Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Kokesz 21:54, 08 kwi 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ale słodziak
Wszystkiego dobrego dla Was i dla Taty
I byle do wiosny
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
LIDKA 22:09, 08 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7310
Dużo radości z nowym członkiem rodziny.
Piękny pies . A jak ma na imię?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
beamilusia 16:52, 16 kwi 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Małgosiu. Dobrze, że sytuacja ze zdrowiem Twojego Taty poprawia się. Będzie coraz lepiej. Powrotu do całkowitego zdrowia życzę Tacie a Tobie samych pozytywnych myśli. I widzę, że nie będziesz się nudziła, masz nowe "dziecię "na wychowaniu. Życzę wytrwałości.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Kokesz 11:45, 21 kwi 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Agata Twój klon zielony opisywany jako gatunek, duży rośnie docelowo?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
MiluniaB 10:21, 05 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Hej Jak się macie? Co wiosennego w Twoim pięknym ogrodzie? Jak Tata? Jak piesio?

Odezwij się Agatko
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Brzozowadzie... 10:35, 07 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witajcie Dziewczyny Ja nie wiem jak Wy to O. ogarniacie. Ja wpadam czasem na chwilę, coś u kogoś poczytam, nawet czasu nie ma żeby coś napisać, no tyły mam straszne.
Wreszcie powoli kończymy wiosenne porządki w ogrodzie, trawnik zwertykulowaliśmy, naprawiliśmy uszkodzenia pośniegowe, wypieliłam, rozrzuciłam kilkanaście worków obornika, dwa granulowanego, przesadziłam co planowałam zimą, M. zrobił kanciki, może wreszcie skorzystam z hamaka? kto wie, kto wie.
A wczoraj koło 19 stanęłam i zachwyciłam się tym światłem: (dobrze, że telefon był w kieszeni):


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:40, 07 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Bardzo Wam dziękuję, za pytania odnośnie Taty - z głębokiego kryzysu dzielnie wyszedł, co nie znaczy, że Jego walka się skończyła. Ale to twardy i dzielny Człowiek.
Jeśli chodzi o Cumę - rośnie, dużo z nią radości, wychowanie nie jest proste, ale według przysłowia: dwa kroki do przodu, krok w tył, powolutku, cierpliwie robimy co możemy, żeby to piękne psisko nie weszło nam na głowę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 10:40, 07 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Cudnie prosze pani
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 10:42, 07 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kokesz napisał(a)
Agata Twój klon zielony opisywany jako gatunek, duży rośnie docelowo?

Myslę, że będzie to docelowo drzewo wielkości śliwy. Mi takie pasują, mają sporo miejsca.
ogólnie po tej zimie jestem zachwycona klonami - mam kilka japońskich, kilka drzew, żadne, mimo braku jakiegokolwiek okrycia przezimowały pięknie, bez żadnych strat.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:44, 07 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Cudnie prosze pani

Cześć Ando Dzięki. No wreszcie zieleń, po tej dłuuugiej zimnej wiośnie.
Zła tylko jestem, bo nie lubię zdjęć z telefonu, a coś mi się uszkodziło w aparacie. A ja chociaż wszystko na automacie, to jednak lubiłam te aparatowe fotki I teraz zdjęć brak.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies