Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 11:00, 19 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
koliber napisał(a)


O, Ty niedobra


Może się prognozy nie sprawdzą to pójdę na rower Albo nie pokarze i choróbsko dopadnie
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Agania 11:07, 19 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Rozmowa z szklarzem mi się spodobała uśmiałam się
Mech przyjedzie, ale jestem ciekawa jak Ci pójdzie z tą ścianką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
koliber 11:09, 19 lut 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Choroby ci nie życzę, a rower też fajna sprawa
____________________
Zielona przestrzeń
agata19762 11:20, 19 lut 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anitka napisał(a)


Ja ja swoich nie cięła do tego roku. Ale to tylko delikatna korekta. Ta bordowa to może być 'Rubylace' - rośnie wolno i dorasta do 5 m.

Pokażesz jak u Ciebie wygląda, bo już od dłuższego czasu się nam nią zastanawiam.





muszę poszukać bo nie widzę fotek
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Krakus 11:58, 19 lut 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Anitka napisał(a)
Plany na najbliższy miesiąc - tak do pierwszego dnia wiosny:
- przesadzić i ustawić nowe sukulenty
- zrobić zieloną ścianę w jadalni - przytargałam dzisiaj docięte płyty obs, wieczorkiem eM "podrapię za uszkiem", więc myślę, że będą przymocowane. Odwrotu wówczas nie będzie. W sumie styl industrialny ostatnio dość modny to czemu by nie mieć osb na ścianie. Mech jutro przyjdzie.





plany ambitne...ścianę proszę odfocić... realizację też krok po kroku styl industrialny lubię ale u siebie tylko w jednym pokoju (pokoju Taty nad garazem) mi sie udało zaimplementować
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 12:18, 19 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Anitka napisał(a)


Odrosną, odrosną. Ja mam taki dziwny patent na ich cięcie. Może i trochę dłuższy, ale łapię kilka suchych, odchylam na bok do ziemi i tną poza karpą.Te świeże rosną prosto, więc ich nie uszkadzam.

Wczoraj zrobiłam identycznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:22, 19 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Weekend ma być ładny teraz tylko śrpd, czwartek i piątek troszkę gorsze, potem znowu lepiej

A od siebie dodam, ze znowu chyba powieje bo zachody pomarańczowo czerwone się robią i księżyc w lisiurze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
karlos 12:38, 19 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Anitka to plany masz napięte ... Prawie jak moje, mam już plany chyba do kwietnia
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Gosialuk 16:27, 19 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
O proszę. Informacja o turzycy w sam raz dla mnie. Czuję, że jak w końcu wybiorę się na działkę, to tylko twój sposób Anitko będzie można zastosować.
Cieszę się, że zobaczymy się w marcu. I że przyjedziecie całą ekipą. W tym roku na pewno będę miała więcej czasu - nigdzie nie jedziemy.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
koliber 17:22, 19 lut 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
sylwia_slomczewska napisał(a)
Weekend ma być ładny teraz tylko śrpd, czwartek i piątek troszkę gorsze, potem znowu lepiej

A od siebie dodam, ze znowu chyba powieje bo zachody pomarańczowo czerwone się robią i księżyc w lisiurze


Moja mama też tak mówi: " Zachód słońca czerwony - będzie wiało"
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies