Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

mrokasia 11:48, 17 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Dzięki Kasiu Mrokasiu A zapraszam, zapraszam, już słyszę ten ciągnący się echem po lesie pomruk rozczarowania Ale co mi tam. Serniczek za to upiekę
Ja je właśnie dla tych liści muszę mieć. Brakuje mi ich do stroików świątecznych


Kochana, ogród, serniczek i kot - mnie więcej niż potrzeba. No, może czasu na odwiedziny...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:56, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
kocur sliczny nasz Maciek gdzies sobie chasał ze zwichną łapke i biedulek kuleje pewnie na baby chodzil hihi

Kocica fajna. Jednego czego nie lubię, to faktu, że przynosi nam kleszcze do domu. Mimo zapuszczania na kark specjalnych kropli, doustnie jakiegoś specyfiku. W tym roku już znalazłam kleszcza u mnie na łóżku, na którym leżała Ryśka W zeszłym roku też się zdarzyła parę razy taka sytuacja... Nauczyłam się z nimi żyć, regularnie kontroluję chłopców, ale te przynoszone przez kota mnie stresują, bo nie mam na nich wpływu.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:59, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Kochana, ogród, serniczek i kot - mnie więcej niż potrzeba. No, może czasu na odwiedziny...

Kasiu kochana, daj mojemu ogrodowi jeszcze tydzień, dwa, żeby zielony chociaż był, to niedoróbki nie będą tak biły po oczach Ale po Świętach? Zapraszam! Syn wreszcie zakończył egzaminy, odetchnąć można Jakiś konkretny termin trzeba rozpatrzeć.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:00, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziewczyny, czy to możliwe jest, żeby Van Eyki po paru latach zrobiły się czerwone?! Na pewno czerwonych tulipanów nie sadziłam, a zaczynają mi kwitnąć na frontowej. Chyba je zetnę do wazonu na święta
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 12:01, 17 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ooooo, ja też bym chciała, ale pewnie nie dam rady, bo albo w robocie jestem, albo tyram u siebie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 12:05, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anulka, urlop trzeba wziąć i wyrwać się Złapać oddech, świeżym okiem na robotę spojrzeć Przyjeżdżaj!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:10, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziś rano wychodząc z synem na ostatni egzamin, cyknęłam kilka fotek
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 12:12, 17 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No to jak się dogadacie co do terminu, to zobaczymy co się da zrobić. Miałam mieć wolny cały przyszły tydzień, ale już widzę, że się nie uda.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 12:23, 17 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anulko, na pewno dam znać
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 12:30, 17 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dziewczyny, czy to możliwe jest, żeby Van Eyki po paru latach zrobiły się czerwone?! Na pewno czerwonych tulipanów nie sadziłam, a zaczynają mi kwitnąć na frontowej. Chyba je zetnę do wazonu na święta


Możliwe.
Widziałaś te czerwone tulipany, które u siebie pokazywałam? To właśnie jakieś van Eijki kupowane trzy lata temu

Ps. też się zgłaszam na odwiedziny!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies