Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

makadamia 08:24, 11 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Czyli wzrost powolny jak u cisa?
Nie otwiera mi się ten Twój odnośnik


A teraz?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 10:45, 11 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Wręcz przeciwnie. Cis przy nim to dynamit wzrostu.

O nie! To mi zabraknie cierliwości na te stożki , zrobię sobie je z cisa Tylko co począc z tymi ostrokrzewami? Może na frontowej na tyły za rodki? Muszę pomyśleć... A ja chciałam je sadzić koło choin, haha.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:45, 11 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


A teraz?

A teraz super, dzięki! Fajny ogród, cały sobie obejrzałam i poczytałam, nabrałam ochoty na trzcinnika
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:53, 11 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A dziś dla odmiany Ryśka - kot, który oszukał przeznaczenie, jak to mówi nasz weterynarz W ciągu ostatniej zimy wyleczyliśmy ją z zapalenia oskrzeli, z którego koty rzadko wychodzą, a następnie osłabiona po lekach nadziała się na wylot na pobliskie stalowe ogrodzenie - szyta w czterech miejscach, wylizała się z tych paskudnych ran. Następnie jako konsekwencja bardzo silnych leków przeciwzapalnych i antybiotyku kolejnego zachorowała na zapalenie gardła, baliśmy się że zdechnie z głodu, karmiliśmy ją przez miesiąc płynnymi zupkami... Przeżyła wszystko Tak więc zgadujecie, z kim w tym roku jeździliśmy najczęściej do lekarza?... Nasza mała Znajdusia Lubimy ją bardzo. Foto oczywiście Staśka

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 10:57, 11 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A teraz super, dzięki! Fajny ogród, cały sobie obejrzałam i poczytałam, nabrałam ochoty na trzcinnika


Nie taki był plan ale dobre i to

Ryśka ma minę pt.: "nikt mi nie podskoczy"
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 11:10, 11 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


Nie taki był plan ale dobre i to

Ryśka ma minę pt.: "nikt mi nie podskoczy"


Ostrokrzewy sa piękne ale ta ich powolność zupełnie nie pasuje do mojego temperamentu Coś z nimi wykombinuję. A te trzcinniki już chodzą za mną jakiś czas.Podobno lubią suche tereny. To mój jest dla nich wymarzonym siedliskiem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mikina34 12:22, 11 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Znajdusia to taka terminatorka śliczna jest. U mnie pies też zdecydowanie delikatniejszy niż sunia, babki są silniejsze po prostu
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Zana 14:02, 11 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Terminatorka Ryśka wymiata.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 14:04, 11 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Monia, Anulka, macie rację, twarda z Niej sztuka Ciekawe, ile "żyć" już wykorzystała z tych dziewięciu, co to koty mają, farciarze
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 22:17, 12 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatka, a jakbyś te ostrokrzewy tak "w kupie" posadziła i wyprowadzała na kulę? No tak mi jakoś taka myśl przemknęła i natychmiast się nią dzielę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies