Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 23:23, 16 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Współczesne dzieci mają w szkole tak ograniczony dostęp do sztuki, że chwała rodzicom, którym chce się poświęcić swój święty spokój i umożliwiają swoim dzieciom kontakt z czymś, co wzbogaca wewnętrznie.
W tym wszystkim zupełnie nieistotne jest, czy dzieciak zostanie zawodowym artystą. Ważne, żeby potrafił dostrzec, docenić, rozróżnić to, co ma rzeczywistą wartość.
I w tym sensie- o gustach się dyskutuje. Lepiej mieć dobry.

Agatko, ostatnio czas mnie mocno naciska i rzadziej piszę, ale Twój wątek śledzę z wielką uwagą. Nie ma chyba przyjemniejszego uczucia niż to, jakie pojawia się podczas oglądania Twego ogrodowego dzieła. Pięknie się rozwinęłaś "ogrodniczo". Nabrałaś pewności, śmiało realizujesz swoje marzenia. Wielki sukces.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 09:32, 17 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Marta, rewelacyjne podsumowanie, to jest kawał dobrej historii.

A Hania dobitnie podsumowała Agatę i Jej ogród. To jest ogrodowe dzieło.
____________________
Helen - Hortensjowo
wiklasia 14:49, 17 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Są takie ogrody, o których mówimy, że to ogrody z duszą. Ten takim właśnie jest.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Brzozowadzie... 21:33, 18 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami okołomuzycznymi, pozwólcie, że zakończę je cytując Martę, która, moim zdaniem śiwetnie je podsumowała: "Muzyka i sport - cudnie, jeśli można pozwolić dzieciom w tym pobyć. Czasem zostają dłużej, czasem krócej, ale nigdy bez śladu"
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:33, 18 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen, Wiklasiu - bardzo Wam dziękuję!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:42, 18 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Agatko, ostatnio czas mnie mocno naciska i rzadziej piszę, ale Twój wątek śledzę z wielką uwagą. Nie ma chyba przyjemniejszego uczucia niż to, jakie pojawia się podczas oglądania Twego ogrodowego dzieła. Pięknie się rozwinęłaś "ogrodniczo". Nabrałaś pewności, śmiało realizujesz swoje marzenia. Wielki sukces.

Haniu, jakie to fajne uczucie, że oglądanie zdjęć z mojego ogrodu sprawia Komuś przyjemność Dziękuję!
A jeśli chodzi o spełnianie marzeń, to... muszę zdradzić, że idzie nowe w Tajemniczym

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 22:01, 18 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Ule????
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 22:20, 18 lip 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Ule????

Ule I to od własnej, rodzonej siostry z Jej fabryki Ładne, prawda?
Ahoj, przygodo!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 22:27, 18 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Spełniłaś swoje marzenie.
Pszczelarstwo to chyba Wasza rodzinna tradycja. Tato Was pozarażał tą pasją?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 23:52, 18 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Wczoraj wieczorem przed burzą siedziałam na ławeczce w warzywniku popijając melisę i tak mi się podobała ta Ascot na tle rozkwitających hortensji, że po prostu musiałam to uwiecznić, mimo, że prawie po ciemku


Twój ogród jest po prostu cudowny. Kompozycja 10/10. Bordo i limonka to bardzo dobre zestawienie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies