Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Kasia_CS 09:42, 12 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Jeden z moich synów jest mega uczulony na leszczyny, które rosną u mnie wszędzie wokół, więc swoich też nie wycinam Trzeba by było do miasta się wyprowadzić, nie?
dzięki za dobre słowo!


w mieście mam brzozę za płotem nie ma złotego środka

Brzozowadziewczyna napisał(a)



Kochana, pamiętasz co to za jeżówka w głębi po lewej? Wydaje mi się, że to może White swan, którą kupiłam dopiero co i dumam gdzie posadzić. Wydaje się u Ciebie dosyć wysoka. To ona? jeśli tak, to ile mierzy ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 09:58, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaMS napisał(a)
Witaj Agato Kocham cieniste leśne zakątki ale widzę że masz też i trochę słoneczka Piękne rabaty stworzyłaś , hortensje trawy i jeżówki ...
Podglądam od dawna i podziwiam, też kocham drzewa, śliczne masz brzozy Dużo masz miejsca na swoje chciejstwa, szalej, będziemy podziwiać

Witam Cię serdecznie i baaardzo dziękuję za miłe słowa!!! Zapraszam częściej
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:59, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Agania napisał(a)

Witam się u Ciebie Agatko moja imienniczko, czy dowiem się jak nazywa się ta paprotka, poszukuję jej i nie mogę znaleźć w necie bez jej nazwy?
Idealnie pasuje do Twojego tajemniczego leśnego ogrodu...podziwiam wszystkie zakątki jakie stworzyłaś w ogrodzie...pięknie masz, a frontowa urzeka
Pozdrawiam

Cześć, Iza już Ci napisała - to adiantum Od siebie jeszcze dodam, że lubi cień i wilgoć, mam ją też na słońcu i dużo gorzej sobie radzi. Pozdrawiam!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:59, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
KasiaLangier napisał(a)
Zjawiskowe to adiantum, pięknie dojrzewa Twój romantyczny ogród

Cześć Kasiu No dojrzewa, dojrzewa, powoli mu idzie, ale co tam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:01, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


w mieście mam brzozę za płotem nie ma złotego środka



Kochana, pamiętasz co to za jeżówka w głębi po lewej? Wydaje mi się, że to może White swan, którą kupiłam dopiero co i dumam gdzie posadzić. Wydaje się u Ciebie dosyć wysoka. To ona? jeśli tak, to ile mierzy ?

Kasiu, to jest najzwyklejsza jeżówka, kupiona lata temu, a blada jest bo bez słońca - źle ją posadziłam i cierpi. Ale ponieważ nieźle się tam odnajduje, to jej nie ruszam Wysoka jest jak to te zwykłe - z metr co najmniej
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:07, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ponieważ nowa część jest nie do ruszenia, bo rośnie na niej poplon, a ja przebieram nogami, to się wzięłam za powiększanie rabat na starej Wczoraj wyznaczyliśmy granice dużej rabaty, która ma stać się teraz reprezentacyjną rabatą przed tarasem Przewieszę stamtąd oponkę, na nową część. Nie pytajcie, jak załatwiłam to z M.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Makusia 10:16, 12 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Uuuuuu.... Pani Szalona
Rodzina się powiększy?
Piękna rabata wyjdzie!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 10:31, 12 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Uuuuuu.... Pani Szalona
Rodzina się powiększy?
Piękna rabata wyjdzie!


hihi, to samo pomyślałam obiecałaś dziewczynkę?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaCh 11:16, 12 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dobra, niby mamy nie pytać i nie wnikać, a każda coś sugeruje

M-owie się zmieniają, dojrzewają, gdybym nie zobaczyła wczoraj u mnie przekopanej z własnej woli, bez mówienia, proszenia rabaty, to bym nie uwierzyła Może Twój M też doszedł do wniosku, że nie jest mu potrzeba dużo trawnika, a rabaty, drzewa i krzaczory ładnie wyglądają
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Pszczelarnia 11:58, 12 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie pytam ale wszelkie działania mające na celu nowe kreacje ogrodowe popieram.

.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies