Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Brzozowadzie... 11:24, 20 mar 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I ja się przywitam. Nic nowego nie powiem, z zapartym tchem przeczytałam cały Twój wątek. Jestem pod wrażeniem konsekwencji, ilości pracy i efektu Pozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Wiolka5_7 11:26, 20 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Śliczne hiacynty z mchem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 14:55, 20 mar 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Ale muszą pachnieć te hiacynty!!!! A krzesła chyba mamy takie samie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
BKosimkArt 15:12, 20 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Anitka napisał(a)
Dobra informacja dla wszystkich co hiacynty w B na jesień kupowali. Nie wiem co z białymi i różowymi, ale niebieskie są niebieskie Zobaczymy co z tulipankami będzie.


Śliczne! I misa fajna!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
AgataM 15:52, 20 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904




Takie....dekoracje to tylko u Ciebie. Nawet dekoracje w domu pasuje do tego co przed domem...Tylko nie mów, że misę sama robiłaś....
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
koliber 16:01, 20 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Anitka napisał(a)


Jak poproszę ładnie to mi zdradzisz gdzie mam szukać? Proszę


Ja dorwałam w rzeszowskim LM Ale zaznaczę, że na początku jej u mnie nie było, a u dziewczyn w innych LM już wtedy były
Owocnego szukania życzę
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 16:02, 20 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Aha...zapomniałam dodać Piękne hiacynty, a misa jeszcze piękniejsza
____________________
Zielona przestrzeń
Milka 13:47, 21 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bardzo wiosennie
Laurowiśnie chowasz, ja nie, może mam cieplej.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwonka 15:21, 21 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Anitka napisał(a)


Chyba u nas też szuka mieszkania, bo wczoraj poprószyło śniegiem i świeże ślady na balkonach i dachu znalazłam. Oj, nie chcę mieć takiego sąsiada. Nawet jak ma pyszczek ładny.

Ja jak koło znalazłam to o Sylwii ranczu od razu pomyślałam. Szykuje się " zlot z kołami"


Anitka, witam w pierwszym dniu wiosny Gratuluję 100 stron !!! Będzie ich więcej, twój ogród i to jak piszesz niesamowicie przyciąga. Ja sama od kliku lat zerkałam na Ogrodowisko, koleżanka miała tu swój wątek, a teraz ma kolejny. Jej ogród komplementowałam w realu, a twój zachwycił mnie tak bardzo, że musiałam się zalogować, aby to twoje cudo skomplementować. Miałaś wtedy kilkanaście chyba stron, chcialo mi się "krzyczeć" czemu tak mało, dlaczego ludzie nie trafiają do Ciebie. Na szczęście co wartościowe samo się obroni, ogród przyciąga coraz więcej osób. Jest po prostu PIĘKNY!!!
Niech go tylko kuna szerokim łukiem omija, takich gości nie chcemy, prawda?!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 17:39, 21 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Brzozowadziewczyna napisał(a)
I ja się przywitam. Nic nowego nie powiem, z zapartym tchem przeczytałam cały Twój wątek. Jestem pod wrażeniem konsekwencji, ilości pracy i efektu Pozdrawiam ciepło!


Witam, ja już też po lekturze twojego wątku. Kilka cennych porad sobie spisałam.
Ta moja konsekwencja czasem zmorą jest, bo nie daje spać po nocach. Dobrze ,że efekty choć przynosi.

Pozdrawiam cieplutko w pierwszy dzień wiosny.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies