Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 07:47, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Johanka77 napisał(a)
Ale ślicznie u Ciebie!
I masz drużynę piłkarską w czasach kwarantanny

Brawo za roboty! Trawka będzie super!

Dzięki Johanka, ale czekam kiedy to wszystko się połączy, wtedy liczę, że będzie ślicznie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 07:52, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MartaCho napisał(a)
Świetny pomysł z tymi Ptakami Polski! To od dr Kruszewicza? Uwielbiam słuchać, jak opowiada o ptakach. Muszę też wypróbować Wasz sposób, bo dziewczyny fascynują się różnymi przylatującymi do karmnika, a prawda jest taka, że nie wszystkie znamy!
Ogród prześliczny, fajnie jest być razem w takiej dużej gromadzie! Nas też jest zawsze dużo, ale tym razem każdy był u siebie

Tak, to ta dwutomówka Kruszewicza "Ptaki Polski". Mamy też Jego pozycje dedykowane dla dzieciaków, ale dla Nich to już za mało
Pomysł na przywoływanie ptaków polecam, niesamowite było obserwować je z tak bliska, dosłownie podchodziły do głośnika. Przy okazji nauczyłam się rozpoznać je po głosach. Nie mówiąc o tym, że zupełnie inaczej brzmią ostrzegawcze, a inaczej przywołujące.
Chłopaki próbowali wieczorem przywoływać puszczyka, którego słyszeliśmy w zeszłym roku regularnie, ale ten się nie dał zwabić.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 07:53, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)

Pomysł super
Do skopiowania nie tylko dla dzieci, hałasuje koło mnie tyle ptaków i nie wszystkie rozpoznaję po głosach.

My mieliśmy wszyscy z tego niezłą frajdę Polecam.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 07:55, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Uwielbiam dzieci z wyobraźnią i pomysłami "już nie z tego świata".
Gratuluję twórcom tego uroczego kwartetu.
Bardzo zgrabnie rozplanowaliście przestrzeń. Stare i nowe połączyło się bez zgrzytu.

Dzięki Haniu
Bardzo jestem ciekawa tego połączenia W wyznaczeniu tych łuków baaardzo mi pomogła jesienią Ania Kwartet, więc myślę, że będzie dobrze
A! I ciurkadełko już stoi. M. podłączył w zeszła sobotę. Ten plusk wody...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 07:59, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Bardzo fajny pomysł Twoich chłopców. Ale im dobrze ze sobą Teraz to na wagę złota. Moja jedynaczka już dość podłamana tą sytuacją.

Tak, tak, myślę, że sami mocno doceniają siebie nawzajem.
W jakim wieku, Ewo, masz córkę? Ja obserwuję, że najtrudniej teraz jest nastolatkom. Oni przecież już jedną nogą w dorosłości. I najmocniej rozbudowany mają już swój świat. I teraz najmocniej to zamknięcie Im doskwiera. Mój najstarszy syn spotyka się regularnie na czacie ze swoimi znajomymi, widzę, ile Mu to daje radości.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:01, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)
Fajne chlopaki a i pomysl rewelacyjny, ucza sie i bawia a kto wie moze w przyszlosci cos zaowocuje. Brawo dla dzieci i brawo rodzice

Dzięki Tarciu, ich kreatywność osiąga teraz najwyższe szczyty Mam jedynie lęki, żeby czegoś sobie przy okazji nie zrobili, w naszych dwóch dostępnych szpitalach SOR nie działa,a Oni po dachach lubią chodzić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:03, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)
Też pochwalę połączenie ogrodów, fajnie wyszło i jaka przestrzeń się zrobiła. Bardzo ładnie.

Dla chłopaków - wielkie brawa za twórczość.

Dzięki Helen, na razie oswajam się z tą przestrzenią
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
TAR 08:47, 15 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7355
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Dzięki Tarciu, ich kreatywność osiąga teraz najwyższe szczyty Mam jedynie lęki, żeby czegoś sobie przy okazji nie zrobili, w naszych dwóch dostępnych szpitalach SOR nie działa,a Oni po dachach lubią chodzić


kreatywni wiesz, na takie zabawy, poszukiwania, eksperymentowanie az przyjemnie popatrzec, nasi najblizsi sasiedzi za plotem jakze odmienni, na minus. dzieciaki wcale nie wychodza nawet z psiakiem sie pobawic, tylko komputer i granie. nie dosc, ze to niezdrowe dla mlodych (choroby kregoslupa, wady postawy itp.) to jeszcze ograniczenie umyslowe jakze potezne. jesli wychodza z domu to jak dzieci z buszu wypuszczone i przestraszone. przykre, ze rodzice na takie cos pozwalaja i akceptuja. jednak kilka domow dalej sa dzieciaczki podobne do waszych chlopakow z ogromnym apetytem wiedzy i ciekawoscia swiata plus rodzice, ktorzy umiejetnie w swoich dziciach to rozwijaja. Tak wiec Agata szacun dla Was.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 09:34, 15 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Brzozowadziewczyna napisał(a)


A! I ciurkadełko już stoi. M. podłączył w zeszła sobotę. Ten plusk wody...


No fieszszszsz... a foty to gdzie???
Wiadomość miesiąca a Ty to tak miedzy wierszami przemycasz?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 10:25, 15 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8241
Taaa. Zero prezentacji. Kto to widział.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies