Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

AnnaCh 11:10, 06 cze 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ech...
Powzdycham sobie do tych Twoich uroczych zakątków
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wendy79 19:24, 06 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Kochana, wpadłam wczoraj, nadrobiłam zaległości u Ciebie, pozachwycałam się, poczytałam Twoje i Wiklasi przemyślenia, i dzisiaj wróciłam z powrotem. Stwierdziłam, że jednak zostawię ślad, że jestem, trzymam rękę na pulsie.
Wspaniale tworzysz swój ogród,z taką lekkością. Rozumiem tą potrzebę porządku, poukładania wszystkiego dookoła, też tak mam.Jednak muszę bastować, bo żyłabym w ciągłej depresji, że nie mogę osiągnąć idylli.
Wzięłam sobie głęboko do serca, to co napisałaś o chwastach i ich plewieniu. Spojrzałam inaczej na tą pracę...Teraz potyrać,żeby potem było lżej.
Wiesz, że zawsze wypatrzę u Ciebie jakąś perełkę? Tym razem aż dwie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Kasya 19:35, 06 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
No ładnie bardzo bardzo
I znowu te kanciki od których mnie głowa boli...

Ja nie mam bo nie mam narzędzia ... i juz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gruszka_na_w... 21:17, 06 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Zaglądam na bieżąco. Serce i dusza zawsze mi się raduje na te widoki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 12:58, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)

Agata, a ten cudny fiolecik to co? Azalia jakaś?

Tak, to azalia Geisha Purple, czy coś takiego
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:58, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wani napisał(a)
Byłam, pooglądałam, powzdychałam
Zostawiam och i ach - cudnie, uwielbiam.

Aniu, bardzo dziękuję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:59, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Ech...
Powzdycham sobie do tych Twoich uroczych zakątków

Pamiętaj, że moi chłopcy mówią, że w realu gorzej wygląda
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:05, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wendy79 napisał(a)
Kochana, wpadłam wczoraj, nadrobiłam zaległości u Ciebie, pozachwycałam się, poczytałam Twoje i Wiklasi przemyślenia, i dzisiaj wróciłam z powrotem. Stwierdziłam, że jednak zostawię ślad, że jestem, trzymam rękę na pulsie.
Wspaniale tworzysz swój ogród,z taką lekkością. Rozumiem tą potrzebę porządku, poukładania wszystkiego dookoła, też tak mam.Jednak muszę bastować, bo żyłabym w ciągłej depresji, że nie mogę osiągnąć idylli.
Wzięłam sobie głęboko do serca, to co napisałaś o chwastach i ich plewieniu. Spojrzałam inaczej na tą pracę...Teraz potyrać,żeby potem było lżej.
Wiesz, że zawsze wypatrzę u Ciebie jakąś perełkę? Tym razem aż dwie

Bardzo się cieszę, że zostawiłaś ślad! Ja stale mam wyrzuty, że za zało zaglądam do innych wątków, liczę, że w lipcu, gdy zaczną się wakacje, będzie łatwiej.
Ostatnio siedząc z M.na ławeczce z kawą, wstając co chwila, a to żeby wyrwać chwasta, a to podnieść gałązkę, stwierdziłam, że to umiłowanie porządku nas kiedyś zabije
Z chwastami jestem przekonana, że tak będzie. Zła trochę jestem, że w ostatniej chwili dowiozłam jeszcze wiosną na nową część ziemi z pola od jakiegoś gospodarza i teraz muszę walczyć np. ze skrzypem, którego nigdy nie miałam w ogrodzie. staram się usunąć każdy kawałek korzenia, żeby się przypadkiem nie zadomowił u mnie, bo wiem, że potem będzie po ptakach.
Ciekawa jestem tych wypatrzonych perełek

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:06, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasya napisał(a)
No ładnie bardzo bardzo
I znowu te kanciki od których mnie głowa boli...

Ja nie mam bo nie mam narzędzia ... i juz

Mój M załatwia raz w miesiącu te kanciki podkaszarką, najszybciej idzie. Półksiężycem to nie dla mnie, nie lubię precyzyjnych robót
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:09, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zaglądam na bieżąco. Serce i dusza zawsze mi się raduje na te widoki.

Witaj Haniu, w sumie to zdjęcie, co wstawiłam z odpowiedzią dla Agnieszki, pasowałoby do CiebieWidziałaś ten kolor kuklika? Co z człowiekiem robi pozytywny wpływ innych ludzi
P.S. Warzywka przerwane, porom podniosłam ziemię, ogórki dosiałam gniazdowo w ramach eksperymentu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies