Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 12:01, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Jaki piękny ten Twój taras
Jak oglądam takie obrazki, to coraz częściej dochodzę do wniosku, że mój dom jest, do wyburzenia
Drzew i tej gry światła i cienia Ci bardzo zazdroszczę.

Aniu, baaardzo Ci dziękuję za miłe słowa, choć nie zgodzę się ze wszystkim, co napisałaś A Twoje brzózki już za dwa - trzy lata będą dawały piękny cień, sama się zdziwisz, jak szybko
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasiolaaa 14:20, 09 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
pozdrawiam popolodniowo i macham ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Brzozowadzie... 17:52, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
pozdrawiam popolodniowo i macham ❤

Cześć Kasiu!! Dawno Cię nie widziałam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
AnnaMS 11:19, 10 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Agato Kocham cieniste leśne zakątki ale widzę że masz też i trochę słoneczka Piękne rabaty stworzyłaś , hortensje trawy i jeżówki ...
Podglądam od dawna i podziwiam, też kocham drzewa, śliczne masz brzozy Dużo masz miejsca na swoje chciejstwa, szalej, będziemy podziwiać
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Agania 14:56, 10 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Witam się u Ciebie Agatko moja imienniczko, czy dowiem się jak nazywa się ta paprotka, poszukuję jej i nie mogę znaleźć w necie bez jej nazwy?
Idealnie pasuje do Twojego tajemniczego leśnego ogrodu...podziwiam wszystkie zakątki jakie stworzyłaś w ogrodzie...pięknie masz, a frontowa urzeka
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
UrsaMaior 15:10, 10 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Agania, to adiantum. Mam kilka, jest cudowna, szczególnie kiedy rosa na niej osiądzie. Jak nie z tego świata
____________________
ogród pod lasem
KasiaLangier 20:20, 10 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zjawiskowe to adiantum, pięknie dojrzewa Twój romantyczny ogród
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Agania 21:28, 10 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
UrsaMaior napisał(a)
Agania, to adiantum. Mam kilka, jest cudowna, szczególnie kiedy rosa na niej osiądzie. Jak nie z tego świata

Iza dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Helen 21:49, 10 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Faktycznie adiantum ciekawe i warte odgapienia
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 21:29, 11 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Haha, a ja wołam, żeby ściągali skarpety, bo stopy im odpoczywają na boso.)


hihi, Kajka na bosaka po ogrodku ciągle biega i nieważne, czy trawa czy kora (chyba, że mokro, to już tak nie daję za bardzo ), Kuuba z kolei jakoś jest w skarpetkach zakochany i nie daje sobie zdjąć mimo usilnych zachęt..

a ja dalej nadrabiam i zachwycam się kolejnymi zdjęciami. Szczęscie na twarzach chłopaków cudowne!!

rośliny też mi super grają na Twoich rabatach. Fajnie ten krwiściąg za Praying się wyłania. W ogóle to muszę kilka razy chyba obejrzeć foty, bo co rusz coś nowego przykuwa moją uwagę

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies