały dzień w pracy -obehjrzałam sobie na telefonie Twój śliczny ogród

a psinka -najważniejsze ,że potrzeby załatwia na nowej części -ciesze się z tego ,bo może w końcu trawnik będzie ładniejszy na prawie skończone części
chociaż nie wiem ,czy dojdę do takiego etapu ,że będę całkiem zadowolona hihi
po wieczornym obchodzie znowu wymyśliłam co zamienić miejscami ech


Ale ładnie, subtelnie, świeżutko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anitka 23:06, 12 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Madziu jak ty to robisz. Ja ledwo coś wsadzę -wysadzę, parę konewek przeniosę a u ciebie cały czas rewolucje. Udało Ci się połączyć brąz z bielą w przedogródku. Fajnie.

Po weekendzie urwiesz mi głowę Ale obiecuje przyjedziemy również do Ciebie Muszę tylko troszkę kilometrów innych pokonać.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Magleska 23:19, 14 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
kaz742011 napisał(a)
Biała rabata wygląda rewelacyjnie.
Reszta też nie odstaje.

Kasia dziękuję bardzoooo -dziś wieczorkiem wyciągałam cisy z tej rabaty niestety zaliczyły zgon -zaczęłam dopiero wieczorem ,bo gorąco jak w piekle …..i też tylko kilka ,bo gdy temperatura spadła ,to komary żarły jak opętane
te cisy były przesadzane z placyku i tam też żółknęły -jak przesadziłam wiosną ,to fajnie odbły ,miały przyrosty świeże ,a po długich ulewach i teraz upałach padły całkiem ….w ogóle nie miały świeżych korzonków ….ech ...

to teraz dla odmiany rabata z boku z limkami ,ostróżkami ,przetacznikami ,penstemonami i sama już nie wiem czym jeszcze -czyli misz -maszowa





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:19, 14 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gardener27 napisał(a)

Madziu masz dar do robienia rabat, te kompozycje bardzo mi się podobają.

Przepiękne masz choiny kanadyjsie w skrzyniach, zupełnie nieświadomie ale też jedną sobie posadziłem do doniczki czyli zgapiłem

Ławeczka w brzozach to świetny pomysł, pewnie lubisz tam przesiadywać.

Widzę że bramy na nową część ogrodu otwarte, zwolnij kochana bo jeszcze trochę i tam miejsca zabraknie przy Twoim temperamencie ogrodowym.



Przemku dziękuję bardzoooo

na ławeczce lubię przesiadywać z kawą i gapić się na kwiaty -taki mam z niej widoczki



i zwolniłam mocno -te temperatury są nie do wytrzymania dla mnie ….jedynie wcześnie rano mogę coś podziałać ,bo wieczorami komary tną jak wściekłe

oglądałam w pracy Twój cudowny ogród ,ale z telefonu ,muszę wrócić i z lapka podejrzeć jeszcze raz



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:19, 14 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
anabuko1 napisał(a)

Ale ładnie, subtelnie, świeżutko

Aniu dziękuję nie wyrabiam w tym upale ,zaglądam do was najczęściej z telefonu ,ale nie potrafię być na bieżąco niestety ….
zostawiam kilka fotek na przeprosiny ,że się mało udzielam



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:19, 14 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Anitka napisał(a)
Madziu jak ty to robisz. Ja ledwo coś wsadzę -wysadzę, parę konewek przeniosę a u ciebie cały czas rewolucje. Udało Ci się połączyć brąz z bielą w przedogródku. Fajnie.

Po weekendzie urwiesz mi głowę Ale obiecuje przyjedziemy również do Ciebie Muszę tylko troszkę kilometrów innych pokonać.

Anitka te rewolucje jeszcze długo potrwają -niestety w tych temperaturach nie umiem działać zbyt długo …..

a o weekend -cóż .....szkoda mi bardzo ,ale co mam zrobić

buziaki…. i mam nadzieję ,że do mnie też dotrzecie




buksy mam nadal nie przycięte


i penstemony z ML

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:26, 14 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
zaglądam do Was nie zawsze piszę ,ale jestem
u mnie zbyt wiele się nie dzieje ,bo temperatury nie pozwalają na działanie ,ale kwiatów kwitnie coraz więcej-aż boję się rachunku za wodę -co wieczór tyle jej leję
zostawiam jeszcze kilka dzisiejszych fotek i lecę zobaczyć do Was




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies