Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 22:08, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
avellan napisał(a)
co to za cudny iglak ze wniesionymi gałęziami rośnie wśród świerków? Cudny masz ogród Pozdrawiam


To jałowiec chiński 'Plumosa Aurea'.

Pozdrawiam
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:09, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Anitka napisał(a)


Moje doświadczenie z nimi to jedna zima Czyli zerowe Jak trzeba dzielić to trudno. Będę musiała to robić. trzeba słuchać bardziej doświadczonych w tym temacie. I tak jak co trzy lata to nieźle. Na razie mogę tylko o nich napisać - LOVE

Ja mam teraz 5 rok, nie zanikają, liście zdrowe są tylko kwitnienie w 5 sezonie już słabiutkie, pewnie dlatego Pszczółka pisze. 4 sezony u mnie kwitły wspaniale
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 22:09, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)

No właśnie gdyby przyjechała z daleka to chyba bym się wściekła... nadal twierdzę że najlepsze targi są we wrześniu, czyli Zieleń to Życie.


Nie takie wyjazdy zaliczam i nie zawsze z głową.

W takim razie może na tych Zieleń to życie uda nam się spotkać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:24, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kokesz napisał(a)
Anitko, masz może tą różyczkę Minerva gdzieś na zdjęciu, chciałabym ją zobaczyć w realu


Ja ją dopiero mam od jesieni i jeszcze zdjęć nie mam, ale mam nadzieje, że będzie co focić. Jest posadzona z Novalis. Ania z Ogrodu z rzeźbą ją ma i Paulinka z Małymi kroczkami do celu ...
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:41, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
karlos napisał(a)


W tle widzę żywopłot czyżby grab ??? Jeśli tak to zeznawaj tu szybko, ile ma lat, jak sadzony (linia czy szachownica) i jakieś foto


Zeznaje, że to buk Posadzony w 2010 w szachownice.
Rok 2011


Rok 2012

Rok 2014


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:43, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)
Jak dla mnie ciemierniki z bratkami w korycie komponują się znakomicie.


A ja myślałam, że jakieś dysonans uczyniłam. Więc niech się bratki szybciutko rozrastają
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:46, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kokesz napisał(a)
Anitko, zajrzyj proszę do mnie


Zajrzę, ale nie dzisiaj, bo się utyrałam strasznie w ogrodzie. Leżę na sofie i nie wiem jak się teleportować do sypialni do łóżka.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:47, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja mam teraz 5 rok, nie zanikają, liście zdrowe są tylko kwitnienie w 5 sezonie już słabiutkie, pewnie dlatego Pszczółka pisze. 4 sezony u mnie kwitły wspaniale


Super wiadomość
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
karlos 22:57, 25 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Dzięki Anitka ładnie się rozkrzewił w 4 lata ... Ja mam 150m grabu i czekam na taki efekt ...
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Anitka 23:01, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
W związku z tym, że kolejne dwie soboty mam zajęte a w tygodniu głównie praca to dzisiaj załatwiłam sobie dzień wolny, aby podziałać w ogrodzie. A że szczęśliwi ludzie nie sprawdzają prognoz pogody to zdziwiona byłam, że Pan od wertykulacji, który miał być po południu zadzwonił, żeby odwołać przyjazd z powodu pogody. Coś o gradzie i burzach mówił, jak ja właśnie na drabinie stałam. Myślę sobie chłopina chyba z cukru, bo raptem kilka kropel spadło i słoneczko świeci.

Niestety Pan miał racje. A ja żeby dnia nie zmarnować zaliczyłam dzisiaj słoneczko, deszczyk, wiaterek, grad i burze Do 15 praca na drabinie z obciążnikami c.d.

Nie mam zdjęć moich wygibasów, bo BHP najważniejsze Tniemy wszystko co bardzo wysokie - głównie dzisiaj cyprysiki.


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies