Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

BKosimkArt 09:02, 25 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Oj przygarnęłabym leonarda... meżowi zawsze się podobał... ale już pewnie zajęty??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
makadamia 09:11, 25 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Cześć Anitko, Fajne masz te iryski
Ile lat u Ciebie rosną? Ja kupiłam swoje pierwsze w zeszłym roku, mając nadzieję, że nie będę musiała ich wykopywać, a tutaj Pszczółka mi pisze, że bez dzielenia po trzech latach zanikają. Czy Ty też masz takie doświadczenia?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sylwia_slomc... 09:51, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
BKosimkArt napisał(a)
Piękne roślinki kupiłaś Anitko!!!
Melduję że byłam jakoś na szybko na targach Green Days i muszę powiedzieć że jestem totalnie rozczarowana. Jeszcze tak słabych targów nie widziałam a podobno największe w Polsce rozreklamowane i tyle. Wstęp 30zł a byłam tam pół godziny. Nawet mój M był zniesmaczony.
Także jeśli nie byłaś to nie ma czego żałować...

Basiu Twoje słowa zdjęły mi kamień z serca. Ufff. Mieliśmy jechać z Anitką, ale nie daliśmy rady. A tak to przynajmniej może nie będzie żałowała, że nie Była.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
avellan 12:46, 25 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 36
Anitka napisał(a)
Kwitną już lawendy na rabatach na murkach oporowych. U mnie tak przeważnie monochromatycznie na fioletowo.




co to za cudny iglak ze wniesionymi gałęziami rośnie wśród świerków? Cudny masz ogród Pozdrawiam
BKosimkArt 16:07, 25 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)

Basiu Twoje słowa zdjęły mi kamień z serca. Ufff. Mieliśmy jechać z Anitką, ale nie daliśmy rady. A tak to przynajmniej może nie będzie żałowała, że nie Była.

No właśnie gdyby przyjechała z daleka to chyba bym się wściekła... nadal twierdzę że najlepsze targi są we wrześniu, czyli Zieleń to Życie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kokesz 18:56, 25 mar 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anitko, masz może tą różyczkę Minerva gdzieś na zdjęciu, chciałabym ją zobaczyć w realu
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anitka 21:09, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Piękne roślinki kupiłaś Anitko!!!
Melduję że byłam jakoś na szybko na targach Green Days i muszę powiedzieć że jestem totalnie rozczarowana. Jeszcze tak słabych targów nie widziałam a podobno największe w Polsce rozreklamowane i tyle. Wstęp 30zł a byłam tam pół godziny. Nawet mój M był zniesmaczony.
Także jeśli nie byłaś to nie ma czego żałować...


Oj to dobrze, że się nie wybraliśmy. Ale nieraz warto się spotkać. Może następne jakieś zaliczymy.

W sumie to niedziela przyjemnie mi upłynęła. Siostra z koleżanką przyjechała. Pogoda śliczna była, więc był obiadek na tarasie, paletki i leżaki. W sumie to dziewczyny troszkę wykorzystałam. Mówię jaka ładna pogoda. Na leżaczkach można już sobie poleżeć. Dziewczyny, że super pomysł. To więc mówię, że tylko trzeba leżaki wyciągnąć. I wyciągnęły.

I jeszcze pomogły mi bukszpany przenieść z warzywnika, które były tam zadołowane na czas zimy Tym razem obyło się bez rozmów pouczających matkę przez syna

Stoją już przy wejściu do domu.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:18, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)

Wąchałam swojego, mi pachnie kawą...


Chyba ta nazwa dla niego to nieadekwatna. Ale ja w związku z tym, że w nazwie ten ciemiernik ma przymiotnik cuchnący to nie mógł innej miejscówki dostać jak przy śmietniku Ale widzę go z wejścia do domu i garażu. I chętnie będę ze śmieciami chodzić





____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:21, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kokesz napisał(a)


Dziękuję nie wysyłaj, spróbuję zamówić w sklepie ogrodniczym

Kupiłam taką ładną sadzonkę dwa lata temu ale nie zebrałam nasion bo po tygodniu już jej nie było zjadły ją do gołej łodygi wstrętne nagie ślimory, blee


Oj to szkoda. Mam nadzieje, że tym razem Ci je oszczędzą.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:23, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)

Piękny egzemplarz Minervy! Jestem na tak! to na priv się umówimy co i jak





Ja to się już tak wściekam na ten słownik w tel, bo czasem muszę słowo po kilka razy wpisywać ręcznie, bo mi inaczej zmienia.. a już nie raz i nie dwa nie zauważyłam jakieś głupotki, jaką stworzył ale to zabawne czasem, co powstaje


No to mamy ustalone Ja dlatego nie piszę na telefonie Tylko czytam.
Ale można się nieraz pośmiać i jest weselej.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies