Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Makusia 14:33, 06 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No dobra, w innej przeglądarce działa No to Makusiu dla Ciebie, na tym widać mniej więcej całość, jedną roletę lekko opuściłam:



Boski! Bajkowy! Dziękuję bardzo! Jesteś bardzo fajna!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Iwonka 07:54, 07 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Iwonko, aż poszłam zmierzyć Ok. 50 - 60 cm, dość blisko, a ile Ty zostawiłaś? Tam jest szpaler Limków, którym trochę pomagam stać prosto za pomocą sznurków, a w tym miejscu po prostu opierają się o ławkę. Dzięki za miłe słowa!!!

Dziękuję "Brzózko" Ja zostawiłam o wiele więcej, dlatego dokupiłam wczoraj jeszcze dwie hortki. Planuję poprawić dzisiaj te nasadzenia przy ławce, ale aż mnie od tego miejsca odrzuca. W pobliżu mam moje chore perukowcowe nieszczęście i aż się boję tam kopać....
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Helen 09:09, 07 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Agatka, piękny masz dom, zawsze mi się taki podobał. Może jeszcze kiedyś...
I światłocienie na zdjęciach cudne.
No i brzóz zazdraszczam. U mnie nie mogą rosnąć, bo córka uczulona na wiele drzew, m.in. na brzozy.
____________________
Helen - Hortensjowo
09:17, 07 wrz 2019
Helen napisał(a)
Agatka, piękny masz dom, zawsze mi się taki podobał. Może jeszcze kiedyś...
I światłocienie na zdjęciach cudne.
No i brzóz zazdraszczam. U mnie nie mogą rosnąć, bo córka uczulona na wiele drzew, m.in. na brzozy.

u mnie to samo, syn uczulony tez bardzo min na brzozy, ale mam 3 u siebie, lekarz mówi, że czy mam czy nie to prawie żadna różnica, bo w okolicy pylą na 3km
Helen 10:00, 07 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
MonikA napisał(a)

u mnie to samo, syn uczulony tez bardzo min na brzozy, ale mam 3 u siebie, lekarz mówi, że czy mam czy nie to prawie żadna różnica, bo w okolicy pylą na 3km

Ooo, dobrze wiedzieć w takim razie muszę przemyśleć
____________________
Helen - Hortensjowo
AnnaCh 11:02, 07 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jaki piękny ten Twój taras
Jak oglądam takie obrazki, to coraz częściej dochodzę do wniosku, że mój dom jest, do wyburzenia
Drzew i tej gry światła i cienia Ci bardzo zazdroszczę.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 11:42, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Iwonka napisał(a)

Dziękuję "Brzózko" Ja zostawiłam o wiele więcej, dlatego dokupiłam wczoraj jeszcze dwie hortki. Planuję poprawić dzisiaj te nasadzenia przy ławce, ale aż mnie od tego miejsca odrzuca. W pobliżu mam moje chore perukowcowe nieszczęście i aż się boję tam kopać....

A wiesz, że ja za tą ławeczką też mam perukowca? Tylko młodziutkiego. Sugerujesz, że to zły pomysł? Bo jeszcze jest moment, że łatwo go usunę. Idę do Ciebie zobaczyć to miejsce
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:57, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)


Boski! Bajkowy! Dziękuję bardzo! Jesteś bardzo fajna!

Prawda?;0
Dzięks Jak to mówią moi synowie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:59, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)
Agatka, piękny masz dom, zawsze mi się taki podobał. Może jeszcze kiedyś...
I światłocienie na zdjęciach cudne.
No i brzóz zazdraszczam. U mnie nie mogą rosnąć, bo córka uczulona na wiele drzew, m.in. na brzozy.

Jeden z moich synów jest mega uczulony na leszczyny, które rosną u mnie wszędzie wokół, więc swoich też nie wycinam Trzeba by było do miasta się wyprowadzić, nie?
dzięki za dobre słowo!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:59, 09 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MonikA napisał(a)

u mnie to samo, syn uczulony tez bardzo min na brzozy, ale mam 3 u siebie, lekarz mówi, że czy mam czy nie to prawie żadna różnica, bo w okolicy pylą na 3km

No właśnie, u mnie podobnie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies