Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

sylwia_slomc... 21:42, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
To chyba raczej na niedzielę wolne łap
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 21:48, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
sylwia_slomczewska napisał(a)

5 minut temu eM o tym samym pomyślał, chyba macie łącze telepatyczne


O matko, to żeby tylko nie odczytał pozostałych planów
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:03, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
agata19762 napisał(a)
Witaj Kobietko w nowym roku☺ widzę, że sezon rozpoczęty.
Ja pewnie jutro też do ogrodu wyskoczę.
U nas dzisiaj było 14 st.
Aż mnie nosi

Pozdrawiam cieplutko


Chyba Cię telepatycznie przywołałam kobitko, bo ostatnio o Tobie myślałam, że wątek
zaniedbujesz A tu proszę jaka niespodzianka nie dość, że się kobitka odezwała to jeszcze na żywo się spotkamy. Ciesze się bardzo.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:05, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Magleska napisał(a)
Super cieszę się ....ale ja z młodą jakby co ,to raczej swoim pojadę ....muszę sobie wolne w grafiku wpisać tylko


Jak nie zabiorę eM to się zmieścicie Ciesze się bardzo. Też muszę sobie wolne w grafiku wpisać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Zana 22:10, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anitko, zaglądam i pozdrawiam wiosennie. Powiem Ci, że pięknie prezentuje się magnolia w kamiennym kręgu na tle świerków. Oczyściłaś cały krąg?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 22:18, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Zana napisał(a)
Anitko, zaglądam i pozdrawiam wiosennie. Powiem Ci, że pięknie prezentuje się magnolia w kamiennym kręgu na tle świerków. Oczyściłaś cały krąg?


Właśnie byłam u ciebie w tym samym czasie

Miałam pokazać co zrobiłam, a na spotkania zaczęłam się umawiać

Prawie cały, bo mi jeszcze troszkę śniegu tam zalega.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:22, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
koliber napisał(a)
Anitko, jest wątek w spotkaniach odnośnie targów w Jasionce Pozwoliłam sobie Cię wpisać Jakby się coś zmieniło to pisz


Dobrze, że mnie wpisałaś. Kilka osób też już się dopisało.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Zana 22:24, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No minęłyśmy się, albo raczej telepatia nas połączyła. Widzę, że u Ciebie róże też w liściach. Czy to Novalisy? U mnie głównie Herzogin Christiana w liściach, reszta pogubiła. No, eM dzisiaj dzielnie obgolił Dietera Muellera z liści, ale za księżnę jakoś już nie chciał się brać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 22:31, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Urszulla napisał(a)
Ile czasu zajmuje Ci wiosenne cięcie?


Jak do tej pory to jeszcze nawet "dniówka" się nie uzbierała, bo jak działam tylko w weekendy w ramach relaksu. Dwa tygodnie temu co min. berberysy ogoliłam 2 h, tydzień temu drzewa i krzewy liściaste - 2 h, w tą sobotę 2,5 h. Ale prawie jestem na finiuszu z tym co jest na ten moment do zrobienia.

Najgorsze w sobotę były bodziaszki. Zawsze sobie obiecuje, że zetnę je na jesień, cześć nawet wycięłam, ale nie wszystkie i taka już rozłożona maź z nich po zimie pozostaje. Oblepia wszystko co wychodzi. Część cebulek nawet się poprzebijała.


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:37, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Zana napisał(a)
No minęłyśmy się, albo raczej telepatia nas połączyła. Widzę, że u Ciebie róże też w liściach. Czy to Novalisy? U mnie głównie Herzogin Christiana w liściach, reszta pogubiła. No, eM dzisiaj dzielnie obgolił Dietera Muellera z liści, ale za księżnę jakoś już nie chciał się brać


Dzisiaj jakoś tak sporo tych połączeń telepatycznych
Tak, to Novalis w liściach. Nie wiem jak ty swego eM do tego namówiłaś Nie wiem co gorsze to obgalanie liści róż czy usuwanie mokrych, oblepiających liści bodziszków Ja Novalis w marcu zetnę.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies