Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 13:36, 05 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


A te bodziszki to co za jedne??? Rozanne?

A cóż by innego tak rosło? Miałam posadzone po trzy, na szybko przesadzałam po jednym w nowe miejsca, teraz muszę pozostawić po jednym krzaczku bo zżerają wszystkie najbliższe rośliny Ale są świetne więc im wybaczam tę inwazję
Tu też Rozanne
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 13:49, 05 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17959
O mniam, mniam, mniam, to czekam na swoje
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 13:53, 05 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
O mniam, mniam, mniam, to czekam na swoje

Bój się
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 16:54, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Agatko, przyznam że nie wiem co zacytować, wszystkie ujęcia przepiękne. To zupełnie inny ogród niż ten który oglądałam na żywo. Wszystko porosło, doszły hortensje i jeżówki, które świetnie dopełniają obraz. Bodziszki mi się z pewnością przyśnią.

Ule to super sprawa. Żałuję że mój eM się rozmyślił, bo kiedyś też taki pomysł chodził mu po głowie. No ale Wy macie fachowe wsparcie. A chłopcy pewnie już potrafią sami się zaopiekować pszczołami. A przecież to wymaga sporej wiedzy.
Jednym słowem - zazdroszczę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 18:50, 05 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Agatko, przyznam że nie wiem co zacytować, wszystkie ujęcia przepiękne. To zupełnie inny ogród niż ten który oglądałam na żywo. Wszystko porosło, doszły hortensje i jeżówki, które świetnie dopełniają obraz. Bodziszki mi się z pewnością przyśnią.

Ule to super sprawa. Żałuję że mój eM się rozmyślił, bo kiedyś też taki pomysł chodził mu po głowie. No ale Wy macie fachowe wsparcie. A chłopcy pewnie już potrafią sami się zaopiekować pszczołami. A przecież to wymaga sporej wiedzy.
Jednym słowem - zazdroszczę


No widzisz, Jolu, a ja swój ogród najbardziej lubię właśnie w wiosennej odsłonie i potem jesienią Choć rzeczywiście bodziszki, hortensje i jeżówki pięknie kwitną w tym roku.
A z ulami - przecież możecie jeszcze zadziałać. Albo poczekaj z rok, ja się trochę podszkolę, to będę mogła coś pomóc Mi się zawsze marzyła taka malutka pasieka, podobna do tej, jaką mieli moi dziadkowie, ale zawsze miałam małe dzieci, brak czasu. Teraz przyszedł dobry czas. Mam nadzieję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 19:38, 05 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Z ulami nie ma pośpiechu ale fakt, że od kilku lat mi się to marzy. Choć wolałabym żeby to było eMa hobby, nie moje. Ja już nie nadążam z tym co wmyślam
Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia

A ogród pewnie w każdej odsłonie ma miejsca, które są ulubione. Ja chyba nie mam u siebie takiej miejscówki, z której jestem zadowolona w 100 procentach przez cały sezon. Jeszcze duuuużo zmian muszę wprowadzić. Ciągle uczę się na swoich błędach.
____________________
April April podbija las Mazowsze
MiluniaB 19:52, 05 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Pięknie, pięknie - ule dojrzałam
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mgduska 21:36, 05 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)

No właśnie patrzę na foty z inetrnetu, to na nich niebieska, a u mnie zdecydowanie zielona z lekkim odcieniem niebieskiego. Nawet sprawdzałam, czy to na pewno ta sama odmiana, ale wg. moich zapisków to ona.
Teraz leje, bo cyknęłabym z bliska, ale mam takie zdjęcie z lipca. Na pierwszym planie mysie uszy, one są niebieskie, a dalej Halcyon.


Jak tak, to podoba mi się
____________________
Sałatka pokrzywowa
AniazUroczyska 02:09, 06 sie 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Rozumiem że to rutewka Delavaya ?
eVka 10:16, 06 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Uwielbiam Twoje cieniste kompozycje... Pięknie, pięknie!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies