Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 13:05, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Adison napisał(a)


Agato co to za drzewo na samym dole?

To śliwa wiśniowa Pissardi.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:09, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)

Moje van eijki też się zaczerwieniły i niższe rosną, ale za to są niezawodne, bo nie zanikają. Pogodziłam się z kolorem w związku z tym - jedną rabatę na nie przeznaczyłam w połączeniu z Upstarami i mi się nie gryzie


Ja ich chyba nie zniosę Pójdą do mamy Tym bardziej, że to frontowa, wolałabym tu jednak bez niechcianych kolorów
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:10, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Asiu, Wiolu, dziękuję bardzo!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:10, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mikina34 napisał(a)

Jak się dorobię cienia, to też sobie zawilce posadzę, śliczne są

Moniu, polecam bardzo, są piękne i bardzo trwałe, kwitną i kwitną
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 13:11, 18 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)

P.S. Zapisuję więc także Ciebie Termin ustalimy już po Świętach, ok?



O masz. Chyba mnie entuzjazm poniósł

Spojrzałam na kalendarz i okazuje się, że to może nie być takie proste
Pierwszy weekend po świętach - zaprasza Iwonka, potem jest długi weekend, potem komunia i już się robi druga połowa maja

Umawiajcie się, nie oglądając na mnie, jeśli będę mogła - to dojadę, a jeśli nie - to w drugim terminie

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 13:51, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)



O masz. Chyba mnie entuzjazm poniósł

Spojrzałam na kalendarz i okazuje się, że to może nie być takie proste
Pierwszy weekend po świętach - zaprasza Iwonka, potem jest długi weekend, potem komunia i już się robi druga połowa maja

Umawiajcie się, nie oglądając na mnie, jeśli będę mogła - to dojadę, a jeśli nie - to w drugim terminie


Asiu, ale ja myślę, że ta druga połowa maja będzie realna także u mnie na pierwszy termin Na spokojnie, miną święta, wyjazdy weekendowo-majowe i wtedy się umówimy. Bo my też ciągle coś mamy w najbliższym czasie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
TAR 14:27, 18 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7235
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Powiem Ci Makusiu, że te zawilce są przepiękne, widzę je z salonu... Już mam zapisane na większe zakupy jesienią. Mam w ogrodzie też te zwykłe leśne, same rosną kępami, są bardzo ładne, ale te odmianowe biją je na głowę i kwiatem i liściem. Choć... większy sentyment mam do tych zwykłych. Że chcą u mnie rosnąć...


mnie sie najbardziej podobaja zawilce wielosieczne, troche wygladem przypominaja kosmosy takie koperki z kwiatkami lubie tez te najzwyklejsze biale wielkokwiatowe, u mnie przy oczku sa posadzone. ale fakt wilgoc i cien to kochaja.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 18:13, 19 kwi 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8155
Agata, mrau mrau

____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 09:58, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769

Zachwyca mnie wiosną fakt, że zdjęcia robione trzy dni temu dziś są już nieaktualne Więc ładuję akumulatory i idę robić aktualne. Może zdążę wrzucić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:00, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)


mnie sie najbardziej podobaja zawilce wielosieczne, troche wygladem przypominaja kosmosy takie koperki z kwiatkami lubie tez te najzwyklejsze biale wielkokwiatowe, u mnie przy oczku sa posadzone. ale fakt wilgoc i cien to kochaja.

Muszę sprawdzić, jakie sadziłam jesienią, bo nie pamiętam, a mają cudne buzie. Jak rumianek Nadal pięknie kwitną.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies