Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Zana 22:46, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A bo tak się kręcił w tę i z powrotem, jakby nie wiedział co ze sobą zrobić no to mu lekką robotę znalazłam. Moje Novalisy nędznie wyglądają, muszę je albo przenieść, albo wykopać i dogodzić.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 22:54, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
W kręgu wycięłam wszystko co do wycięcia na ten moment. Zostały tylko bukszpany ( te oczywiście nie będą wycinane, tylko później przycięte), hortensje (tym obcięłam tylko na razie kwiatostany), i rozplenice.


A rozplenice to w końcu powiązałam Znacie drugiego takiego oszołoma co dopiero 16 lutego powiązał sobie rozplenice To ja we własnej osobie. Po prostu mi przeszkadzały w wycinaniu bylin.



Ale dwie sobie zostawiał takie naturalne jeszcze. Zostały jeszcze róże do wycięcia w marcu.





____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:54, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Katka z Mojej Bajki też będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kokesz 23:02, 17 lut 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Łał ale porządeczek
a ja myślałam, że to miskanty i szukałam na tym zdjęciu, gdzie te rozplenice
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anitka 23:10, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)
A bo tak się kręcił w tę i z powrotem, jakby nie wiedział co ze sobą zrobić no to mu lekką robotę znalazłam. Moje Novalisy nędznie wyglądają, muszę je albo przenieść, albo wykopać i dogodzić.


To dobrze, że mu robotę znalazłaś odpowiednią, bo by się jeszcze do Lady dorwał. Ale chyba jeszcze bezpieczna, bo chyba jeszcze wody tam u siebie na działce nie odkręcacie.

Mój nie chce kupić rozdrabniacza, więc 2 godziny zbierał to co nacięłam tydzień temu i ciął sekatorem na kawałeczki. Ale decyzji nie zmienił

Dwie godziny pracy mojej chłopiny jako rozdrabniacz.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:13, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Katka z Mojej Bajki też będzie


To już spora gromadka się szykuje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Zana 23:15, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No woda jeszcze zakręcona. Podziwiam determinację Twojego eMa. Ale może woli sobie siedzieć cichutko w kąciku i ciąć na te kawałeczki w obawie, żebyś mu czegoś wymagającego większego zaangażowania nie wynalazła.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 23:25, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kokesz napisał(a)
Łał ale porządeczek
a ja myślałam, że to miskanty i szukałam na tym zdjęciu, gdzie te rozplenice


Też zauważyłam, że na zdjęciach wyglądają jak miskanty.
Widziałam co robią u Ciebie znowu te gawrony Ja dzisiaj znalazłam cebulki tulipanów na wierzchu na ziemi, ale takie co gdzieś położyłam na jesień, przeoczyłam i zapomniałam zakopać. Nie było na nie żadnych chętnych, przeżyły i nawet wypuściły kły.


A cebule hiacyntów co na jesień się pospieszyły z wypuszczaniem kiełków po odbyciu kary w "ciemnej celi" w lodówce ujrzały dzisiaj światło dzienne. Jutro zanurzą nóżki w ziemi i do tym razem do innej "ciemnej celi" w piwnicy wylądują.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:29, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)
No woda jeszcze zakręcona. Podziwiam determinację Twojego eMa. Ale może woli sobie siedzieć cichutko w kąciku i ciąć na te kawałeczki w obawie, żebyś mu czegoś wymagającego większego zaangażowania nie wynalazła.


Myślę, że coś w tym jest, bo mu zaproponowałam, żeby mi zrobił stolik roboczy z palet
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:34, 17 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Potem przyszła kolej na turzyce palmowe, bo już ruszyły.



I carexy ' Blue Zinger'
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies