Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Mgduska 14:17, 21 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Haniu, jakie to fajne uczucie, że oglądanie zdjęć z mojego ogrodu sprawia Komuś przyjemność Dziękuję!
A jeśli chodzi o spełnianie marzeń, to... muszę zdradzić, że idzie nowe w Tajemniczym



Fantastycznie - i te ule takie piękne Mój mężaty będzie Ci zazdrościł, my mamy za mały teren, ale jego i tak korci, żeby postawić ul.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 18:18, 21 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Ja też zazdroszczę.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 18:23, 21 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Ja też zazdroszczę.


Ale u Ciebie zmieściłyby się
____________________
Sałatka pokrzywowa
wiklasia 18:23, 21 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Piękne ule.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
antracyt 18:35, 21 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Mgduska napisał(a)


Ale u Ciebie zmieściłyby się

Tylko czas niestety skuczony...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 20:03, 21 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zamiast oh la la, rzeknę: u le le !!! A to dopiero zaskoczenie
Brzozowadzie... 11:44, 04 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witam w sierpniu No niestety - stety, w naszej sporej Rodzince czas wakacyjny to czas najbardziej intensywny w roku i choć, rzeczywiście, to pora odpoczynku, to jednak bardzo aktywnego Trochę żal, że nie ma czasu poczytać wątki, ale pocieszam się, że nadrobię zimą
A tymczasem wrzucę deszczowe foty, bo tylko takie mam
P.S. Dziewczyny - tak, tak, zaczynamy mini przygodę z pszczołami, ule już stoją na swoich stanowiskach, Tato hoduje dla mnie odkłady, a ja już zacieram rączki, z radochy, że znowu coś nowego do poznania czeka, bo jestem kompletnie zielona w temacie Pociesza mnie fakt, że dwaj moi synowie mocno wkręceni w dziadkową i siostrzaną pasiekę (właśnie tam siedzą i podbierają z Dziadkiem i Ciocią ostatni miodek w tym roku). Wasze bystre oko wypatrzy przycupnięte ule w jedynej zacisznej rabacie

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:53, 04 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Z ważniejszych zmian - po powrocie z gór, gdy zobaczyłam stan przyciętych tak pieczołowicie przed wyjazdem bukszpanów na obwódce, podjęłam natychmiastową decyzję o eksmisji tychże. Mogłam zaakceptować lanie lepinoxem trzy razy w sezonie, ale lanie jeszcze naprzemiennie z przeciwgrzybowym opryskiem jest ponad moje możliwości - poliversum nie zatrzymuje tej choroby grzybowej bukszpanów - musiałabym, to robić jakąś chemią.
I wiecie co? Jest ok bez nich. A odchodzi dwukrotne cięcie w sezonie kilkunastu kulek i te ch... opryski.

Powoli osłaniam się od sąsiadów...

Na nowej części, w dobrze przygotowanej ziemi rośliny same rosną. Ciężko mi samej uwierzyć, że wszystkie te rośliny sadziłam zeszłej wiosny.

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:58, 04 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Na froncie busz. Niektóre rośliny mnie zaskoczyły, jak ta ponad dwumetrowa samosiejka dziewanny.


Ależ ponure te deszczowe foty. Ale pasuję w sumie do Tajemniczego
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Juzia 12:51, 04 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Brzozowadziewczyna napisał(a)





O rety jakie obrazki!!!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies