Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 22:24, 21 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziunku te sciezki sa super jak w urzytkowaniu ? zastanawiam sie czy zrobic sciezke pod bramkami u psow i warzywniku czy ulozyc chodniczek z kostki zdanias sa podzielone w mojej rodzinie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiek 00:26, 22 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ciesze sie ze zostawisz widok Zasloniecie go, byloby swietokradztwem
____________________
Bawarka
Johanka77 07:47, 22 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Tetris na grubo!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Anitka 09:20, 22 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)


Anitko wszystko Ci w smsku napisałam już ….Twoje rady są dla mnie bardzo cenne -masz świetny gust ….


i wiesz ,że mi trochę wstyd ...bo zanim mi napisałaś ,to ja całą rabatę przeorganizowałam …..ech taki ze mnie szybki bil ,a miałam porządkować nową stronę


ale widzisz -teraz tu mam dziurę drzewną ….co prawda judaszowca malutkiego tam wsadziłam ,który jeśli przeżyje ,to urośnie ….
1 brzózka pendula zdycha …i na pewno dosadzę tam 3 inversę ale nie od linijki

a tu na pewno w tych stipach nie chcę wielkich drzew ….wiesz ,widoki

tyle się napisałaś dla mnie ,a ja jak ten niepokorny typ.....


za to z domkiem na pewno posłucham -będzie jasno szary

buziaki

ps. mój syn przyjął moje wszystkie niechciane już drzewka -tylko musiałam mu je wkopać hihi

Edit

to żeby nie było tak pod linikę ,to może 1 jarząbka krok do przodu przesadzić ?

do jutra się nie ukorzeni



Kobieto, ale ty masz powera. Jeszcze nawet pierwszego śniegu nie było a tu już po przemyśleniach. Ja niestety dumam kilka wiosen nad zmianami

Brzózki masz rozrzucone, wiec ja bym te jarząby też rozrzuciła. Może jeszcze ktoś coś doradzi.

Dobrze, że 1 pendula zdechła Dwie pendule obok siebie to za dużo Dziury drzewnej tam nie będzie, bo inversy spore rosną. Tu masz trzy sztuki



Judaszowiec nie przesłoni widoczków, bo nie wolno przesłaniać.

Madziu nie patrz na domek pod kątem domu. Coś czuję, że i tak niebawem elewację przemalujesz Typie niepokorny.

Domek .
Nie montowałabym tych dodatkowych elementów ozdobnych ( ukośnych) pod i nad oknami. Podeśle ci na prw kilka linków. Zobaczysz co ci w duszy leży.
Domek jasno szary, jasny kolor nada mu lekkości, dach ciemny- grafitowy, podłoga szaro - grafitowa, ale nie czarna. Czy okna są brązowe z pcv? Jeśli tak to tego nie zmienisz. Można rozważyć podłogę brązową jak okna.
Weranda, której jeszcze nie ma zamontowanej:
- na złamaną biel, wówczas drzwi, obwódki okien na ten sam kolor co weranda
- albo w kolorze domku - wówczas tylko obramowania okien i całe drzwi w złamanej bieli lub w kolorze podłogi - szaro- grafitowe

Można dodać jeszcze jakieś grafitowe elementy, np. klamki

Nie wiem czy technicznie da się, bo nie wiem jak konstrukcja pozawala, ale ja bym jeszcze rozważyła nie montowanie balustrady po lewej stronie. Miałabyś wyjście do warzywnika bez obchodzenia naokoło.

Znów się spisałam, a ty szalona kobietko pewnie już farbę kupiłaś
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
mrokasia 09:57, 22 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Madziulka, Ty najpierw cicho siedzisz a jak zaczniesz to z grubej rury!

Domek spory, jasny będzie fajnie wyglądał .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Ania111 10:45, 22 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)


Aniu ja też biały lubię nawet myślałam o tym ,czy domek na biało malnać ale boję się ,że do niczego mi to nie będzie pasować mam elewację śmietankową ,okna złoty dąb i grafitowy dach ….ale w sumie może rózowy nie byłby taki zły hihi -a co -na pewno inny niż wszystkie

też mam dylemat a ,że powoli leń mi się włącza więc na razie będzie tak jak jest




Uwielbiam zmiany w ogrodzie ,
A najbardziej milion pomysłów na minutę ,
A w rzeczywistości okazuje się ,
że milion pierwszy jast najlepszy

Ale jak by tu nie wprowadzać zmian ,
W domu tak nie poszalejemy a w ogrodzie owszem ,

Altankę masz cudowną ,
ja nadal nic nie wybrałam
nie mogę się zdecydować ,
jest tyle fajnych
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 11:39, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Madziu działasz jak błyskawica !
Też jestem za jasnym domkien kiedy przemalowałam altanę z ciemnego brązu na jasny szary od razu wypiękniała

Macham pracusiu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 14:24, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Wysuń srodkowego jarząbka do przodu.
Anitka dobrze radzi choć gdybys miała elewacji domu nie zmieniać kolorystycznie to bym zrobiła domek w tych samych kolorach co dom....pytanie jeszcze w jakich kolorach będzie wiata koło garażu
Masz moc kobieto, podziwiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 19:56, 22 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
O matko i córko. Przyjrzałam się i faktycznie nie ma już brzozowego zagajnika.
Zaraz domek zniknie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Misia 20:24, 22 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Myślę Madziu że ja przy Tobie to szara myszka jestem, mogę się schować z tym moim chrustem u Ciebie to dopiero szaleństwo tyle terenu nowego do osadzenia oj masz kobieto power
____________________
Misia - Między brzozami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies